głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek „Bardzo cię kocham ale nigdy nie będę jedną z tych kobiet które tylko ładnie wyglądają uwieszone na ramieniu męża. Albo stoją w kuchni przy zlewie. Życie człowi

tancorek

tancorek.moblo.pl
„Bardzo cię kocham ale nigdy nie będę jedną z tych kobiet które tylko ładnie wyglądają uwieszone na ramieniu męża. Albo stoją w kuchni przy zlewie. Życie człowieka mus
„Bardzo cię kocham  ale nigdy nie... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

„Bardzo cię kocham, ale nigdy nie będę jedną z tych kobiet, które tylko ładnie wyglądają, uwieszone na ramieniu męża. Albo stoją w kuchni przy zlewie. Życie człowieka musi coś znaczyć. Więcej niż gotowanie, sprzątanie i dzieci. W życiu musi być coś więcej. Nie umrę zmywając filiżanki. Mówię serio. Potwierdź, że to rozumiesz.”

 Jest taki dzień  że po prostu  w... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

"Jest taki dzień, że po prostu, w pewnym momencie, musisz się, kurwa, rozpłakać."

 Chcę zrozumienia. Nawet jeśli... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

"Chcę zrozumienia. Nawet jeśli jestem do bólu inna, wyklęta, pogardzona, szokująca, perwersyjna i pierwsza w kolejce do spalenia na stosie."

 Kobieta ma tyle siły  że zadziwia... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

"Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn. Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce się jej płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje, gdy się boi. Jej miłość jest niekontrolowana. Łzy są jej sposobem wyrażania smutku, wątpliwości, miłości, samotności, cierpienia i dumy. Walczy o to, w co wierzy, sprzeciwia się niesprawiedliwości, daje z siebie wszystko, jej miłość jest bezwarunkowa. Mimo przeciwności losu znajduje w sobie siłę, by żyć dalej, wie, że pocałunek i przytulenie mogą uleczyć złamane serce. Ma tylko jedną wadę… zapomina ile jest warta."

 Spotkajmy się. Chcę posłuchać o... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

"Spotkajmy się. Chcę posłuchać o twoim życiu, pomilczeć o swoim. Chcę mieszać herbatę o minuty za długo, kiwać się na skrzypiącym krześle, dziesięć razy pieczołowicie sprawdzać stronę z alkoholami na które mnie nie stać, uśmiechać się krzywo do żartów i do nie żartów, chcę gapić się na rachunek jak na receptę z nieczytelnym bazgrołem tam, gdzie nazwa leku."

 Nikt nie śledzi tak bacznie... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

"Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych ludzi jak ten, komu nic do tego"

“Chcę  żebyś przybliżył się... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

“Chcę, żebyś przybliżył się do mnie i dotulił, i żebyś trzymał mi w nocy rękę na brzuchu, kiedy się boję. Chcę z tobą mieszkać w pokoiku ciasnym jak szafa (...), a najbardziej to chciałabym być jedwabnikiem. Siedzieć z tobą w kokonie dwuosobowym (mam nadzieję, że są dwuosobowe) i żebyś nigdzie beze mnie nie wychodził.”

 Kto chce zapalać innych  sam musi... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

"Kto chce zapalać innych, sam musi płonąć."

'Myślę sobie  że kiedy człowiek... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

'Myślę sobie, że kiedy człowiek się zakocha, czasami musi zapomnieć o dumie, a innym razem musi walczyć, żeby ją zachować. To pewna równowaga.''

Chcę być Twoim małym planem na... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

Chcę być Twoim małym planem na przyszłość. Drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. Oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. Głodnym człowiekiem, któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. Czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął 'wyluzuj, i tak Cię kocham'.

  Bycie razem to nie miesiąc... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

"-Bycie razem to nie miesiąc miodowy. To rzeczywistość, ty i ja z krwi i kości. Chcę rano budzić się obok ciebie, chcę wieczorem jeść z tobą kolację. Chcę opowiadać ci o swoich codziennych, przyziemnych sprawach i słuchać o twoich. Chcę się z tobą śmiać, zasypiać, trzymając cię w ramionach. Bo jesteś nie tylko moją dawną miłością. Jesteś moją najlepszą przyjaciółką, tym, co we mnie najlepsze, i nie wyobrażam sobie, że mógłbym stracić cię ponownie. - Zawahał się, szukając właściwych słów. - Być może tego nie rozumiesz, ale oddałem ci najlepszą cząstkę siebie, i gdy odeszłaś, nic już nie było takie samo. - Poczuł, że wilgotnieja mu dłonie. - Wiem, że się boisz, ja także się boję. Ale jeśli teraz z tego zrezygnujemy, jeśli będziemy udawać, że nic się między nami nie zdarzyło, możemy już nigdy nie mieć następnej okazji. - Sięgnął ręką i odgarnął jej kosmyk włosów. - Jeszcze jesteśmy młodzi. Jeszcze możemy wszystko naprawić. "

 Najchętniej wtuliłabym głowę w... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

"Najchętniej wtuliłabym głowę w Pana ręce i pomilczałabym trochę. Przecież Pan wie - wszystko Pan wie - i tylko mnie tak trudno uwierzyć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV