głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
theseventhsky Kocham te dni.W szkole ostry zapierdol a ja wracam do domu o 3 nad ranem niezbyt trzeźwa.Rozrzucam ubrania po całym pokoju papierosy po biurku i zostawiam filiż

theseventhsky

theseventhsky.moblo.pl
Kocham te dni.W szkole ostry zapierdol a ja wracam do domu o 3 nad ranem niezbyt trzeźwa.Rozrzucam ubrania po całym pokoju papierosy po biurku i zostawiam filiżanki z
Kocham te dni.W szkole ostry... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Kocham te dni.W szkole ostry zapierdol, a ja wracam do domu o 3 nad ranem niezbyt trzeźwa.Rozrzucam ubrania po całym pokoju, papierosy po biurku i zostawiam filiżanki z niedopitą kawą na parapecie.Śpię jakieś 14 godz w całym tygodniu,mimo to nie czuję zmęczenia.W biegu pije,chodzę do szkoły,jem, rozmawiam, nawet śpię. Mam złą passe zarówno w szkole jak i w domu.Mimo wszystko kocham to tak bardzo, że jeszcze wydaje mi się że ogarniam. Bo Oni ciągle są ze mną.

Wiem że nie mogę od Ciebie niczego... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Wiem,że nie mogę od Ciebie niczego oczekiwać, przecież tylko Marylin Monroe z plakatu na mojej ścianie, widziała co robiliśmy kiedy zostawili nas samych.

Miałem z dachu zerwać się jak ptak... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Miałem z dachu zerwać się jak ptak, nie ty tam miałeś stać, lecz właśnie ja. Na twój widok lustro pękło na pół. Ujrzałem siebie tam i to był znak.

gangsta    teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

gangsta-,-

Póki co  zrób dla mnie coś zapalmy... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Póki co, zrób dla mnie coś zapalmy sobie i posłuchaj, to los nam chyba daje znak. Póki co spójrz z dachu w dół tę drogę strasznie czas wydłuża, nie skręcisz choćbyś chciał.

A jeśli potem nie ma nic i wszystko... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

A jeśli potem nie ma nic i wszystko jest nam dane - właśnie tu. Może teraz tylko sobie śnisz, a koszmar twój, to koszmar twego snu. Co się równać może z życiem twym, gdy zamkniesz oczy zniknie cały świat. Co chcesz udowodnić odchodząc stąd, nie będzie z tego zysków, ani strat.

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu…Ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają. I kto nigdy na prawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał,nie zrozumie,jak bardzo boli każda kolejna łza.Jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei..I nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa i jaką wagę mają poszczególne słowa,nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł,że powoli spada…Kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności, kto nie wie co to znaczy nienawidzić siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia,że patrzy na złudzenie…Nie zrozumie nigdy, co to znaczy płakać i być smutnym.Żeby to zrozumieć trzeba to poczuć.Tak wielu nie potrafi czuć…

Był powodem  że co rano wstawałam... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Był powodem, że co rano wstawałam z uśmiechem na twarzy, bez względu na to jaka była pogoda. to na jego widok, moje serce rozsadzało mi klatkę . To właśnie, on był głównym bohaterem moich snów, kreatorem uśmiechu. Był całym, moim szczęściem. Wszystkim, tym co miałam. Pisząc, to z pewnej perspektywy czasowej, ze łzami w oczach, dochodzę do wniosku, że jest mi żal, to wszystko pisać, w czasie przeszłym, a nie teraźniejszym.

Nienawidzę dzwonka do drzwi i gdy... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

Nienawidzę dzwonka do drzwi i gdy telefon dzwoni i gdy smsa dostaje. Nigdy nie od ciebie, a nadzieja zawsze ta sama

on: czemu sie nie odzywasz? nie... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

on: czemu sie nie odzywasz? nie mozemy miec ze soba kontaktu mimo ze nie jestesmy juz razem? ona: nie, bo mam juz dosyc budzenia sie za wczesnie i zasypiania za pozno. długich przepłakanych nocy i ciagłych wspomnien o Tobie. walcze z soba zeby zabic wszystkie uczucia ktore mam dla Ciebie i zeby o Tobie zapomniec, pozwól mi wygrac.. on: tez za Tobą tesknie..

nie potrafiłam przepraszać. nigdy... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

nie potrafiłam przepraszać. nigdy nie wyciągałam ręki jako pierwsza. wolałam nie odzywać się do końca dni, niż podejść i przyznać się do winy. uciszałam wyrzuty sumienia, twierdząc że niczego nie żałuję. właśnie w stosunku do Niego, zrobiłam wyjątek. złamałam swoje zasady. odarłam się z godności. zauważyłam, że go tracę i wbrew sobie postanowiłam go odzyskać. pierwszy raz opowiedziałam komuś z detalami o tym co czuję. o tym jak żałuję. trzęsłam się w obawie, że to wykorzysta. nie wiedząc ile kosztowało mnie każde ze słów. obawiałam się, że nie doceni tego, że dla Niego złamałam własny życiowy dekalog. zrozumiał. docenił. jest tak jak dawniej. a do mnie dotarło, że czasem dla znajomości z osobą na której nam zależy warto przełożyć własny honor na dalszy plan. i najzwyczajniej w świecie przyznać się do popełnionego błędu. jeżeli osoba przed którą wypruwamy własne sumienie jest tego warta, zwyczajnie przebaczy. a my będziemy mogli doceniać ją na nowo

kocham to  jak w środku naszego... teksty

theseventhsky dodano: 5 marca 2011

kocham to, jak w środku naszego pocałunku, czuję jak się uśmiechasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV