głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ja ! :D teksty szmajlaa dodał komentarz: ja ! :D do wpisu 6 maja 2011
zazdroszczę ! Ja bym chciała  ale mama mi nie pozwala    teksty szmajlaa dodał komentarz: zazdroszczę ! Ja bym chciała, ale mama mi nie pozwala ;/ do wpisu 6 maja 2011
ja. teksty szmajlaa dodał komentarz: ja. do wpisu 5 maja 2011
zagłosowałam ! : D teksty szmajlaa dodał komentarz: zagłosowałam ! : D do wpisu 5 maja 2011
Wyszła ze szkoły wiążąc jeszcze... teksty

szmajlaa dodano: 5 maja 2011

Wyszła ze szkoły wiążąc jeszcze szalik. Kiedy dochodziła do furtki, zauważyła, że stoi z kumplami. Trzymał w dłoni śnieżkę i momentalnie uśmiechnął się na jej widok. "Nie waż się!" Krzyknęła w jego stronę. "Bo co?" Zapytał z szelmowskim uśmiechem. Złapał ją i przyciągnął do siebie tak blisko, że wymieniali oddechy. "Proszę?" Zrobiła smutną minę. Już myślała, że ją pocałuje, gdy nagle znalazła się na ziemi, ze śniegiem na twarzy. Było cholernie zimno! Usiadł na niej okrakiem i śmiał się w najlepsze. "Złaź ze mnie!" Warknęła. "Oj, nie denerwuj się tak. Złość piękności szkodzi." Wciąż się śmiał. "A jak zachoruję?" Zapytała smutno. Spoważniał i powiedział cichutko: "To będę Twoim osobistym lekarzem." Nachylił się do pocałunku. Jakie było jego zdziwienie, gdy na ustach poczuł zimy śnieg. Zwaliłam go z siebie i pognałam pędem do samochodu. Spojrzał na mnie wnerwiony i pogroził palcem. Wysłałam mu buziaka. We wstecznym lusterku widziałam, jak się śmiał.

zdaję sobie sprawę  że nic nie... teksty

szmajlaa dodano: 5 maja 2011

zdaję sobie sprawę, że nic nie trwa wiecznie. że kiedyś nasze uczucie wyblaknie jak stara fotografia, a każde z nas odda swoje serce w depozyt komuś innemu. wiem, że kiedyś te wszystkie motyle, które beztrosko latają w okolicach mojego żołądka, zwyczajnie odlecą. doskonale wiem, że w końcu to wszystko wygaśnie, jak płomyk zapachowej świeczki. ale to nieistotne.ważne jest tu i teraz. nie ważne jest to, że kiedyś będziemy sobą gardzili, że kiedyś znienawidzimy się z miłości. ważne, jest to, że teraz jedno skoczyłoby dla drugiego z dachu, najwyższego wieżowca w mieście .

  czasami lubię pocierpieć.   co... teksty

szmajlaa dodano: 5 maja 2011

- czasami lubię pocierpieć. - co wtedy robisz? - zakochuję się.

kolejny joint   dedykuje go Tobie.... teksty

szmajlaa dodano: 5 maja 2011

kolejny joint - dedykuje go Tobie. kolejne piwo - znów za Twoje zdrowie

Nie możesz płakać  rozumiesz? Nie... teksty

szmajlaa dodano: 5 maja 2011

Nie możesz płakać, rozumiesz? Nie pokazuj mu słabości, on i tak wie, że Ci nadal zależy. Nie kompromituj się. Wbijaj paznokcie w ściany, zatapiaj się w poduszkach, uduś swój krzyk. Możesz zrzucać doniczkami z balkonu albo zamiast tego puścić kaczkę na wodzie, dorzuć ją tak niezgrabnie, by uderzyła go w głowę. Tylko nie płacz, nie wolno Ci pokazać słabości.

  to czemu nie idziesz spać ?... teksty

szmajlaa dodano: 5 maja 2011

- to czemu nie idziesz spać ? - a polozysz sie obok mnie ? - ja zawsze jestem obok ciebie. - ale tak bym mogl Cie przytulic. - teraz nie mam jak. - no wlasnie.

Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80... teksty

szmajlaa dodano: 5 maja 2011

Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i zielone oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...

Najgorsza była świadomość  że... teksty

szmajlaa dodano: 5 maja 2011

Najgorsza była świadomość, że tak naprawdę nie było chwili, w której On był Jej To był jeden z najlepszych i jednocześnie najbardziej zwariowanych dni w moim życiu. Wciąż go wspominam, codziennie przeżywam go w swojej głowie od początku do końca. Śledzę każdą zmianę jego nastroju, przechadzam się z nim ścieżkami, na powrót doświadczam razem spędzonych chwil. A On? Pamięta to jeszcze?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV