głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Nie chcę od Ciebie wiele. Nie chcę żebyś wciąż trzymał mnie w ramionach nie przestawał całować moich ust włosów i głowy. Nie potrzebuję żebyś z każdym krokiem w

tancorek

tancorek.moblo.pl
Nie chcę od Ciebie wiele. Nie chcę żebyś wciąż trzymał mnie w ramionach nie przestawał całować moich ust włosów i głowy. Nie potrzebuję żebyś z każdym krokiem wyznawał
Nie chcę od Ciebie wiele. Nie chcę... teksty

tancorek dodano: 16 grudnia 2012

Nie chcę od Ciebie wiele. Nie chcę, żebyś wciąż trzymał mnie w ramionach, nie przestawał całować moich ust, włosów i głowy. Nie potrzebuję żebyś z każdym krokiem wyznawał mi uczucia, byś zapominał jak oddychać patrząc na mnie, czuwał przy mnie kiedy zamknę oczy znużona snem. Chcę tylko móc powiedzieć Ci wszystko, wyszeptać do Twojego ucha te paranoje rodzące się w mojej głowie i wiedzieć, że choć znów myślę jak dziecko, jestem w Twoich oczach tą samą dziewczyną, którą byłam przed momentem. Chcę wiedzieć, że mimo wszystko będziesz szedł ze mną przez piekło, trzymając mnie za rękę. Żeby Twój uśmiech był lekarstwem na moje lęki i żebyś mimo wszystko mnie kochał, to tak za pamięci.

To z Nim jestem stuprocentowo szczera... teksty

tancorek dodano: 15 grudnia 2012

To z Nim jestem stuprocentowo szczera, to przy nim mogę śmiać się a przy tym płakać godzinami i być sobą, to On jest kimś kto jest ważniejszy od każdego nawet największego problemu w moim życiu.

Dziękuję  że mnie zauważyłeś. teksty

tancorek dodano: 11 grudnia 2012

Dziękuję, że mnie zauważyłeś.

Dlaczego tyle energii zużywamy na... teksty

tancorek dodano: 11 grudnia 2012

Dlaczego tyle energii zużywamy na szukanie różnic między nami. Najwyższy czas by otworzyć oczy i spojrzeć jak wiele nas łączy.

Nie uważasz  że wspaniale byłoby... teksty

tancorek dodano: 11 grudnia 2012

Nie uważasz, że wspaniale byłoby rzucić wszystko i pojechać gdzieś, gdzie nikogo nie znamy? Czasami mam straszną ochotę to zrobić

Ważne aby odnaleźć smak... teksty

tancorek dodano: 11 grudnia 2012

Ważne aby odnaleźć smak szczęścia w codzienności .

Jesteś wspaniałym człowiekiem.... teksty

tancorek dodano: 11 grudnia 2012

Jesteś wspaniałym człowiekiem. Moim ulubionym.

Mnie na niczym nie zależy  wiesz? Na... teksty

tancorek dodano: 11 grudnia 2012

Mnie na niczym nie zależy, wiesz? Na niczym. Oprócz ciebie. Muszę cię widzieć. Muszę patrzeć na ciebie. Muszę słyszeć twój głos. Muszę i nic mnie więcej nie obchodzi.

Podobno kiedy człowiek się z czymś... teksty

tancorek dodano: 11 grudnia 2012

Podobno kiedy człowiek się z czymś już całkowicie pogodzi i niczego od losu już się nie spodziewa, to wtedy to, o czym marzył dostaje.

Po pierwszym pocałunku wiedziałam... teksty

tancorek dodano: 11 grudnia 2012

Po pierwszym pocałunku wiedziałam, że już nigdy nie chcę całować innych warg.

Zna­lezienie właści­wej oso­by... teksty

tancorek dodano: 11 grudnia 2012

Zna­lezienie właści­wej oso­by jest tak sa­mo ważne, jak by­cie właściwą osobą.

Tutaj wcale nie chodzi o szaleńczą... teksty

tancorek dodano: 11 grudnia 2012

Tutaj wcale nie chodzi o szaleńczą miłość i super nagłe zakochanie. Nie chodzi o to, żeby porzucił dla mnie całe swoje dotychczasowe życie i każdą minutę spędzał ze mną. Nie chodzi o to, że ma zjadać ze mną każdy posiłek i zapomnieć o tym, że ma jakieś tam koleżanki. Nie chodzi też o to, że ma zmienić tryb swojej codzienności i olać swoje pasje i wypełniacze czasu. Zupełnie nie o to chodzi. Chodzi o to, żeby wieczorem, przed snem pomyślał, że dobrze widzieć mój uśmiech. Żeby stojąc w długim korku po skończonych zajęciach przypomnieć sobie ciche rozmowy. Żeby między siłownią, a obiadem napisać smsa, że jednak zjadłby mój deser. Żeby wiedział, że jemu zawdzięczam mój błysk w oku. I że lubię go trochę bardziej. Żeby czasem stwierdził, że chce się ze mną spotkać i ten czas jest cenny. Żebym wśród kolegów nie była tylko „koleżanką”, a wśród koleżanek „kolejną”. Żebym była coraz bliżej niego, tak jak on jest coraz bliżej mnie. Chcę być częścią jego świata. Nie całością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV