głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper Przyznaję się przed sobą Tobą i całym światem jestem tchórzem. Jestem cholernym tchórzem nawet przez myśli które nakazują mi rzucić to wszystko rozciąć nić i uc

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
Przyznaję się przed sobą Tobą i całym światem jestem tchórzem. Jestem cholernym tchórzem nawet przez myśli które nakazują mi rzucić to wszystko rozciąć nić i uciec
Przyznaję się przed sobą  Tobą i... teksty

toiletpaper dodano: 1 czerwca 2014

Przyznaję się-przed sobą, Tobą i całym światem, jestem tchórzem. Jestem cholernym tchórzem, nawet przez myśli, które nakazują mi rzucić to wszystko, rozciąć nić, i uciec, nie na chwilę-na zawsze. Przepraszam kochanie za to, że musisz to przechodzić, moje chwile słabości i słowa, które ranią Twoje serce. Chcę żebyś wiedział, że co by się nie działo, jak wiele słów by nie padło-ja wciąż będę wiernie przy Tobie trwać, i kochać najmocniej. Nieważne jak mocno wydawałoby mi się to trudne, i z jak wielkim bólem będę musiała się zmóc, byśmy przetrwali-poradzimy sobie r a z e m./shoocky

Może kiedyś będę potrafiła Ci... teksty

toiletpaper dodano: 20 maja 2014

Może kiedyś będę potrafiła Ci wybaczyć. Uśmiechnąć się na wspomnienie tych wspólnych chwil, powiedzieć na głos, że nie żałuję, bo mimo tego, że nie wyszło to byłeś cholernie ważna lekcją. Może nadejdzie dzień, gdzie pomyślę, że mogłabym dać Ci moją przyjaźń bez poczucia urazy czy rozpamiętywania dawnych win. Może, ale jeszcze nie teraz. Może, ale narazie nie potrafię wymazać z głowy obrazu jak kłamałeś patrząc prosto w moje oczy i kiedy ja dawałam Ci miłość, w zamiast dostawałam stertę śmieci./esperer

 Niektóre sny nie powinny zostawać... teksty

toiletpaper dodano: 19 maja 2014

"Niektóre sny nie powinny zostawać w głowach. Męczą, człowiek przeżywa je gorzej niż sytuacje, które mają miejsce w ciągu dnia. Zaczynam się bać siebie, swoich myśli i przyszłości. Jeśli rozwala mnie emocjonalnie nocne złudzenie to już naprawdę zaczyna być ze mną źle."

 Uśmiecham się i daję sobie radę... teksty

toiletpaper dodano: 19 maja 2014

"Uśmiecham się i daję sobie radę, przynajmniej próbuję. Kolejny raz spieprzyłam, ale co z tego? Spełniłam jedno ze swoich marzeń, a że finał wyszedł troszkę inny niż w wyobrażeniach to nieważne. Idę dalej, tym razem wciąż sama."

 Wyrosłam z proszenia Cię o... teksty

toiletpaper dodano: 19 maja 2014

"Wyrosłam z proszenia Cię o powrót. Pragnę, byś zniknął na zawsze."

''W Twoich oczach  jest mój... teksty

toiletpaper dodano: 12 maja 2014

''W Twoich oczach jest mój ka­wałek nieba. Mi­mo te­go, że są one brązowe... '

cześć. długo się nie odzywałeś... teksty

toiletpaper dodano: 8 maja 2014

cześć. długo się nie odzywałeś, a ja nie jestem przyzwyczajona do tak długiego milczenia, bo zawsze było Cię pełno w moim życiu, codziennie do mnie pisałeś, zagadywałeś, a teraz nie ma Cię wcale. wiesz, wciąż Cię kocham i nie umiem przestać mimo, że po naszym rozstaniu napisałeś mi, że moja miłość do Ciebie przejdzie mi po tygodniu, że będzie lepiej, niestety tak się nie stało, bo każdego kolejnego dnia jest coraz gorzej. / s.
Autor cytatu: nosferaatu_

Nie przypuszczałam  że tak szybko... teksty

toiletpaper dodano: 13 kwietnia 2014

Nie przypuszczałam, że tak szybko ujrzę smutek w jego oczach, który jest spowodowany moją osobą. Nie zdawał sobie sprawy, że odpuszczę tak szybko, jak on.
Autor cytatu: estate

Nie wstawałeś z nadzieją na lepszy... teksty

toiletpaper dodano: 10 kwietnia 2014

Nie wstawałeś z nadzieją na lepszy dzień, prawda? Nie planowałeś żadnych "przypadkowych" spotkań, prawda? Nie rozmyślałeś nad tematami rozmów ze mną, prawda? Nie wiesz, jakie to jest uczucie kłaść się do łóżka ze świadomością, że coś znowu jest z Tobą nie tak, prawda? Nie rozważałeś żadnego wyjścia z tej chorej sytuacji, prawda? Na pewno też nie zdawałeś sobie sprawy, że tak mi kurwa zależy, że nie mogę już na Ciebie patrzeć.
Autor cytatu: estate

 Gdyby nie ten sen  ślepo bym nie... teksty

toiletpaper dodano: 10 kwietnia 2014

"Gdyby nie ten sen, ślepo bym nie wierzyła, że coś się zmieni. Wiosna, zapach skoszonej trawy, błękitne niebo, zachód słońca, Ty, obok Ciebie ja i świadomość, że mam wszystko. W głowie miałam tylko jedno zdanie: "jestem szczęśliwa", po czym uśmiechnęłam się do Ciebie i usłyszałam znienawidzoną melodyjkę, która informowała mnie o godzinie siódmej piętnaście."

 miałaś nie płakać  miałaś być... teksty

toiletpaper dodano: 10 kwietnia 2014

"miałaś nie płakać, miałaś być twarda, CO Z TOBĄ JEST?"

 spróbowałam miłości i nie... teksty

toiletpaper dodano: 10 kwietnia 2014

"spróbowałam miłości i nie smakowała najlepiej."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV