głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie sprawia że chce mi się dalej żyć a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie sprawia że chce mi się dalej żyć a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.
Po nieprzespanej nocy i po ciężkim... teksty

sylwia84 dodano: 24 czerwca 2010

Po nieprzespanej nocy i po ciężkim dniu tylko Twój uśmiech i radosne spojrzenie sprawia, że chce mi się dalej żyć, a zmęczenie i złość przechodzi jak ręką odjął.

 Ojcem zostać łatwo  znacznie... teksty

sylwia84 dodano: 4 czerwca 2010

"Ojcem zostać łatwo, znacznie trudniej nim być." Erns Busch

Dziękuję  że znosiłaś to  czego... teksty

sylwia84 dodano: 25 maja 2010

Dziękuję, że znosiłaś to, czego nie sposób było znieść, że zrobiłaś coś z niczego, że dawałaś mając puste kieszenie, że wybaczałaś, choć nie chciałam przepraszać, że kochałaś, gdy kochać się nie dawało, że mnie wychowałaś, że też Ci się udało.

Kochana Mamo dziś w Twoje ręce... teksty

sylwia84 dodano: 16 maja 2010

Kochana Mamo,dziś w Twoje ręce Składamy serca nasze w podzięce Za Twoją miłość i Twoje znoje, Za wszystkie troski i trudy Twoje. Żyj długie lata,pełna miłości, W zdrowiu i szczęści oraz radości. O Twoje dobro Mateczko droga Zawsze będziemy prosić u Boga.

Życie czasami pisze swój scenariusz... teksty

sylwia84 dodano: 16 maja 2010

Życie czasami pisze swój scenariusz, nieważne, jakie były plany, wystarczy jedno złe zdarzenie, i już pojawia się smutne spojrzenie. Dlatego ciesz się tym co masz, nie odtrącaj pomocnej dłoni, jutro może tej osoby zabraknąć, a wtedy Twoje życie się zmieni. Każda chwila jest na wagę złota, jeżeli raz kogoś stracisz, to już nie odzyskasz, dlatego żyj, jakby to był ostatni raz.

Nie  Zostawia  Sie  Tego   Co  Pomimo... teksty

sylwia84 dodano: 13 maja 2010

Nie, Zostawia, Sie, Tego,, Co, Pomimo, Wielu, Upadkow, Sie, Kocha..,

 Mądrość ludzi jest szaleństwem w... teksty

sylwia84 dodano: 11 maja 2010

"Mądrość ludzi jest szaleństwem w oczach Boga. Jeśli posłuchamy głosu dziecka, które mieszka w naszej duszy, oczy nasze znowu nabiorą blasku" "Psycholodzy mówiła, ze dzieci rozjaśniają dzień każdej rodziny. Zapominają jednak powiedzieć, ze to samo czynią również w nocy."

Onaa...  Podobno ma silny charakter i... teksty

sylwia84 dodano: 11 maja 2010

Onaa... Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje... Podobno jest wrażliwa, łatwo ja zranić i zniechęcić... Romantyczka..? Łatwo ją dostrzec w tłumie, a czasem minac wogóle nie zauważając... Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko... Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma... Chociaż... Zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla... Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli... Lubi wiedzieć na czym stoi... Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle... Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła Kazda zyciowa porazka ją wzmocniła... Buduje szczęscie z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi... Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy... Potrafi słuchać... Lubi rozmawiać... Woli być szczera niż miła i zakłamana...

Los czasem rozdziela bliskich sobie... teksty

sylwia84 dodano: 8 maja 2010

Los czasem rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im, ile dla siebie znaczą. — Paulo Coelho

...pewien chłopczyk patrząc w... teksty

sylwia84 dodano: 8 maja 2010

...pewien chłopczyk patrząc w gwiazdy rozpłakał się rzewnie. ...jedna z gwiazd spytała wtedy: -maluszku,dlaczego płaczesz? chłopczyk odparł: -jesteś tak daleko...nigdy nie zdołam cię dotknąć... odrzekła mu gwiazda: -przyjacielu...gdyby nie było mnie w twoim sercu, nie mógłbyś mnie nawet dostrzec... John Magnolia

Gdy patrzysz na mnie wiem o kim... teksty

sylwia84 dodano: 2 maja 2010

Gdy patrzysz na mnie wiem o kim myślisz... chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści... wyluzuj koleś weź zimny prysznic... nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz... jestem gorąca lecz nie dla Ciebie... NIGDY nie będziesz numerem jeden... NIGDY nie poznasz mojego ciała... Nigdy nie dotkniesz :P

Przyjaciel…  Znaczy nasze życie... teksty

sylwia84 dodano: 1 maja 2010

Przyjaciel… Znaczy nasze życie przez lata. Gdybyś nawet we łzach się kapał i chlapał. Przyjaciel drzwi nie zamyka przed nosem. Uśmiechem zaprasza… Mówi wejdź…proszę. Majac blisko… Bratnia dusze Przyjaciela. Badz! i tez go wspieraj - rozweselaj. Przyjaciel to Dobro… Szczęście… Serce wzajemności. Przybędzie… Jak Anioł Opieki z każdej odległości… Krocz z nim… W każda pogodę myśli. On przybiegnie… Z sercem czystym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV