głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Chcę nieustannie gubić się pod Twoją bluzą wchłaniać Twój zapach tuląc się mocno do klatki piersiowej chcę wiedzieć że cokolwiek by się działo mogę tam zostać b

tancorek

tancorek.moblo.pl
Chcę nieustannie gubić się pod Twoją bluzą wchłaniać Twój zapach tuląc się mocno do klatki piersiowej chcę wiedzieć że cokolwiek by się działo mogę tam zostać bo
Chcę nieustannie gubić się pod... teksty

tancorek dodano: 27 października 2011

Chcę nieustannie gubić się pod Twoją bluzą, wchłaniać Twój zapach tuląc się mocno do klatki piersiowej, chcę wiedzieć, że cokolwiek by się działo, mogę tam zostać, bo tam jest moje miejsce.

  Mama karmiła mnie opowieściami o... teksty

tancorek dodano: 26 października 2011

- Mama karmiła mnie opowieściami o idealnej miłości, a wiara w ideały to ciężkie kalectwo... - Dlaczego? - Bo wówczas bardzo wysoko ustawiasz poprzeczkę. - Innym? - Nie, sobie.

Wszystko  co przeżywała i czego... teksty

tancorek dodano: 26 października 2011

Wszystko, co przeżywała i czego doświadczała, było nielogiczne, niewytłumaczalne, sprzeczne z całą jej wiedzą, ale przecież b y ł o.

Co rano  budząc się  otrzymujemy na... teksty

tancorek dodano: 26 października 2011

Co rano, budząc się, otrzymujemy na kredyt 86 400 sekund życia na ten dzień, a kiedy wieczorem zasypiamy, niewykorzystana reszta nie przechodzi na konto dnia następnego, to, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, przepada, pochłania je wczoraj. Każdego ranka wydarza się nowy cud, zyskujemy kredyt na nowych 86 400 sekund życia i gramy, poddając się tej uświęconej regule - bank może w każdej chwili zlikwidować nasze konto, nie uprzedzając nas o tym - w każdej chwili życie może ustać.

...choćby czubkami palców... teksty

tancorek dodano: 26 października 2011

...choćby czubkami palców, dotknąć nieba wyobraźni!

 Jak tak na ciebie patrzę  to aż... teksty

tancorek dodano: 26 października 2011

"Jak tak na ciebie patrzę, to aż szkoda mi czasu na mruganie."

Weź mnie za rękę i zaprowadź na... teksty

tancorek dodano: 25 października 2011

Weź mnie za rękę i zaprowadź na krawędź i stój tam ze mną, aż się zmęczę i spadnę. Prowadź gdzie chcesz, jestem gotów na cokolwiek. Możesz mnie mieć, więc mnie weź, nie martw się o mnie. Za darmo możesz mnie zachować lub zapomnieć. Bierz co chcesz, z czymkolwiek będzie Ci wygodnie. Wypluwam krew otwartą raną w moim sercu. Nie chcę umierać, a samotność jest mordercą. Chcę się tanio sprzedać i móc utkwić w Twoim szczęściu. Nic mi nie potrzeba, zabierz mnie wszystko jedno gdzie.

Nie jestem pewna  czy wiesz o co mi... teksty

tancorek dodano: 24 października 2011

Nie jestem pewna, czy wiesz o co mi chodzi, gdy mówię, że potrzebuje kilku godzin bo chyba sie gubię. Jeśli nie to trudno, po prostu mi uwierz, że siedzę cicho bo widocznie czasem tak lubie..

 Będę czekał na ciebie siedem lat... teksty

tancorek dodano: 24 października 2011

"Będę czekał na ciebie siedem lat, siedemset pokoleń motyli, w wysokich trawach pijane świerszcze grają na bałałajkach. Wieczór stygnie i więdną ... stokrotki gwiazd, a złamany paznokieć upada za horyzont. Powoli wszystko staje się jasne. Niebo trzeźwieje i my również wracamy do pustych mieszkań tak bardzo znajomych ciał. Zbieram wszystkie twoje spojrzenia, rozkładam jak stertę rękopisów. Rzucamy do siebie maleńkie, papierowe samoloty, które nigdy nie docierają celu. Obiecałem, że będę czekał na ciebie siedem lat, siedemset pokoleń motyli... brak przyszłości ukazany jak leżący twarzą do ziemi człowiek"

jesteś moim największym i... teksty

tancorek dodano: 24 października 2011

jesteś moim największym i najlepszym uzależnieniem!

Są i wredne dziewczyny jak i debilni... teksty

tancorek dodano: 24 października 2011

Są i wredne dziewczyny jak i debilni kolesie,ale jest pare tych ludzi którzy jeszcze nie zapomnieli kim są naprawde

czasami wątpię w cały świat. teksty

tancorek dodano: 24 października 2011

czasami wątpię w cały świat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV