głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 Jesteś szczęśliwa? Tak.. dlaczego miałabym nie być? Do pełni szczęścia potrzeba miłości. Mam miłość. Mam przyjaciół którzy mnie kochają mam rodzinę… ! Każda łz

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
Jesteś szczęśliwa? Tak.. dlaczego miałabym nie być? Do pełni szczęścia potrzeba miłości. Mam miłość. Mam przyjaciół którzy mnie kochają mam rodzinę… !
 Jesteś szczęśliwa?    Tak..... teksty

sylwia84 dodano: 30 czerwca 2010

-Jesteś szczęśliwa? - Tak.. dlaczego miałabym nie być? - Do pełni szczęścia potrzeba miłości. - Mam miłość. Mam przyjaciół którzy mnie kochają, mam rodzinę… !

Każda łza uczy nas jakiejś prawdy... teksty

sylwia84 dodano: 30 czerwca 2010

Każda łza uczy nas jakiejś prawdy;( Każdy ma czasem gorsze dni i nadzieję, że więcej nie powrócą. Lubię deszcz, bo w deszczu nie widać łez... Kolejny dzień kończy się jak zwykle. Miało być tak pięknie, a skończy się tragicznie. Daję Ci Siebie, Bo Kocham Ciebie. Weź Mnie Ze Sobą, Bo Chcę Być Z Tobą! Łza to też krew..tylko z duszy nie z ciała..Dlatego taka przejrzysta i biała.. ...::Przyjdzie Taki Dzień I Taka Chwila, Że O Tobie Zapomnę::... Bo o tym kochanym nie mogę zapomnieć... :( Mijają tygodnie, pamiętaj więc o tym, że bez Ciebie mi źle... :( Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu I Klęcząc Nad Nim płakała..Patrząc jak gaśnie życie, które kochała:(:( Budzę Się Z nadzieją Na Lepsze Jutro, Z wiarą Że Zrozumiesz Jak Jest Mi Trudno Tam, gdzie kończy się świat, a zaczyna się piekło tam będę ja. Będę na pewno..

 MATKA   kobieta  która KOCHA za... teksty

sylwia84 dodano: 24 czerwca 2010

"MATKA - kobieta, która KOCHA za NIC..."

I oto jest temat: mężczyźni! Ach... teksty

sylwia84 dodano: 24 czerwca 2010

I oto jest temat: mężczyźni! Ach, jeszcze raz można o tym pomówić do syta! Wystarczy młody, ładny buziak, żeby opuścić żonę, z którą przeżyło się dwadzieścia lat, żeby opuścić dorastające dzieci. Mężczyzna! Jakiś niższy gatunek ludzi, rodzaj zwierząt, które należy opanowywać, ujarzmiać, tresować, które trzeba umieć trzymać. Poświęca się temu całe życie, całą inteligencję uczucia, całą przemyślność instynktu, stwarza się nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań, norm i paragrafów - NA PRÓŻNO.

Pamiętasz ten moment  kiedy jako... teksty

sylwia84 dodano: 24 czerwca 2010

Pamiętasz ten moment, kiedy jako dziecko, w wieku koło siedmiu lat, malujesz obrazek i niebo to niebieski pasek u góry kartki? I wtedy przychodzi ten moment rozczarowania, kiedy nauczyciel mówi ci, że tak naprawdę niebo zajmuje cała wolną przestrzeń na rysunku. I to jest ta chwila, kiedy życie zaczyna być coraz bardziej skomplikowane i nieco nudniejsze, ponieważ zamalowywanie kartki na niebiesko jest raczej nużącym zajęciem.

Zawsze myślą na odwrót: spieszy im... teksty

sylwia84 dodano: 24 czerwca 2010

Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.

  Ja bym umarła  gdyby mojej mamie... teksty

sylwia84 dodano: 24 czerwca 2010

- Ja bym umarła, gdyby mojej mamie coś się stało. -Na to się nie umiera. Tylko... najpierw ogarnia cię gniew, potem, kiedy już się wyzłościsz, odczuwasz wielki ból, a najlepsze zaczyna się wtedy, gdy pewnego dnia przypominasz sobie coś, co powiedziała, albo zrobiła, i śmiejesz się, zamiast płakać...

Pamiętaj słowa matki  Zawsze  przez... teksty

sylwia84 dodano: 24 czerwca 2010

Pamiętaj słowa matki Zawsze, przez całe życie Gdy świat stoi w ogniu Gdy nie masz dokąd uciec Pamiętaj słowa matki Gdy chcesz pomścić krzywdy Gdy w oczach tylko łzy Nie możesz zapomnieć ich nigdy Jeśli stracisz wiarę, kto otrze twoje łzy? Jeśli sam zostaniesz, kto otrze twoje łzy? Gdy świat się zawali, kto otrze twoje łzy? Kto spojrzy w twoje oczy, da siłę żeby żyć? Pamiętaj słowa matki Niech pamięć nie zawiedzie Nim ręce krwią ubrudzisz Nim stracisz gdzieś sumienie Pamiętaj słowa matki Pamiętaj oczy smutne Dla kogo będziesz żył Gdy od niej się odwrócisz Jeśli stracisz wiarę, kto otrze twoje łzy? Jeśli sam zostaniesz, kto otrze twoje łzy? Gdy świat się zawali, kto otrze twoje łzy? Kto spojrzy w twoje oczy, da siłę żeby żyć?

Kiedy decydujesz się na dziecko... teksty

sylwia84 dodano: 24 czerwca 2010

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem...

Żaden człowiek nie zrozumie czym... teksty

sylwia84 dodano: 24 czerwca 2010

Żaden człowiek nie zrozumie czym jest życie, czym jest świat, czym jest cokolwiek, dopóki nie będzie miał DZIECKA. Wtedy cały świat się zmienia i nic już nie jest tak, jak było do tej pory...

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze... teksty

sylwia84 dodano: 24 czerwca 2010

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk ...

Dzieci wnoszą w życie ich rodziców... teksty

sylwia84 dodano: 24 czerwca 2010

Dzieci wnoszą w życie ich rodziców wiele słonecznych chwil, ale również wiele nowych, nieoczekiwanych wyzwań. Bycie matką to skarb i błogosławieństwo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV