głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Otwierasz oczy i widzisz że przez szparę pod drzwiami jej pokoju sączy się światło. Podchodzisz na palcach i słyszysz szum komputera i stukanie klawiatury. Wid

tancorek

tancorek.moblo.pl
Otwierasz oczy i widzisz że przez szparę pod drzwiami jej pokoju sączy się światło. Podchodzisz na palcach i słyszysz szum komputera i stukanie klawiatury. Widzisz r
 Otwierasz oczy i widzisz  że przez... teksty

tancorek dodano: 26 listopada 2011

"Otwierasz oczy i widzisz, że przez szparę pod drzwiami jej pokoju sączy się światło. Podchodzisz na palcach i słyszysz szum komputera i stukanie klawiatury. Widzisz rozrzucone niedbale włosy, koszulkę spadającą z ramienia i skulone bose stopy na krześle. Gdybyś mógł podejść bliżej zobaczyłbyś, że z zimna ścierpła jej skóra. Gdybyś mógł jej dotknąć poczułbyś pod palcami, że jej piersi są tak cudownie pełne. Gdybyś mógł ją pocałować poczułbyś, że smakuje słodko, ciepłem. Ale nie możesz. Jesteś dalej niż na odległość wyciągniętych ramion. I dlatego ta noc jest bezsen(sow)na."

“ Wszyscy zrobiliśmy w życiu... teksty

tancorek dodano: 26 listopada 2011

“ Wszyscy zrobiliśmy w życiu rzeczy, których się wstydzimy. Niektórzy z nas zakochali się w nieodpowiednim mężczyźnie. Niektórzy pozwolili odejść odpowiedniej kobiecie. Są tacy, którzy upokorzyli rodziców, tacy, którzy nie sprawdzili się w ich roli. Tak, wszyscy popełniamy błędy, które umniejszają nas i tych, których kochamy. Ale możemy je odpokutować, jeśli wyciągniemy z tych błędów wnioski... i wzrośniemy. ”

wszystko  co mam to 'tu i teraz' teksty

tancorek dodano: 26 listopada 2011

wszystko, co mam to 'tu i teraz'

'Wspomnienia ogrzewają człowieka od... teksty

tancorek dodano: 26 listopada 2011

'Wspomnienia ogrzewają człowieka od środka. Ale jednocześnie siekają go gwałtownie na kawałki.'

'Nigdy nie wiesz  kiedy przyjdzie... teksty

tancorek dodano: 26 listopada 2011

'Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, ze warto było czekać.'

najlepsze w Tobie jest to  że jesteś. teksty

tancorek dodano: 24 listopada 2011

najlepsze w Tobie jest to, że jesteś.

 Gdy kogoś nie ma  gdy ktoś  kto... teksty

tancorek dodano: 24 listopada 2011

"Gdy kogoś nie ma, gdy ktoś, kto był najcenniejszy, kto ustawiał wokół ciebie fizykę, ktoś, bez kogo może wyłączyć się grawitacja, a tabliczka mnożenia stracić ważność, gdy ten ktoś znika, możesz dalej żyć, chodzić, jeść, odbierać telefony. Po prostu za tobą dryfuje nadpalona dziura. Coś cały czas do ciebie nadbiega, aby schwycić cię za szyję, przylepić się do ciebie i już nie puścić, coś wystającego z tej dziury. Nieobecność jest tylko brakiem obecności."

 Mogę mieć świat u stóp ja nie... teksty

tancorek dodano: 24 listopada 2011

"Mogę mieć świat u stóp ja nie przypuszczam ja to wiem Mogę mieć takie życie jaki inni mają sen"

Miłość to magia. Wyczarowuje sny... teksty

tancorek dodano: 24 listopada 2011

Miłość to magia. Wyczarowuje sny, tworzy wizje, nasyca marzenia żywymi kolorami. Ożywia przedmioty. Z tchórza potrafi zrobić bohatera, z materialisty idealistę. Uczy lubić cierpienie i tęsknić za tym, co jeszcze trwa. Narasta w głębinach, nasyca się i dojrzewa, nieuświadamiana, by w jakiejś chwili wybuchnąć w olśniewającym rozbłysku zapierającym dech. Nie każdy tego doznaje, bo nie każdemu sądzone... jest kochać. Chodzą po ziemi ludzie, którzy szydzą z miłości, ponieważ nigdy nie kochali i kochać nie będą, bo takimi stworzyła ich natura, albo sami pogrzebali swoją szansę, rozmieniając na drobne zasób uczuć, jaki został im dany. Flirciki, romansiki, zaliczenia, skoki z kwiatka na kwiatek, kolekcjonowanie przygód. Fajne? Bardzo fajne. Tyle, że zanim człowiek się obejrzy, już jest po ptakach: powierzchnia się starła, a pod spodem NIC. Wypalone, rozmyte, porozdawane na lewo i prawo.

Zawsze trzeba wiedzieć  kiedy... teksty

tancorek dodano: 24 listopada 2011

Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami.

miłość potrzebuje bezustannego... teksty

tancorek dodano: 24 listopada 2011

miłość potrzebuje bezustannego potwierdzenia.

Karuzela mych pragnień zatrzymała... teksty

tancorek dodano: 23 listopada 2011

Karuzela mych pragnień zatrzymała się w miejscu Dziś mam Ciebie, nic więcej nie potrzeba już sercu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV