głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Dlatego nie krępuj się nikim i kiedy zdaje Ci się że coś może dać ci szczęście chwytaj tę okazję i bądź szczęśliwy. Wiem z doświadczenia że taka szansa przycho

tancorek

tancorek.moblo.pl
Dlatego nie krępuj się nikim i kiedy zdaje Ci się że coś może dać ci szczęście chwytaj tę okazję i bądź szczęśliwy. Wiem z doświadczenia że taka szansa przychodzi
 Dlatego nie krępuj się nikim i... teksty

tancorek dodano: 1 września 2014

"Dlatego nie krępuj się nikim i kiedy zdaje Ci się, że coś może dać ci szczęście, chwytaj tę okazję i bądź szczęśliwy. Wiem z doświadczenia, że taka szansa przychodzi tylko ze dwa, trzy razy w życiu i jeżeli się ją przegapi, żałuje się potem do śmierci."

 Najpiękniejszym widokiem jest... teksty

tancorek dodano: 1 września 2014

"Najpiękniejszym widokiem jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu, szczególnie, jeśli jest to człowiek, który ukradł Ci choć kawałek twojego wnętrza."

 Jedno wiem na pewno  nie chciałbym... teksty

tancorek dodano: 1 września 2014

"Jedno wiem na pewno, nie chciałbym bez Ciebie.."

 Kochać się z tobą tak  jakbym... teksty

tancorek dodano: 1 września 2014

"Kochać się z tobą tak, jakbym miał cię ochronić i wyleczyć. Wdmuchać ci do ust wieczność. Wiesz, to jest to coś w seksie, z czego zdaje sobie sprawę może jedna setna procenta osób - to jest tak, że chcę cię mieć, chcę, żebyś miała mnie i chcę, żebyśmy byli wspólnie święci - jakby ktoś zlutował nas w jeden stop."

'Chcę mieć z tobą romans.   Pod... teksty

tancorek dodano: 1 września 2014

'Chcę mieć z tobą romans. Pod jednym warunkiem: na całe życie.'

 W srebrzyste pola chciałbym z Tobą... teksty

tancorek dodano: 1 września 2014

"W srebrzyste pola chciałbym z Tobą iść I marzyć cicho o nieznanym bycie, W którym byś była moją samotnością, I w noc tę prześnić całe moje życie."

 Chodzi właśnie o to  żeby się... teksty

tancorek dodano: 1 września 2014

"Chodzi właśnie o to, żeby się nie przyzwyczaić, bo przyzwyczajenie to koniec. Chodzi o to, żeby nigdy nie nabrać rutyny, bo rutyna to koniec."

 Myślała o tym  że spotkała –... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

"Myślała o tym, że spotkała – zupełnie przypadkowo – niezwykłego człowieka. Że chciałaby, aby był na zawsze. Na wieczność. Czuła się przy nim tak wyróżniona i tak jedyna jak przy nikim na świecie."

 Łatwo się pomylić  czasem wydaje... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

"Łatwo się pomylić, czasem wydaje nam się, że miłość przechodzi kryzys, a to tylko naturalny etap rozwoju uczucia. To jest podobnie jak z Księżycem - widać tylko jego wycinki różnych rozmiarów, choć Księżyc jest zawsze taki sam, z jego kraterami i górami. Należy poczekać, aż Słońce oświetli jego ciemne obszary... Potrzeba czasu."

 Wierzę  że tak naprawdę w życiu... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

"Wierzę, że tak naprawdę w życiu najcięższe walki toczymy sami ze sobą. Ze swoimi słabościami, lenistwem czy brakiem odwagi."

 Nie wiem  dokąd mnie los prowadzi... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

"Nie wiem, dokąd mnie los prowadzi, ale lepiej mi się idzie, gdy trzymam Cię za rękę."

Bo ja codziennie wierzę  że jutro... teksty

tancorek dodano: 31 sierpnia 2014

Bo ja codziennie wierzę, że jutro będzie lepiej. Na pewno. Bo jutro na pewno stanie się coś dobrego. Trzeba tylko przetrzymać dziś. I to nic, że najczęściej jutro nie było lepiej i jutro zamieniało się w kolejne jutro. Ale ja wiem, że kiedyś na pewno nastąpi to lepsze jutro. Trzeba tylko poczekać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV