głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek nie obiecuj mi niczego. najlepiej nie wypowiadaj przy mnie tego słowa. nienawidzę obietnic. nie wierzę w nie. nie jestem w stanie nikomu niczego obiecać i nie w

tancorek

tancorek.moblo.pl
nie obiecuj mi niczego. najlepiej nie wypowiadaj przy mnie tego słowa. nienawidzę obietnic. nie wierzę w nie. nie jestem w stanie nikomu niczego obiecać i nie wymagam
nie obiecuj mi niczego. najlepiej nie... teksty

tancorek dodano: 26 luty 2014

nie obiecuj mi niczego. najlepiej nie wypowiadaj przy mnie tego słowa. nienawidzę obietnic. nie wierzę w nie. nie jestem w stanie nikomu niczego obiecać, i nie wymagam by ktokolwiek obiecywał coś mi. nikt nie jest pewny samego siebie na sto procent. nikt nie wie czy na pewno będzie tak, jak mówi. brak obietnic jest lepszy. brak obietnic nie niesie za sobą zawodu. brak obietnic mniej boli.

zniosę i zaakceptuję wiele rzeczy.... teksty

tancorek dodano: 26 luty 2014

zniosę i zaakceptuję wiele rzeczy. można powiedzieć nawet, że wszystko, poza jedną.. nigdy nie zaakceptuję innej kobiety. jeśli pojawi się druga, możesz zapomnieć o mnie na zawsze.

miłość to nie szukanie ideałów... teksty

tancorek dodano: 26 luty 2014

miłość to nie szukanie ideałów, tylko akceptowanie niedoskonałości.

 Zostań kiedyś na noc  bądź... teksty

tancorek dodano: 25 luty 2014

"Zostań kiedyś na noc bądź powodem niewyspania scałuję z ciebie smutek wgryzę najdelikatniej miłość na dobry sen wymruczę ci tęsknotę."

 Kiedy kobietę trzyma przy życiu... teksty

tancorek dodano: 24 luty 2014

"Kiedy kobietę trzyma przy życiu czyjaś miłość, i nagle ta miłość zostaje jej odebrana, żeby nie umrzeć, musi zamienić to uczucie na inne, równie silne: nienawiść."

 Może to zabrzmi niegrzecznie  ale... teksty

tancorek dodano: 22 luty 2014

"Może to zabrzmi niegrzecznie, ale uważam, że znalezienie w życiu choćby jednej konkretnej rzeczy, która nas zainteresuje, to wielkie osiągnięcie."

 Niektórzy ludzie zostawiają po... teksty

tancorek dodano: 19 luty 2014

"Niektórzy ludzie zostawiają po sobie ładnie wyglądające blizny, ale w pewnym momencie pojawia się osoba, która wchodzi pod naskórek, tkankę i narządy. Czujesz ją w kościach i będziesz czuł aż do momentu, kiedy do końca zobojętniejesz i zamilkniesz. Czasem, kiedy leżysz zwinięty w gęstej nocy, jest mrowieniem na kręgosłupie jak delikatny dotyk warg wzdłuż krzyża. To bardzo piękne, ale wyniszczające tortury; nie zaśniesz już więcej."

 Jedna  jedyna przyczyna... teksty

tancorek dodano: 19 luty 2014

"Jedna, jedyna przyczyna nieszczęścia: PRZYWIĄZANIE. Emocjonalny stan kurczowego przywiązania wynikający z przekonania, że bez pewnych rzeczy nie możesz być szczęśliwy."

 Nie hoduj w sobie więcej  niż... teksty

tancorek dodano: 19 luty 2014

"Nie hoduj w sobie więcej, niż możesz połknąć: miłości, uniesień czy nienawiści".

 Moim zdaniem można zużyć całą... teksty

tancorek dodano: 19 luty 2014

"Moim zdaniem można zużyć całą swoją miłość. Moim zdaniem możną ją całą zużyć na jedną osobę. Można kochać tak mocno i tak głęboko, że nie zostaje już nic dla nikogo."

  Wiesz o czym ostatnio myślałam?... teksty

tancorek dodano: 18 luty 2014

" Wiesz o czym ostatnio myślałam? ...o tym, że strasznie miło mi jest dzielić z Tobą życie. Bo jesteś tu i teraz, obok, namacalnie, mogę Cię dotknąć, pocałować, czuję Twoją obecność. ...wiesz, czasami w myślach wspominam jakieś byłe romanse i przyłapuje się na tym, że tak naprawdę nie tęsknie za konkretnymi osobami tylko za wspomnieniami o nich. Kiedyś usłyszałam, że przeszłość to tylko opowieść, którą sami sobie opowiadamy - czyż to nie intrygujące? Tylu ludzi żyje przeszłością, wspomnieniami o kimś, kto już nie jest tą samą osobą, sami siebie karmią opowieściami o przeszłości, jakby w nich było ukryte całe szczęście. ...myślisz, że to ze strachu przed teraźniejszością i prawdziwym życiem uciekamy w opowieści o przeszłości i wspomnienia? "

Im mniej człowiek wie  tym łatwiej... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2014

Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV