głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmarnowaliśmy świaaat teksty

toiletpaper dodano: 26 września 2014

zmarnowaliśmy świaaat

w ogole po co te spiny i zale.. teksty

toiletpaper dodano: 26 września 2014

w ogole po co te spiny i zale..

 poprzedni rok był piekłem i nie... teksty

toiletpaper dodano: 26 września 2014

"poprzedni rok był piekłem i nie wracam za nic"

Świadomość  że ktoś Cię nie... teksty

toiletpaper dodano: 26 września 2014

Świadomość, że ktoś Cię nie chciał, wypala każdego dnia blizny. Dosłownie, nie chciał Cię. Nie byłaś wystarczająca i myślę, że tak naprawdę nigdy nie da się tego zlekceważyć. Możesz udawać, o, w udawaniu obojętności jestem już perfekcjonistką. /esperer

Ogólnie to bardzo potrzebuję ludzi.... teksty

toiletpaper dodano: 25 września 2014

Ogólnie to bardzo potrzebuję ludzi. Mimo chwilowych stanów, kiedy zamieniam się w aspołeczną szmatę, naprawdę ich potrzebuję. Są dla mnie wszyscy mega ważni. Mam za mało życia, by się Wami nacieszyć. Ale chyba już kiedyś to pisałam. Wspaniali ludzie mnie otaczają, nie chce tracić kontktu, nie chce dorastać, cofnijmy się dwa miesiące i niech tak już będzie zawsze.

Męczę się  kurwa  męczę.... teksty

toiletpaper dodano: 25 września 2014

Męczę się, kurwa, męczę. Wszystko mnie męczy. Co z tego, że kiedyś będzie lepiej, jak teraz jest chujowo. Żyję kurwa chwilą, nie przyszłością. Ludzi mi brakuje, czasu mi brakuje, wszystkich was. Kurwa. Czy tak się okazuje miłość?

Oddalamy się od siebie  kurwa. teksty

toiletpaper dodano: 25 września 2014

Oddalamy się od siebie, kurwa.

 Nie wiem  co mnie bardziej przeraża... teksty

toiletpaper dodano: 25 września 2014

"Nie wiem, co mnie bardziej przeraża, zobaczyć Cię ponownie, czy nie zobaczyć Cię już nigdy."

 udawałam. przez równe 2 miesiące... teksty

toiletpaper dodano: 25 września 2014

"udawałam. przez równe 2 miesiące dusiłam w sobie wszystko, wspomnienia zamazywałam alkoholem a puste serce dymem ze skrętów i papierosów. chodziłam uśmiechnięta, żartowałam i nie uroniłam ani jednej łzy. do dziś. do teraz. pękłam wiesz? wszystkie plotki okazały się wyraźne i dziwnie dla mnie znaczące. każde gdybanie przestało już być gdybaniem, stało się rzeczywistością. każda zaschnięta łza wypłynęła, powróciło zimno i drżenie rąk. powrócił strach i chęć sięgnięcia po coś ostrego. wróciły wspomnienia, serce zaczęło bić szybciej. jak mam się tego pozbyć? nie mam nikogo, nikt mnie już nawet nie próbuje okłamać, że będzie dobrze."

   nie chcę pamiętać  nie chce... teksty

toiletpaper dodano: 25 września 2014

" nie chcę pamiętać, nie chce mieć wspomnień i nie chce być tym kim jestem."

 mam kurwa dosyć. co się stanie... teksty

toiletpaper dodano: 24 września 2014

"mam kurwa dosyć. co się stanie - nie wiem. na razie wiem jedno - każdego pierdolonego dnia, każdego francowatego poranka i każdego cholernego wieczoru muszę powtarzać sobie jedno: nigdy, przenigdy, ale to kurwa nigdy więcej w życiu się nie próbuj się zakochać. odebrałeś mi nadzieję na zwykły, nowy dzień.. zadowolony?"

wróc.. potrzebuje Cie tu  to co w... teksty

toiletpaper dodano: 23 września 2014

wróc.. potrzebuje Cie tu, to co w sobie mam tylko ciągnie mnie w dół. nie umiem sobie już spojrzeć w twarz, moje odbicie w lustrze mnie obrzydza.. nie radzę sobie, sztucznie się uśmiecham, wmawiam sobie że tak ma byc .. ile jeszcze to potrwa? byle do konca szkoły i wyjazd.. zdecydowanie. inne miejsce, nieznani ludzie, nowe zycie, nowa karta. szkoda, że juz bez Ciebie.. to życie nie jest takie fajne.. pozdrawiam Cię, wredna suka bez serca i sumienia. CZ2 /toiletpaper

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV