głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tajemnicza_nieznajoma Błędy bolą ale to one pokazują nam czego nie robić w przyszłości. Najpierw popatrz na siebie a dopiero potem oceniaj innych. Odzyskuje wiarę w siebie pomimo teg

tajemnicza_nieznajoma

tajemnicza_nieznajoma.moblo.pl
Błędy bolą ale to one pokazują nam czego nie robić w przyszłości.
Błędy bolą  ale to one pokazują... teksty

tajemnicza_nieznajoma dodano: 17 stycznia 2014

Błędy bolą, ale to one pokazują nam czego nie robić w przyszłości.

Najpierw popatrz na siebie  a dopiero... teksty

tajemnicza_nieznajoma dodano: 16 stycznia 2014

Najpierw popatrz na siebie, a dopiero potem oceniaj innych.

Odzyskuje wiarę w siebie pomimo tego... teksty

tajemnicza_nieznajoma dodano: 16 stycznia 2014

Odzyskuje wiarę w siebie pomimo tego że dużo ludzi mi to utrudnia. Nie dam się! Będę walczyć! Jeszcze zobaczycie na co mnie stać! :)

http:  biblijni.pl 1Kor 13 1 13 teksty

tajemnicza_nieznajoma dodano: 16 stycznia 2014

Cierpliwość popłaca. Już nie... teksty

tajemnicza_nieznajoma dodano: 14 stycznia 2014

Cierpliwość popłaca. Już nie jestem w gorącej wodzie kąpana i na dobre mi to wychodzi. Mam wiele czasu na przemyślenia i na wyciągnięcie głębszych wniosków. Życie już nie raz dało mi solidnego kopa, po którym musiałam się podnieść. Dałam radę bo jestem silna. I z całego serca dziękuję mojej Mamie, na którą zawsze mogę liczyć, która zawsze mnie wysłucha i będzie w najtrudniejszych sytuacjach. Dziękuję Mamo i Tato, że właśnie tak mnie wychowaliście. Kocham Was!!

2. Wiele naszych wad  których długo... teksty

tajemnicza_nieznajoma dodano: 11 stycznia 2014

2. Wiele naszych wad, których długo nie potrafimy dostrzec, wydaje nam się ogromne, gdy widzimy je u innych. Powinniśmy częściej patrzeć w lustro. Patrzeć świadomie, by je zauważyć i uruchamiać mentalny potencjał, niezbędny do zmiany. O wiele łatwiej jest ich nie zauważać, niż je uznać.

1. Pewien mężczyzna  cierpiący na... teksty

tajemnicza_nieznajoma dodano: 11 stycznia 2014

1. Pewien mężczyzna, cierpiący na wadę wzroku, uważał siebie za świetnego krytyka sztuki. Wybrał się kiedyś z przyjaciółmi na wystawę, zapominając zabrać okulary, czego skutkiem było nieostre widzenie. Od samego wejścia człowiek zaczął krytykować obrazy. Nazywał je bohomazami oraz - jak zwykle - nie zostawiał suchej nitki na twórcy. W końcu stanął przed wielkim portretem. - Rama kompletnie źle dobrana, jakiś idiota chyba ją wybierał! – rzekł gniewnie. – Facet na obrazie jest rozlazły, ma pomięte ubranie i potargane włosy. Malarz upadł na głowę, wybierając sobie do portretowania takiego wulgarnego i obrzydliwego typa! Koszmar! Mówił jeszcze przez chwilę, aż podeszła do niego żona i powiedziała: - Kochanie, uspokój się, to jest lustro!

https:  www.youtube.com... teksty

tajemnicza_nieznajoma dodano: 9 stycznia 2014

Wszystkiego co najlepsze w nowym 2014... teksty

tajemnicza_nieznajoma dodano: 1 stycznia 2014

Wszystkiego co najlepsze w nowym 2014 Roku. Żeby spełniły się wasze marzenia, żeby ten rok był o wiele lepszy, żebyście wytrwali w swoich postanowieniach. Abyście nabrali chęci do życia nawet gdy poniesiecie porażkę. Bierzmy się w garść i przeżyjmy ten rok jak jeszcze żaden inny!! :) :*

Miłość jest cierpliwa  uprzejma... teksty

tajemnicza_nieznajoma dodano: 28 grudnia 2013

Miłość jest cierpliwa, uprzejma jest. Miłość nie zazdrości, nie przechwala się, nie unosi się pychą, nie zachowuje się nietaktownie, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego, nie cieszy się z nieprawości, lecz raduje się z triumfu prawdy. Miłość wszystko znosi, każdemu wierzy, każdemu ufa, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje.

http:  www.youtube.com... teksty

tajemnicza_nieznajoma dodano: 28 grudnia 2013

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV