głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek 'Znaleźć człowieka z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów komunałów idiotyzmów cwaniackich łgarstw fałszywych zapewnień tanich sprośności lub specja

tancorek

tancorek.moblo.pl
'Znaleźć człowieka z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów komunałów idiotyzmów cwaniackich łgarstw fałszywych zapewnień tanich sprośności lub specjalis
'Znaleźć człowieka  z którym... teksty

tancorek dodano: 10 luty 2015

'Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać, nie wysłuchując banałów, komunałów, idiotyzmów, cwaniackich łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie (plus umiejętność trzymania widelca) jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności — to znaleźć skarb.(...) Alergia na głupotę, konformizm i oportunizm, obok niezgody na podłość i okrucieństwo świata, prowadzi ku samotności i jej wyspom bezludnym.'

 Nasza pamięć jest wybiórcza  ale... teksty

tancorek dodano: 10 luty 2015

"Nasza pamięć jest wybiórcza, ale niektóre wspomnienia żyją w nas niezwykle wyraźnie, ostre jak kawałek szkła, a żeby je przywołać, czasem wystarcza jedynie dźwięk albo zapach."

 By lepiej poznać ludzi  wystarczy... teksty

tancorek dodano: 10 luty 2015

"By lepiej poznać ludzi wystarczy tylko raz zrobić coś wbrew ich woli."

 Zabawne jak jedno brutalne zdarzenie... teksty

tancorek dodano: 9 luty 2015

"Zabawne,jak jedno brutalne zdarzenie może sprawić, że spojrzysz na świat inaczej."

 Doprowadzasz moją wyobraźnię do... teksty

tancorek dodano: 7 luty 2015

"Doprowadzasz moją wyobraźnię do szału. Jestem zwykłą kobietą z historią na twarzy. Kiedyś wyszłam po gazetę i nie było mnie dwadzieścia siedem lat. Zamyśliłam się nad życiem. O mało go nie przespałam. Płynna. Romantyczna, lecz chwilami zaprzeczająca wszystkiemu. Obserwuję Ciebie. Lubię Twoje oczy. Bezgranicznie. Gdy na nie patrzę, układam się Tobie pod rękę. Wyginam się w łuk i szybko zaczynam łapać powietrze. Dojrzałość budzi we mnie pragnienie. Podnieca. Zatracam się w spojrzeniu. Kontakcie. Muśnięciu. Jestem organoleptyczna. Niepoprawna. Głupio odważna. Chcąca przykuć Twoją uwagę. O oczach w kolorze zieleni, brązu i piwnym. Nigdy nie wiem, czego jest więcej. Z uśmiechem pod skórą. Zobacz, masz mnie na dłoni. Nie wszystkie karty odkryłam, jednak czuję się rozebrana. To nawet nie zimno, przyjemne dreszcze, to sto dwadzieścia uderzeń serca na minutę."

Nic tak nie uszczęśliwia człowieka... teksty

tancorek dodano: 7 luty 2015

Nic tak nie uszczęśliwia człowieka, jak poczucie, że się jest kochanym przez bliskich i że obecnością swoją sprawia się im przyjemność.

 Czuł ją ciągle przy sobie  aż po... teksty

tancorek dodano: 7 luty 2015

"Czuł ją ciągle przy sobie; aż po czubki włosów wypełniony był owym dziwnym, cięższym od ołowiu, boleśniejszym od męki umierania, słodszym od najpiękniejszych wierszy uczuciem, jakie daje noc z kimś, na kogo czekało się przez tysiąc chwil, kogo pragnęło się przez wiele bezsennych nocy, kogo widziało się w każdej na ulicy spotkanej twarzy, kogo oczekiwało się przy każdym pukaniu do własnych drzwi; przez kogo nienawidziło się nieba, ziemi i ludzi; i przez kogo kochało się wszystko."

W ciężkich czasach uratować cie... teksty

tancorek dodano: 7 luty 2015

W ciężkich czasach uratować cie mogą ci, na których nigdy byś nie postawił, a życzliwość, jaką ci oferują potrafią znaczyć tyle, co życie i śmierć.

 To  co się robi w łóżku  nigdy... teksty

tancorek dodano: 7 luty 2015

"To, co się robi w łóżku, nigdy nie jest niemoralne, jeśli przyczynia się do utrwalenia miłości."

 Niech ci to zawsze stoi w pamięci... teksty

tancorek dodano: 6 luty 2015

"Niech ci to zawsze stoi w pamięci, że wszystko to, co się dzieje, działo się już przedtem. (...) Wszystko to bowiem było tym samym, tylko osoby były inne."

Wybrałam bycie szczęśliwą  bo... teksty

tancorek dodano: 6 luty 2015

Wybrałam bycie szczęśliwą, bo jest to dobre dla mojego zdrowia

 Wartość człowieka ostatecznie... teksty

tancorek dodano: 5 luty 2015

"Wartość człowieka ostatecznie nigdy nie wyraża się w stosunku do dru­giego człowieka, tylko w stosunku do siebie samego. Dlatego też nigdy nie powinniśmy uzależniać naszego poczucia własnej wartości albo też poczucia własnej godności od innych ludzi, bez względu na to, jak cierpielibyśmy z tego powodu."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV