głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Kiedy coś przestaje boleć przestaje mieć znaczenie. Nie odkładaj trudnych decyzji na jutro nawet jeśli wiesz że przyniosą ból. Jutro nie sprawi że będzie łatwie

tancorek

tancorek.moblo.pl
Kiedy coś przestaje boleć przestaje mieć znaczenie.
Kiedy coś przestaje boleć... teksty

tancorek dodano: 30 stycznia 2015

Kiedy coś przestaje boleć, przestaje mieć znaczenie.

 Nie odkładaj trudnych decyzji na... teksty

tancorek dodano: 27 stycznia 2015

"Nie odkładaj trudnych decyzji na jutro, nawet jeśli wiesz, że przyniosą ból. Jutro nie sprawi, że będzie łatwiej. Sprawi, że będziesz sparaliżowany strachem jeden dzień dłużej."

“Powiedziałeś  że po paru latach... teksty

tancorek dodano: 26 stycznia 2015

“Powiedziałeś, że po paru latach ludzie się nienawidzą, przewidują swoje reakcje i denerwują ich nawyki drugiej osoby. Myślę, że ze mną byłoby odwrotnie. Prawdziwie mogę kochać kogoś, kogo znam na wylot - jak robi sobie przedziałek, którą koszulę włoży, co opowie w określonej sytuacji... Wtedy wiem, że jestem zakochana.”

'Życie jest zabawne  prawda? Kiedy... teksty

tancorek dodano: 26 stycznia 2015

'Życie jest zabawne, prawda? Kiedy już myślisz, że wszystko sobie poukładałeś, kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym, że nareszcie wiesz, w którym kierunku zmierzasz, ścieżki stają się kręte, drogowskazy znikają, wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata, północ staje się południem, wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić.'

 Wierze  że wszystko co się dzieje... teksty

tancorek dodano: 26 stycznia 2015

"Wierze, że wszystko co się dzieje, ma swoją przyczynę i swój powód. Wszystko jest potrzebne, byśmy mogli coś zrozumieć lub czegoś się nauczyć. Byśmy mogli wybrać tę właściwą drogę, chociaż chcemy z niej zboczyć. Często nie zdajemy sobie sprawy, co los próbuje nam pokazać, i nikt nie powiedział, że w ogóle kiedykolwiek zrozumiemy. Bo czy ktokolwiek obiecał, że będzie łatwo?"

Najlepszą zemstą jest świetny... teksty

tancorek dodano: 26 stycznia 2015

Najlepszą zemstą jest świetny wygląd.

Odważny jest ten kto umie widzieć... teksty

tancorek dodano: 26 stycznia 2015

Odważny jest ten kto umie widzieć swoje błędy i się do nich przyznawać, mówić wprost co leży mu na sercu i co najważniejsze: umie powiedzieć szczerze drugiej osobie i swoich uczuciach, umie powiedzieć kocham drugiej połowie i kochać do końca swoich dni choćby miałoby ich być niewiele. Miłość jest odwagą ale nie ta udawana na pokaz ale ta szczera, ta która wynosi nas w niebiosa i ta która porusza nawet najtwardsze serca. To jest odwaga którą wszyscy powinni ćwiczyć.

Wiecie czego najbardziej nie lubię w... teksty

tancorek dodano: 26 stycznia 2015

Wiecie czego najbardziej nie lubię w ludziach? Wykorzystywania czyjegoś wrażliwego sumienia. Ahh.. i wzbudzania poczucia winy, choć tak naprawdę człowiek nic złego nie zrobił tylko musiał coś wybrać. Coraz bardziej przekonuję się do tego, że z niektórymi sprawami, problemami, miejscami bądź nawet ludźmi należy się rozstać i nie chodzi tutaj o jakąkolwiek dumę, ale o spokój wewnętrzny bo chyba to daje tak naprawdę największe szczęście. Poza tym można to jeszcze wtyłumaczyć w taki sposób, iż po jaką cholerkę mamy otaczać się ludźmi którzy potrafią jedynie oceniać innych, nie mając zamiaru odrobinę spojrzeć na samych siebie czy też zamiast powiedzieć nam w twarz co naprawdę myślą, robić to zaraz po tym jak znikamy za pierwszym lepszym 'rogiem'.

Nie ścigaj człowieka  który... teksty

tancorek dodano: 26 stycznia 2015

Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać.

Nawet nie wiesz jakie to uczucie. Jak... teksty

tancorek dodano: 26 stycznia 2015

Nawet nie wiesz jakie to uczucie. Jak to jest, kiedy słuchasz mężczyzny i wydaje Ci się, że on wyciąga z twojej głowy pewne myśli jak z szuflady. Włącza muzykę i to jest właśnie to, co chciałaś usłyszeć. Wlewa do kieliszka wino i to jest właśnie to wino, na jakie miałaś ochotę. Idzie zmienić koszulę i wraca w koszuli, o jakiej marzyłaś, żeby miał na sobie… A jak z nim rozmawiasz, to prawie tak, jakbyś słuchała swojego najgłębszego, najbardziej przemyślanego i najlepszego głosu wewnętrznego. Taka niezwykła zgodność tego, co myślisz i czujesz z tym, co słyszysz.

zamknij oczy i wyobraź sobie ogromne... teksty

tancorek dodano: 26 stycznia 2015

zamknij oczy i wyobraź sobie ogromne morze, błękitne i przeźroczyste na 4000 metrów i więcej, wyobraź sobie po środku gigantyczny wir wodny wielkości dużego państwa i wrzuć do niego styropianowe kuleczki , miliardy kuleczek które wirują w każdą stronę, te kuleczki to wszystkie uczucia które we mnie wirują wobec ciebie, tak bardzo Cię kocham.

'Nadzieja ma skrzydła  przysiada w... teksty

tancorek dodano: 24 stycznia 2015

'Nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV