głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tanieogarniieta A gdy nie spełnią się moje marzenia uśmiechnę się i powiem kurwa jest jeszcze tyle do zrobienia tanieogarniieta . Chyba każda dziewczyna ma taki moment gdy chci

tanieogarniieta

tanieogarniieta.moblo.pl
A gdy nie spełnią się moje marzenia uśmiechnę się i powiem kurwa jest jeszcze tyle do zrobienia tanieogarniieta .
A gdy nie spełnią się moje... teksty

tanieogarniieta dodano: 27 marca 2012

A gdy nie spełnią się moje marzenia uśmiechnę się i powiem "kurwa jest jeszcze tyle do zrobienia" ;] / tanieogarniieta .

  Chyba każda dziewczyna ma taki... teksty

tanieogarniieta dodano: 27 marca 2012

,,Chyba każda dziewczyna ma taki moment, gdy chciałaby być taką zimną suką, bez uczuć, ale zwyczajnie nie potrafi, bo ma kurwa za dobre serce."

Jeśli chłopak zapyta Cię czy... teksty

tanieogarniieta dodano: 27 marca 2012

Jeśli chłopak zapyta Cię czy będziesz z nim chodzić, a potem powie prima - aprillis, napluj mu w twarz i powiedz śmingus - dyngus.

Człowiek jest odpowiedzialny nie... teksty

tanieogarniieta dodano: 27 marca 2012

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla inych, ale też za te, które w innych budzi.

Istnieją dwa powody  które nie... teksty

tanieogarniieta dodano: 27 marca 2012

Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają. Wtedy jednak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która prowadzi w nieznane, strach przed życiem rzucającym nowe wyzwania, strach przed utratą na zawsze tego, do czego przywykli.

Niektóre numery komórkowe mam... teksty

tanieogarniieta dodano: 27 marca 2012

Niektóre numery komórkowe mam zapisane tylko po to, żeby ich nie odbierać.

Wieczorem układała historie z nim w... teksty

tanieogarniieta dodano: 27 marca 2012

Wieczorem układała historie z nim w roli głównej,budziła się w nocy i nie zasnęła dopóki nie spojrzała na jego zdjęcie,a rano budziła się z pytaniem "Ciekawe czy już wstał?!"

są w życiu rzeczy których nie... teksty

tanieogarniieta dodano: 27 marca 2012

są w życiu rzeczy,których nie dopuszczamy do siebie. są w życiu rzeczy,o których nie chcemy słyszeć. są ostatnie razy,których nie uważamy za ostatnie razy. ludzie przywiązują się za szybko i za bardzo. myślimy,że mamy wieczność i nieśmiertleność,choć wcale jej nie mamy. myślimy,że nic nas nie ogranicza,że wszystko będzie trwało wiecze,ale nie będzie. to właśnie podoba mi się w człowieku,że korzysta z życia,ale kiedy korzysta i nie krzywdzi przy tym innych,bo to też czasami się zdarza. kiedyś musi być koniec,ale nie zdajemy sobie z tego sprawy. nie zdajemy sobie sprawy,że zwykłe przejście przez pasy może wszystko zakończyć.

ludzie nie tylko lubią odchodzić... teksty

tanieogarniieta dodano: 27 marca 2012

ludzie nie tylko lubią odchodzić,ale lubią też nie wiedzieć co czują. mylimy się nie tylko w miłości,ale też w poczuciu wartości danej osoby. nie wiemy czy zależy nam tak naprawdę,nie wiemy co tak naprawdę nami steruje,czy to prawdziwa wieź czy może chęć odkrycia czegoś nowego/poznania kogoś nowego. potrafimy dawać szansę i tak po prostu,z dnia na dzień ją odebrać. odbierając również nadzieję,kawałek codzienności,trochę szczęścia i czasami serce. to boli,bardzo. są chwile,kiedy jesteśmy piprzonymi egoistami i nie widzimy nic poza czubkiem swojego nosa. mimo,że warto się rozejrzeć i pomyśleć chwilę to tego nie robimy. z góry zakładamy,że to trudne i daleko nam do tego,wcale nie patrząc na drogię.. nie mam pojęcia co zrobić,żeby tego uniknąć,by nie przydarzało się,że z dnia na dzień przestaje Wam zależeć. ale nie odchodźcie bez słowa,to dziecinne i bardzo boli.

Brakuje mi go. Brakuje mi rozmów z... teksty

tanieogarniieta dodano: 27 marca 2012

Brakuje mi go. Brakuje mi rozmów z nim, uśmiechu oraz humoru, który u mnie wywoływały. Tęsknie za nim. Za jego oczami, a nawet pocałunkiem, którego nigdy nie dostałam - dziwne, nie? Ale co z tego? Przecież on nie tęskni, nie brakuje mu mnie.

Uwielbia łamać zasady  patrzeć w... teksty

tanieogarniieta dodano: 27 marca 2012

Uwielbia łamać zasady, patrzeć w niebo. Lubi wracać do wspomnień, śmiać się z niczego, jeść słodycze, słuchać muzyki i rozmawiać - najczęściej bez sensu, chodzić na spacery... Wie, co znaczy nienawidzić a potem znowu kochać... Nie przejmuje się tym, co mówią o niej inni... Dąży do swojego celu, zazwyczaj jest uparta... Choć stara się `być`, ale jest tylko `obecna`... Uważa, że życie jest niesprawiedliwe... Życie nauczyło ją, żeby nie wybiegać za bardzo w marzenia..

Chcę Ci powiedzieć co u mnie... teksty

tanieogarniieta dodano: 27 marca 2012

Chcę Ci powiedzieć co u mnie słychać, jak trudno mi bez Ciebie oddychać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV