głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek W końcu. Udało się. Dojrzała. Zaczęła walczyć o swoje marzenia. Zobojętniała na ludzi którzy na nią nie zasługują. Zaczęła więcej się uśmiechać. Mówiła odważni

tancorek

tancorek.moblo.pl
W końcu. Udało się. Dojrzała. Zaczęła walczyć o swoje marzenia. Zobojętniała na ludzi którzy na nią nie zasługują. Zaczęła więcej się uśmiechać. Mówiła odważnie. Pozw
 W końcu. Udało się. Dojrzała.... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"W końcu. Udało się. Dojrzała. Zaczęła walczyć o swoje marzenia. Zobojętniała na ludzi, którzy na nią nie zasługują. Zaczęła więcej się uśmiechać. Mówiła odważnie. Pozwoliła sobie na błędy. Wykorzeniła niepewność siebie i stagnację. Poświęciła się temu co kocha. Wybrała siebie. Bezapelacyjnie i na zawsze."

Trzymaj się z daleka od negatywnych... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Trzymaj się z daleka od negatywnych ludzi. Mają oni bowiem problem na każde rozwiązanie.

Słowa znaczą tyle ile wart jest ten... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Słowa znaczą tyle ile wart jest ten, kto je wypowiada.

 Ludzie się zmieniają. Są różne... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Ludzie się zmieniają. Są różne stacje i różne perony. Każdy ma swój pociąg. Wie, w którym momencie skręcić, w którym się zatrzymać i kiedy jechać dalej. Tak, każdy ma swój pociąg. Troszczy się o jego ładunek. Emocjonalny. Przytula wagony albo odpina na kolejnej stacji. Wybiera inne. Drugie, trzecie, piąte." ..."że nic nie jest na zawsze."

“ Nie osądzaj nikogo  dopóki nie... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

“ Nie osądzaj nikogo, dopóki nie staniesz przy jego kowadle i nie popracujesz jego młotem. ”

 Rozumiemy nasze życie do tyłu  ale... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Rozumiemy nasze życie do tyłu, ale musimy żyć do przodu"

Marzenia trzeba spełniać  choćby... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Marzenia trzeba spełniać, choćby nie wiem co, warto próbować, bo w przeciwnym razie nigdy się nie dowiemy, co by było gdyby... Zrozumiałam też kolejną rzecz: trzeba podchodzić z dystansem do planów na przyszłość. Nie można zaplanować życia od A do Z. Bo jutro może zdarzyć się coś takiego, co wywróci nasz poukładany świat do góry nogami i wszystko ulegnie zmianie.A miłość... Miłość to nie tylko te motyle w brzuchu, które przyjemnie łaskoczą, to nie tylko te burze z piorunami, nieziemski seks. Miłość to także zwykłe, szare dni. To drugi człowiek, z którym jesteśmy na dobre i na złe. Miłość ma czasem zapuchnięte oczy od nadmiaru łez, cóż, taka już ona jest

 Kobieta może być Twoim najgorszym... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Kobieta może być Twoim najgorszym wrogiem, najlepszym przyjacielem, prawdziwą miłością albo wredną suką. A to wszystko zależy od tego, jak ją traktujesz – i jak była traktowana w przeszłości."

“ A teraz stań przed lustrem i... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

“ A teraz stań przed lustrem i powiedz tej wariatce, która niepewnie patrzy Ci w oczy, że dasz radę. Pokonasz smoka, zjesz beczkę soli i przejdziesz te cholerne siedem gór, ale dasz radę. I tylko nie strać po drodze tej wariatki w lustrze"

Najważniejsze w życiu to pozostać... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Najważniejsze w życiu to pozostać wolnym i wiernym samemu sobie. Nieważne przez jak trudne sytuacje przechodzi się w życiu. Nie interesuje mnie to, czy ktoś będzie mnie rozumiał, czy też nie. Jestem szczęśliwy. Najważniejsze w tym wszystkim jest pozostanie sobą i tylko sobą. To daje człowiekowi wolność i największe szczęście, aby iść swoją drogą i nie być uzależnionym od niczego i nikogo, być mentalnie wolnym. Można być współzależnym, ale nigdy uzależnionym.

“  Mistrzu  mówiłeś  że jeśli... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

“- Mistrzu, mówiłeś, że jeśli dowiem się kim jestem, to posiądę mądrość, ale jak mam to zrobić? – Zacznij od odebrania innym ludziom prawa do decydowania kim jesteś. – Jak to? – Ktoś powie ci, że jesteś złym człowiekiem, a ty mu uwierzysz i poczujesz się rozgoryczony. Ktoś inny powie ci, że jesteś dobrym człowiekiem i to cię ucieszy. Chwalą cię albo ganią, wierzą ci albo cię zdradzają. Dopóki inni mają prawo decydowania kim jesteś albo jaki jesteś nie odnajdziesz siebie. Zabierz im to prawo.”

 Po co mi ten pociąg  skoro Ciebie... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Po co mi ten pociąg, skoro Ciebie nie ma na stacji."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV