głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sylwia84 Nie za wszystko da się przeprosić ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko można naprawić ale wszystko można zacząć od nowa. przychodzi chwila kiedy klękasz z

sylwia84

sylwia84.moblo.pl
Nie za wszystko da się przeprosić ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko można naprawić ale wszystko można zacząć od nowa.
Nie za wszystko da się przeprosić... teksty

sylwia84 dodano: 19 kwietnia 2012

Nie za wszystko da się przeprosić, ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko można naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa.

przychodzi chwila  kiedy klękasz z... teksty

sylwia84 dodano: 19 kwietnia 2012

przychodzi chwila, kiedy klękasz z bezsilności. zwyczajnie się poddajesz, tracą wszelką wiarę na lepsze jutro. wiedząc, że zgotowałeś sobie piekło na swoje osobiste życzenie. że tak naprawdę każdy z Twoich problemów jest z Twojej osobistej winy. zaczynasz nienawidzić samego siebie za to, kim jesteś. za to ile popełniłeś błędów. nie potrafisz sobie wybaczyć, że nie jesteś w stanie cofnąć czasu

Ironia   Gdy nienawidzisz faceta   za... teksty

sylwia84 dodano: 19 kwietnia 2012

Ironia - Gdy nienawidzisz faceta , za to , że Go kochasz .

I to jest chyba to  co tak bardzo... teksty

sylwia84 dodano: 19 kwietnia 2012

I to jest chyba to, co tak bardzo uzależnia mnie od niego. To uczucie, że nie można przeżyć bez niego czegoś "równie dobrego" albo czegoś "lepszego". Po prostu nie można.

I w tym cały sekret   że niektóre... teksty

sylwia84 dodano: 19 kwietnia 2012

I w tym cały sekret - że niektóre historie są niedokończone, jakby przerwane w połowie. A wtedy tkwią w nas tym mocniej, bo kiedy nie zamkniemy jakiegoś etapu, nie możemy przejść do następnego.

Serce ma swoje powody  o których... teksty

sylwia84 dodano: 17 kwietnia 2012

Serce ma swoje powody, o których rozum nie ma pojęcia.

niebezpiecznie jest pokazywać... teksty

sylwia84 dodano: 17 kwietnia 2012

niebezpiecznie jest pokazywać ludziom ukochane miejsca, słuchać wspólnie ulubionych piosenek. bo gdy ludzie odchodzą, ów rzeczy tracą bezpowrotnie piękno, i za każdym razem, kiedy próbujemy do nich powrócić, wywołują masę cierpienia.

Skoro nie można się cofnąć... teksty

sylwia84 dodano: 17 kwietnia 2012

Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód. — Paulo Coelho

Słabi nie wybaczają  nie wchodzą... teksty

sylwia84 dodano: 17 kwietnia 2012

Słabi nie wybaczają, nie wchodzą dwa razy do tej samej rzeki, bo boją się kolejnej porażki i rozczarowania. Wybaczenie jest przywilejem silnych, którzy podejmą wyzwanie i są gotowi cierpieć na własne życzenie.

Można zmienić przyszłość... teksty

sylwia84 dodano: 17 kwietnia 2012

Można zmienić przyszłość, wpłynąć na teraźniejszość lecz nigdy nie zmieni się przeszłości... Zranione serce krwawi mocno. Ono nigdy nie zapomina. Chociaż czas powoli je leczy, pozostaje blizna, która pamięta. Nie za wszystko da się przeprosić, ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko można naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa.

“Człowiek kocha albo nie kocha  i... teksty

sylwia84 dodano: 17 kwietnia 2012

“Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje...”

“Niektórzy ludzie pojawiają się... teksty

sylwia84 dodano: 17 kwietnia 2012

“Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu i szybko odchodzą. Niektórzy zostają przez chwilę i zostawiają ślady w naszych sercach. A my już nigdy, przenigdy nie jesteśmy tacy sami.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV