głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Ludzie rzadko dojrzewają do decyzji które podejmują. Najważniejsze jest to potem...Wziąć odpowiedzialność za swoją nieodpowiedzialność. Jak zareagujesz kiedy w

tancorek

tancorek.moblo.pl
Ludzie rzadko dojrzewają do decyzji które podejmują. Najważniejsze jest to potem...Wziąć odpowiedzialność za swoją nieodpowiedzialność. Jak zareagujesz kiedy widzis
 Ludzie rzadko dojrzewają do decyzji... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Ludzie rzadko dojrzewają do decyzji, które podejmują. Najważniejsze jest to potem...Wziąć odpowiedzialność za swoją nieodpowiedzialność. Jak zareagujesz, kiedy widzisz, że może nie dasz rady...że ci się sypie to, co miało być takie proste."

Jestem z natury człowiekiem... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Jestem z natury człowiekiem prawdomównym. Jeśli rozumiem, mówię, że rozumiem, jeśli nie, przyznaję się do tego. Nie daję wymijających odpowiedzi. Myślę, że przyczyną większości problemów na tym świecie jest właśnie niewyraźnie sposób wyrażania myśli. Sądzę też, że wielu ludzi podświadomie szuka problemów i dlatego wyraża się niejasno.

Czasami po prostu trzeba być... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Czasami po prostu trzeba być odważnym. Trzeba być silnym. Czasami nie można ulegać czarnym myślom. Trzeba pokonać te diabły, które wpychają się do twojej głowy i próbują wzbudzić paniczny strach. Przesz naprzód, krok za krokiem, z nadzieją, że nawet jeśli się cofniesz, to tylko trochę, tak że kiedy znowu ruszysz przed siebie, szybko nadrobisz zaległości.

“Jedną z najodważniejszych... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

“Jedną z najodważniejszych decyzji, jaką kiedykolwiek podejmiesz, będzie odrzucenie wszystkiego, co rani Twoje serce i duszę.”

Czasami szukamy setek wymówek... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Czasami szukamy setek wymówek, zamiast spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć sobie: to tylko i wyłącznie moja wina, zjebałem. Wzięcie odpowiedzialności za swoje czyny nie jest ani łatwe ani przyjemne, ale niezbędne, aby ruszyć dalej. Aby wyciągnąć wnioski, aby zmądrzeć, aby pogodzić się z tu i teraz. Nie ma nic, nie ma absolutnie nić złego w popełnianiu błędów. Schody zaczynają się dopiero wtedy, kiedy nie umiemy się do nich przyznać.

“Doszedłem do wniosku  że w... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

“Doszedłem do wniosku, że w życiu nie ma żadnych ustalonych zasad. Robisz to, co musisz, żeby przetrwać. Jeśli to oznacza ucieczkę od miłości twojego życia, żeby zachować zdrowie psychiczne, to tak robisz. Jeśli to oznacza złamanie czyjegoś serca, żeby nie złamało się twoje, robisz to. Życie jest skomplikowane - zbyt bardzo, żeby były rzeczy pewne. Wszyscy jesteśmy rozbici. Podnieś osobę, potrząśnij nią i usłyszysz grzechot ich rozbitych kawałków. Kawałków, które rozbili nasi ojcowie, nasze matki, nasi przyjaciele, znajomi albo ukochani.”

“Człowiek wrażliwy najpierw czuje... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

“Człowiek wrażliwy najpierw czuje, później rozumie. ”

 Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która Cię czeka?"

 Bo kiedy wiesz kim jesteś  łatwiej... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Bo kiedy wiesz kim jesteś, łatwiej zrozumieć o co Ci chodzi i czego potrzebujesz."

 Czas jest wszystkim  co masz ... i... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz."

A jednak trzeba się sponiewierać od... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

A jednak trzeba się sponiewierać od czasu do czasu w imię czegoś. Rzucić się w przepaść i poczuć, że się frunie. Bez tego może i bezpieczniej, ale nijako.

Nie staraj się zrozumieć mnie... teksty

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Nie staraj się zrozumieć mnie swoją logiką, poczuj mnie duszą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV