głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 “Nie wierze już w tą miłość w tym świecie nie ma miłości są tylko związki zostawiające wątpliwości. Co noc zasypiam z myślą że jest dla Nas jakaś szansa jak n

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
“Nie wierze już w tą miłość w tym świecie nie ma miłości są tylko związki zostawiające wątpliwości. Co noc zasypiam z myślą że jest dla Nas jakaś szansa jak na
“Nie wierze już w tą miłość  w... teksty

sylwia84 dodano: 24 kwietnia 2012

“Nie wierze już w tą miłość, w tym świecie nie ma miłości, są tylko związki zostawiające wątpliwości. Co noc zasypiam z myślą, że jest dla Nas jakaś szansa, jak na razie rano budze się i leczę kaca... [...] wciąż na Ciebie czekam wciąż żyje tą miłością ...”

“Czasami warto stanąć z boku... teksty

sylwia84 dodano: 24 kwietnia 2012

“Czasami warto stanąć z boku, popatrzeć na to wszystko i zadać sobie pytanie: Jak wiele potrafię wycierpieć i jak długo potrafię czekać? I wtedy przychodzi odpowiedź: Nie czekaj, nie ma to najmniejszego sensu, idź przez życie, a jeśli Bóg da, Wasze drogi się połączą na nowo. Tak jak nieprzewidywalne jest życie, tak i nasze uczucia ...”

“Czasami mimo  że coś nas niszczy... teksty

sylwia84 dodano: 24 kwietnia 2012

“Czasami mimo, że coś nas niszczy nie potrafimy od tego odejść. Czasami po prostu boimy się zmian. Czasami samych siebie. A czasami kochamy zbyt mocno by uwierzyć, że miłość potrafi zabić.”

nie marnuj swojego życia  tylko... teksty

sylwia84 dodano: 23 kwietnia 2012

nie marnuj swojego życia, tylko dlatego, że ktoś w swoim nie znalazł miejsca dla ciebie

“Dlatego tak ważne jest  aby... teksty

sylwia84 dodano: 23 kwietnia 2012

“Dlatego tak ważne jest ,aby pozwolić pewnym rzeczom odejść.Uwolnić się od nich.Odciąć.Zamknąć cykl.Nie z powodu dumy,słabości czy pychy,ale po prostu dlatego,że na coś już nie mam miejsca w twoim życiu.Zamknij drzwi ,zmień płytę,posprzątaj dom,strzepnij kurz.Przestań być tym,kim byłeś.Bądź tym,kim jesteś.”

“Człowiek może i uczy się na... teksty

sylwia84 dodano: 23 kwietnia 2012

“Człowiek może i uczy się na błędach, ale jeśli kocha, to wciąż popełnia jeden i ten sam - ufa, choć już tyle razy się zawiódł...”

“Pewnego dnia pomyślałam  że... teksty

sylwia84 dodano: 23 kwietnia 2012

“Pewnego dnia pomyślałam, że właściwie nic nie stoi na przeszkodzie, żebym zaczęła spełniać swoje marzenia - nic, z wyjątkiem moich własnych ograniczeń. Z nimi więc postanowiłam się rozprawić, bo doszłam do wniosku, że to kompletnie bez sensu, jeśli ja sama stoję sobie na drodze do szczęścia”

“Po czwarte  nauczyłem się  że... teksty

sylwia84 dodano: 23 kwietnia 2012

“Po czwarte, nauczyłem się, że niektórzy ludzie są na zawsze, a niektórzy tylko sporadycznie, i że nie mam żadnego wpływu na to, kto będzie na zawsze, a kto od czasu do czasu.”

Mam w głowie taki burdel   że moje... teksty

sylwia84 dodano: 22 kwietnia 2012

Mam w głowie taki burdel , że moje myśli zaczynają się gwałcić .

Chcieli być  ale nie są. Jutro też... teksty

sylwia84 dodano: 21 kwietnia 2012

Chcieli być, ale nie są. Jutro też nie będą, nigdy już na pewno. Przeminęli, zagubili się. Czasem tęsknią, skazani na przeszłość`

Czasami musimy przestać analizować... teksty

sylwia84 dodano: 20 kwietnia 2012

Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

: Może to wszystko przepadnie i... teksty

sylwia84 dodano: 19 kwietnia 2012

: Może to wszystko przepadnie i skreślam w tym momencie całe swoje życie, ale nikt nie ma prawa odbierać mi marzeń teraz, gdy tak bardzo ich potrzebuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV