głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Człowiek nie może przecież oprzeć swego życia na czymś nieokreślonym na niepewności albo na kłamstwie gdyż takie życie byłoby nieustannie nękane przez lęk i ni

tancorek

tancorek.moblo.pl
Człowiek nie może przecież oprzeć swego życia na czymś nieokreślonym na niepewności albo na kłamstwie gdyż takie życie byłoby nieustannie nękane przez lęk i niepokój.
 Człowiek nie może przecież... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2014

"Człowiek nie może przecież oprzeć swego życia na czymś nieokreślonym, na niepewności albo na kłamstwie, gdyż takie życie byłoby nieustannie nękane przez lęk i niepokój. Można zatem określić człowieka jako tego, który szuka prawdy."

„Jeśli należysz do tych którzy... teksty

tancorek dodano: 14 luty 2014

„Jeśli należysz do tych, którzy kochali tylko raz to niewiele masz do powiedzenia. Ale jeśli to była prawdziwa miłość, to inni powinni milczeć w twojej obecności.”

 Wszystko jest w ręku człowieka a... teksty

tancorek dodano: 12 luty 2014

"Wszystko jest w ręku człowieka, a on pozwala zdmuchnąć sobie wszystko sprzed nosa, jedynie i wyłącznie z tchórzostwa."

  Wytrzymasz  powiedział.  Nawet... teksty

tancorek dodano: 12 luty 2014

"- Wytrzymasz - powiedział. - Nawet wyobrażenia nie masz, ile można wytrzymać."

  Kochałam wtedy.  Milczałaś... teksty

tancorek dodano: 12 luty 2014

"- Kochałam wtedy. - Milczałaś wtedy. Gdybyś powiedziała choć jedno słowo, wszystko byłoby inaczej."

 Zadziwiające jest to jak czuje... teksty

tancorek dodano: 12 luty 2014

"Zadziwiające jest to, jak czuje się ciało po bardzo intensywnym treningu. Jak szybko wybacza, jak spokojnie oddycha i woła o więcej. Zmęczenie bardzo szybko zamienia się w ciszę. Wewnętrzny spokój, wolność, ukojenie."

Pamiętaj nigdy nie możesz... teksty

tancorek dodano: 12 luty 2014

Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to.

 Chciałem sobie pójść. Moja... teksty

tancorek dodano: 12 luty 2014

"Chciałem sobie pójść. Moja decyzja brzmiała: wychodzę. Ale zawahałem się, a zawsze, kiedy się wahasz, zrobisz coś odwrotnego niż to, czego naprawdę chcesz."

 Zaufaj sobie. Potrafisz więcej... teksty

tancorek dodano: 12 luty 2014

"Zaufaj sobie. Potrafisz więcej, niż Ci się wydaje."

 Znajdź faceta który nazwie Cię... teksty

tancorek dodano: 12 luty 2014

"Znajdź faceta, który nazwie Cię piękną kobietą, a nie fajną dupą, który zadzwoni kiedy się rozłączysz. Poczekaj na mężczyznę, który będzie Cię całował w czoło, pokazując jak bardzo Cię kocha, który będzie uwielbiał Cię w dresie, czy w piżamie, który będzie dumnie trzymał Cię za rękę przy swoich znajomych, który będzie mówił Ci, ze pięknie wyglądasz bez makijażu i ułożonych włosów. Poczekaj na mężczyznę, który przy swoich kumplach nazwie Cię 'Tą jedyną'."

 Czego się boisz? Że popełnisz... teksty

tancorek dodano: 12 luty 2014

"Czego się boisz? Że popełnisz błąd? Że Cię wyśmieją? Że Ci się nie uda? Ale jakie to ma znaczenie? Naprawdę będziesz uzależniał swoje życie od tego, co pomyślą inni ludzie?"

  Kiedy zdążyliśmy się... teksty

tancorek dodano: 10 luty 2014

" - Kiedy zdążyliśmy się zestarzeć? - Ja tam zawsze byłam stara i dobrze mi z tym. Skoro bolą mnie mięśnie to znaczy, że ich używałam. Co noc chodziłam do ukochanego faceta. Mam pare zmarszczek, ale za to wyleżałam się na plaży. Wyglądam jak wyglądam, bo piłam i paliłam. Żyłam, kochałam, tańczyłam, śpiewałam, harowałam i bzykałam się do woli. Nie narzekałam. Starość nie jest zła."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV