głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
szaramyszka http: moblo.pl profile florisluna tu jestem teraz jak by co.. :D o ile ktoś to wogóle czyta : lubiała zamykać się sama w pokoju siedzieć i patrzeć przez okno na

szaramyszka

szaramyszka.moblo.pl
http: moblo.pl profile florisluna tu jestem teraz jak by co.. :D o ile ktoś to wogóle czyta :
http:  moblo.pl profile florisluna... teksty

szaramyszka dodano: 1 luty 2011

http://moblo.pl/profile/florisluna - tu jestem teraz jak by co.. :D o ile ktoś to wogóle czyta :)

lubiała zamykać się sama w pokoju... teksty

szaramyszka dodano: 13 stycznia 2011

lubiała zamykać się sama w pokoju, siedzieć i patrzeć przez okno, na ludzi którzy są zabiegani, i kompletnie brakuje im czasu na wszystko.. ciągle zadawała sobie pytanie "co mogę zmienić w swoim życiu" ? lecz nie znalazła żadnej odpowiedzi która mogła by ją w stu procentach usatysfakcjonować / szaramyszka

Czym jest właściwie przyjaźń... teksty

szaramyszka dodano: 12 stycznia 2011

Czym jest właściwie przyjaźń dowiedziałam się, gdy zaczęłam dzielić się wszystkimi sekretami właśnie z Tobą. To właśnie Ty znasz mnie na pamięć. Z Tobą mogę gadać o wszystkim. Tobie mogę się wypłakać na ramieniu i z Tobą mogę iść dalej przez życie. Dziękuję Ci za to.

Bo Ona miała fałszywych... teksty

szaramyszka dodano: 12 stycznia 2011

Bo Ona miała fałszywych przyjaciół. Oni później zauważyli kogo stracili.

dwulicowość to jedna z... teksty

szaramyszka dodano: 12 stycznia 2011

dwulicowość to jedna z najpopularniejszych chorób.

Jeżeli spotkasz człowieka takiego... teksty

szaramyszka dodano: 12 stycznia 2011

Jeżeli spotkasz człowieka takiego, co bez słów wie, co Cię rani i boli, poda dłoń pomocną w biedzie i niedoli. Jak cień stoi zawsze u Twojego boku, choć mu czasem ciężko, zawsze stara się dotrzymać Ci kroku.

I mimo że czas leczy rany  to nigdy... teksty

szaramyszka dodano: 12 stycznia 2011

I mimo że czas leczy rany, to nigdy nie wypełni pustki w sercu po zaufaniu, jakim Cię darzyłam kłamałaś a ja ci ufałam straciłaś moje zaufanie na zawsze.

nie wiem co czuję  co myślę  a... teksty

szaramyszka dodano: 12 stycznia 2011

nie wiem co czuję, co myślę, a nawet do kogo i czego tęsknię. totalny mętlik. rozsypane puzzle, a ja nawet nie wiem, czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać.

mam tego dość.. Przez Ciebie nie... teksty

szaramyszka dodano: 12 stycznia 2011

mam tego dość.. Przez Ciebie nie mogę się skupić nawet na głupiej pracy domowej! Cały czas myślę tylko Tobie. Ty, ty i jeszcze raz Ty.. Cholerna obsesja na Twoim punkcie..

.. nazywano ją...Ona się cieszy bo... teksty

szaramyszka dodano: 12 stycznia 2011

.. nazywano ją...Ona się cieszy bo to dość oryginalnie..skomplikowana kobieta, a może dziewczyna..? znudzona światem…zagubiona w marzeniach..- tych realnych i nierealnych.. niby realistka, a idealizm jej przez palce przecieka..ostatnio głucha na wołanie swego serca.. chora na przygody..zmienna jak morze..nie rozumie swej egzystencji..umiera każdego dnia, żeby rano znów zacząć żyć..Ona się zmienia, ale nie często…!była promieniem słońca i cieniem zgrozy..była zdecydowaną i niezdecydowaną..była wszystkim i była niczym..miała uśmiech szczery i nieszczery..i wiele na nią czeka…ale ostatnio ma uraz do życia ..! bo ono co chwila podstawia jej nogi i niezdarnie się potyka..Ona chyba cierpi..Ona sama siebie do końca nie zna..Ciekawe czy ona wogóle istnieje..

 nie martw się  będzie dobrze . Ten... teksty

szaramyszka dodano: 12 stycznia 2011

"nie martw się, będzie dobrze". Ten zwrot nie sprawia, że twoje problemy znikają. Daje jednak poczucie, że komuś na tobie zależy i nie jesteś sam z kłopotem.

On był cały dzień smutny  a jego... teksty

szaramyszka dodano: 12 stycznia 2011

On był cały dzień smutny, a jego opis na gadu brzmiał " dzisiaj się zabije" Ona czytając ten opis strasznie się zmartwiła i napisaał jemu " Jak ty się zabijesz to i ja .! " A on na to " Nie ty nie możesz.!" A ona " Jakbyś się zabił to i ja, bo cię kocham" Po tej krótkiej rozmowie zmieniło się jej całe życie, a końcówka dnia zamieniła się w najszczęśliwszą chwile w jej życiu.

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV