głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 “Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga długiego czasu... Czas i tak upłynie.” “Kiedyś ktoś powiedział że w chwili kiedy zaczynasz zas

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
“Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga długiego czasu... Czas i tak upłynie.”
“Nigdy nie rezygnuj z celu  tylko... teksty

sylwia84 dodano: 17 kwietnia 2012

“Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu... Czas i tak upłynie.”

“Kiedyś ktoś powiedział  że w... teksty

sylwia84 dodano: 17 kwietnia 2012

“Kiedyś ktoś powiedział, że w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś już go kochać na zawsze”

“Żadna wielka miłość nie umiera... teksty

sylwia84 dodano: 17 kwietnia 2012

“Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie jak przeżyć.”

“Mów zawsze  co czujesz  i czyń... teksty

sylwia84 dodano: 17 kwietnia 2012

“Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz. Gdybym wiedziała, że dzisiaj po raz ostatni zobaczę cię śpiącego, objęłabym cię mocno i modliłabym się do Pana, by pozwolił mi być twoim aniołem stróżem. Gdybym wiedziała, że są to ostatnie minuty; kiedy cię widzę, powiedziałabym "kocham cię", a nie zakładałabym głupio, że przecież o tym wiesz...”

 Jeśli kochasz dwie osoby naraz to... teksty

sylwia84 dodano: 12 kwietnia 2012

"Jeśli kochasz dwie osoby naraz to wybierz tę drugą. Ponieważ gdybyś naprawdę kochał tą pierwszą to nie zakochałbyś się w tej drugiej." -Jonny Depp

Nie ma zbyt wiele czasu  by być... teksty

sylwia84 dodano: 9 kwietnia 2012

Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro? Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękoma obejmij go. Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie, jego uśmiech, płacz, i cały cud tego dnia. Wyjdź mu naprzeciw.

Nic już nie będzie takie samo   ta... teksty

sylwia84 dodano: 9 kwietnia 2012

Nic już nie będzie takie samo - ta myśl przestaje cieszyć, kiedy uświadamiam sobie, że za niektórymi rzeczami nie można przestać tęsknić. Nawet jeśli te rzeczy są po prostu złe.

Widzę Cię w przyszłości ze mną... teksty

sylwia84 dodano: 5 marca 2012

Widzę Cię w przyszłości ze mną, jako mojego męża. Widzę jak mamy problemy, jak się kochamy, jak mamy ciche dni, jak się uśmiechamy na widok naszego dziecka. Widzę, jak się kłócimy, jak podchodzisz do mnie i całujesz w szyję gdy robię Ci kolację, jak tulimy się do siebie gdy spotyka nas tragedia. Widzę Cię przychodzącego z pracy, szczęśliwego na mój widok i wychodzącego z domu, trzaskającego drzwiami po sprzeczce. Chcę tego wszystkiego, raju i piekła na ziemi, łez i śmiechu z Twojego powodu. Tego wszystkiego, i każdej lepszej i gorszej rzeczy.

Szukam księcia  niekoniecznie na... teksty

sylwia84 dodano: 5 marca 2012

Szukam księcia, niekoniecznie na białym rumaku, wystarczy osioł, a jeżeli mnie pokocha, to może nawet z buta przyjść pod tą jebaną wieżę..

Zawsze możesz odejść. Bo zawsze... teksty

sylwia84 dodano: 5 marca 2012

Zawsze możesz odejść. Bo zawsze masz wybór. Nigdy nie ma tylko jednego wyjścia. To Ty na zawsze zostajesz odpowiedzialny za swoje czyny. Za miłość, którą utracisz idąc inną ścieżką. Za brak intymności, gdy wybierasz kierunek sławy. Za słowa wypowiedziane zbyt szybko. Za to co robisz, i czego nigdy nie zrobiłeś. Możesz, bo to jest Twoje życie. I nikt inny za Ciebie go nie przeżyje...

Nie będę wracać do przeszłości... teksty

sylwia84 dodano: 5 marca 2012

Nie będę wracać do przeszłości, bo życie przeszłością już raz mnie zgubiło. Nauczyłam się, że w życiu najważniejsze jest to co teraz. Dlatego z uniesioną głową twardo stawiam kroki do przodu i idę przed siebie bo wiem, że życie jeszcze nie raz mnie pozytywnie zaskoczy.

nie mów mi co mam robić   bo i tak... teksty

sylwia84 dodano: 5 marca 2012

nie mów mi co mam robić - bo i tak zrobię tak jak uważam osobiście. nie strasz mnie konsekwencjami - jestem nauczona odpowiedzialności za własne czyny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV