głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 “Łatwo znaleźć składniki miłości ale wszystko zależy od tego jak się je miesza. Potrzeba ogromnej pracy. ... Po pierwsze trzeba umieć rozumieć i akceptować. Pot

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
“Łatwo znaleźć składniki miłości ale wszystko zależy od tego jak się je miesza. Potrzeba ogromnej pracy. ... Po pierwsze trzeba umieć rozumieć i akceptować. Potem
“Łatwo znaleźć składniki... teksty

sylwia84 dodano: 30 maja 2011

“Łatwo znaleźć składniki miłości, ale wszystko zależy od tego, jak się je miesza. Potrzeba ogromnej pracy. [...] Po pierwsze, trzeba umieć rozumieć i akceptować. Potem trzeba być najlepszym przyjacielem. Zawsze. Trzeba pracować nad pokonywaniem tego, czego w tobie nie lubi druga osoba. Potrzeba wielkiego serca, mimo że tak łatwo jest po prostu być małym człowiekiem w tak wielu sytuacjach... Czasami iskra zapalająca miłość jest z ludźmi od początku. Ale wielu tę iskrę bierze za płomień, który - jak uważają - będzie trwał wiecznie. To dlatego tak wiele ognia i żaru serc ludzkich po prostu się wypala i w końcu gaśnie. Nad prawdziwą miłością trzeba pracować diabelnie ciężko.”

“Pamiętaj dziewczyno  jak chłopu... teksty

sylwia84 dodano: 30 maja 2011

“Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować, więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić”

Któregoś dnia spotkamy się. Będę... teksty

sylwia84 dodano: 30 maja 2011

Któregoś dnia spotkamy się. Będę szła ulicą. Będę piękna, elegancko ubrana - tak, jak lubisz. Uśmiechniesz się na mój widok. Spojrzysz tak jak już dawno nie patrzyłeś. Podbiegnie do mnie chłopczyk, złapie mnie za rękę. - Synku, przywitaj się z panem... - powiem. Imię dam mu po Tobie. Spojrzysz zaskoczony. Uśmiechnę się, ale oczy będę miała smutne. Spuszczę wzrok, podniosę głowę i odwrócę się do męża.

“Nigdy nie warto tęsknić za kimś... teksty

sylwia84 dodano: 30 maja 2011

“Nigdy nie warto tęsknić za kimś, co do kogo nie mamy pewności, że śpi tej nocy samotnie.”

  Z czego składa się miłość?... teksty

sylwia84 dodano: 30 maja 2011

- Z czego składa się miłość? - Z 2 sylab, 6 liter. Poza tym z miliona emocji, tysiąca sprzeczności, setek niepewności. A to wszystko tylko pomiędzy dwojgiem ludzi... Jednym słowem; nie ogarniesz.

A znasz ten kawał? Przychodzi facet... teksty

sylwia84 dodano: 30 maja 2011

A znasz ten kawał? Przychodzi facet i mówi prawdę. ;D

  te 'piękna'. na jakim zamku... teksty

sylwia84 dodano: 30 maja 2011

- te 'piękna'. na jakim zamku straszysz? - masz za małego konia, żeby tam dojechać.

  Tak bardzo się boję  powiedziało... teksty

sylwia84 dodano: 29 maja 2011

- Tak bardzo się boję (powiedziało Serce do Miłości) - Nie masz czego, zobaczysz będzie wspaniale (wtrąciło się Szczęście) - Ale czasami będzie bolało (szepnęło Rozstanie) - Przecież tam to Serce ma kogoś innego, a Ty nie pasujesz do niego (szyderczo zaśmiała się Zazdrość) - Razem pokonacie wszystkie przeszkody (podszepnęła Nadzieja) Serce uważnie wysłuchało wszystkich opinii... i zauważyło, że tylko Rozum milczał. - A Ty Rozumie,co o tym sądzisz? - Wiesz przecież, że moja opinia będzie przeciwieństwem Twojego wyboru... (odezwał się zadumany Rozum)

 Opowiedz mi coś o sobie...   Mam na... teksty

sylwia84 dodano: 29 maja 2011

-Opowiedz mi coś o sobie... -Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że kiedyś to ona wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie... A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu... Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama... Tylko ludzie czasem O mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają.

“Pokłóciłam się ze szczęściem... teksty

sylwia84 dodano: 29 maja 2011

“Pokłóciłam się ze szczęściem, nadzieje kopnęłam w dupę, miłość wyzwałam od szmat, a ze smutkiem piję wódkę.”

W życiu trzeba mieć jaja... teksty

sylwia84 dodano: 29 maja 2011

W życiu trzeba mieć jaja- powiedziała kura do koguta... xP

“Powiedz jej  że ją uwielbiasz.... teksty

sylwia84 dodano: 29 maja 2011

“Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy.Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją, gęgotając i siłując się. Mów jej dowcipy. Przynoś jej kwiatki tak po prostu.Trzymaj jej rękę.. po prostu trzymaj. Rzucaj jej kamyk w okno w nocy. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda. Kiedy jest smutna zostań przy Niej.Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki.Całuj ją podczas deszczu.Tylko jej nie zrań. Ona wie co to ból...”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV