głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Cóż warte jest życie bez miłości? Bez silnej gorącej miłości do kobiety… Nic nie jest warte takie życie! … … czy może być większa sprawa niż miłość w ludzkim ż

tancorek

tancorek.moblo.pl
Cóż warte jest życie bez miłości? Bez silnej gorącej miłości do kobiety… Nic nie jest warte takie życie! … … czy może być większa sprawa niż miłość w ludzkim życiu?
 Cóż warte jest życie bez... teksty

tancorek dodano: 2 maja 2014

"Cóż warte jest życie bez miłości? Bez silnej, gorącej miłości do kobiety… Nic nie jest warte takie życie! (…) … czy może być większa sprawa niż miłość w ludzkim życiu? (…) Miłość zawsze będzie najpiękniejszą rzeczą w ludzkim życiu."

 Jestem silniejsza niż próby... teksty

tancorek dodano: 29 kwietnia 2014

"Jestem silniejsza niż próby, którym mnie poddają."

 Bo czasami po prostu nie możesz... teksty

tancorek dodano: 29 kwietnia 2014

"Bo czasami po prostu nie możesz spać. Myśli wychodzą z głowy. Krążą po pokoju, wypełniają całą Ciebie, całe powietrze. Nie masz czym oddychać. A On śpi. Myślami delikatnie go dotykasz."

 Posłuchaj. Gdybyś mnie zdobył... teksty

tancorek dodano: 29 kwietnia 2014

"Posłuchaj. Gdybyś mnie zdobył, nie miał byś pojęcia, co ze mną robić."

''Wybór należy do Ciebie. Tak jak... teksty

tancorek dodano: 29 kwietnia 2014

''Wybór należy do Ciebie. Tak jak jego konsekwencje.''

 W życiu nie ma ta­kiej chwi­li... teksty

tancorek dodano: 29 kwietnia 2014

"W życiu nie ma ta­kiej chwi­li, abyśmy nie mieli wszys­tkiego, co pot­rzeb­ne, aby czuć się szczęśli­wymi. Po­myśl o tym przez mi­nutę [...]. Jeśli jes­teś nie­szczęśli­wy, to dla­tego, że cały czas myślisz raczej o tym, cze­go nie masz, za­miast kon­cen­tro­wać się na tym, co masz w da­nej chwili."

Nigdy nie skazuj kobiety na domysły.... teksty

tancorek dodano: 27 kwietnia 2014

Nigdy nie skazuj kobiety na domysły. Nawet nie wyobrażasz sobie, jak “barwny ” scenariusz potrafi napisać, niepewna Twych uczuć.

Jak musieli się czuć  kiedy się... teksty

tancorek dodano: 27 kwietnia 2014

Jak musieli się czuć, kiedy się żegnali podając sobie dłonie, a chcieli się tak mocno przytulić, jakby można było w jednym krótkim przytuleniu dotknąć serca sercem.

 Jeśli naprawdę ci na kimś zależy... teksty

tancorek dodano: 27 kwietnia 2014

"Jeśli naprawdę ci na kimś zależy, pozostawisz mu swobodę działania, choćby to działanie było nie po twojej myśli. Jeśli naprawdę kogoś kochasz, pozwolisz, by złamał ci serce."

Nie przestaje się kochać człowieka... teksty

tancorek dodano: 27 kwietnia 2014

Nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego, że coś w życiu spieprzył.

 jeśli nastanie choć jeden dzień... teksty

tancorek dodano: 27 kwietnia 2014

"jeśli nastanie choć jeden dzień, w którym nie będziemy mogli być razem, zatrzymaj mnie w swoim sercu. tam zostanę na zawsze."

Tak to z Tobą chcę wracać za kilka... teksty

tancorek dodano: 27 kwietnia 2014

Tak to z Tobą chcę wracać za kilka lat do domu. To właśnie z Tobą chcę robić obiad i na końcu go spalić. Wydaje mi się, że tylko Ty tak idealnie będziesz w stanie okryć mnie kocem w chłodny wieczór i tak dobrze całować mnie w ciepły letni wieczór .Nie wyobrażam sobie by ktoś inny mógł mnie przytulać w chwili, gdy idziemy razem przez miasto. Nie chcę w ogóle myśleć co by było, gdyby inna ręka trzymała moją, gdybym czuła inne perfumy na swojej bluzie. Z kim jak nie z Tobą piłabym piwo o trzeciej nad ranem i paliła jointy z samego rana? Kto tak idealnie okazałby mi tą jakże trudną i czasem wykańczającą miłość jak nie Ty?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV