głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sweetdefeat czasem chcę po prostu rzucić Ci się w ramiona i mocno się w Ciebie wtulić. nawet nie wiesz jak cholernie tego potrzebuję... gdzie się podziało to pożądanie w Tw

sweetdefeat

sweetdefeat.moblo.pl
czasem chcę po prostu rzucić Ci się w ramiona i mocno się w Ciebie wtulić. nawet nie wiesz jak cholernie tego potrzebuję...
czasem chcę po prostu rzucić Ci... teksty

sweetdefeat dodano: 20 marca 2015

czasem chcę po prostu rzucić Ci się w ramiona i mocno się w Ciebie wtulić. nawet nie wiesz, jak cholernie tego potrzebuję...

  gdzie się podziało to pożądanie... teksty

sweetdefeat dodano: 20 marca 2015

- gdzie się podziało to pożądanie w Twoich oczach, gdy patrzyłeś na mnie stojącą nago przed Tobą? gdzie zniknęła troska, tęsknota i czułość? co się stało z chęcią przebywania każdej wolnej chwili w swoim towarzystwie? powiedz mi co się z tym wszystkim stało?! - odeszło. -odeszło? tak po prostu?! - tak. tak po prostu.

a więc tak. parę dni temu z moim... teksty

sweetdefeat dodano: 20 marca 2015

a więc tak. parę dni temu z moim partnerem życiowym się zaręczyliśmy. oznajmiliśmy to całej rodzinie, wszyscy się cieszyli prócz jednej osoby. mojej siostry. ona sama po prawie 8-letnim związku w końcu namówiła swojego przyszłego na ślub. zdziwiła więc ją tym bardziej nasza wiadomość, iż chcemy się pobrać w przyszłym roku (tak jak i ona). nie spodziewałam się, że własna siostra, zamiast cieszyć się naszym szczęściem, obmyślała po kątach plan, jakby tu nam wyperswadować z głowy pomysł by brać ślub w bliskim czasie jej wesela. i mimo że to moja siostra, to po wszystkim tym co się wydarzyło, jebie mnie to. zlewam to z góry na dół. a tak naprawdę? jest mi przykro. bo co by nie było, w końcu to moja siostra, moja najbliższa rodzina.

spoglądając na wcześniejsze wpisy... teksty

sweetdefeat dodano: 20 marca 2015

spoglądając na wcześniejsze wpisy, dochodzi do mnie tak naprawdę ile rzeczy wydarzyło się w moim życiu, i chociaż niektóre sytuacje pamiętam jak wczoraj, to innych nie potrafię sobie przypomnieć. to smutne, że rzeczy naprawdę kiedyś bardzo ważne w naszym życiu, z czasem zapominamy, rozstajemy się z nimi, a tak nie powinno być. nie, zdecydowanie nie powinno.

zatrzymaj się na chwilę.... teksty

sweetdefeat dodano: 20 marca 2015

zatrzymaj się na chwilę. wspomnieniami cofnij się o kilka lat... popatrz jak Twoje życie było normalne, bezkonfliktowe, i jak wiele się w nim wydarzyło. ile osób, naprawdę wartościowych ludzi przewinęło się przez Twoje życie, a Ty nie potrafiłaś zrobić nic, aby ich zatrzymać na dłużej. Cierpiałaś, gdy odchodzili, gdy zostawiali Cię samą ze swoimi problemami, gdy już mieli Cię dość i nie chcieli już Cię znać, o Tobie pamiętać. teraz wiesz, że tak właśnie miało być, że niektórzy musieli odejść, by zrobić miejsce innym, następnym, kolejnym... i tak w kółko.

 Czasem nie wszystko widac na... teksty

sweetdefeat dodano: 20 marca 2015

"Czasem nie wszystko widac na pierwszy rzut oka..."

Po pierwszym pocałunku wiedziałam... teksty

sweetdefeat dodano: 16 marca 2015

Po pierwszym pocałunku wiedziałam, że już nigdy nie chcę całować innych warg.
Autor cytatu: jachcenajamaice

kradne kradne kradne  D teksty sweetdefeat dodał komentarz: kradne kradne kradne ;D do wpisu 16 marca 2015
Kiedy człowiek widzi swój koniec... teksty

sweetdefeat dodano: 16 marca 2015

Kiedy człowiek widzi swój koniec, chce wiedzieć, że jego życie nie poszło na marne. // niunialubiszto

kradne :  teksty sweetdefeat dodał komentarz: kradne :) do wpisu 16 marca 2015
 Would you die for The One you love?... teksty

sweetdefeat dodano: 16 marca 2015

"Would you die for The One you love? Oh, hold me in your arms tonight..."

i naprawdę się boję  że już... teksty

sweetdefeat dodano: 16 marca 2015

i naprawdę się boję, że już niedługo zaczniemy się oddalać od siebie. to wręcz nieuniknione. skoro raz się już tak stało, to dlaczego nie miałoby się to powtórzyć...? boję się braku namiętności i braku zainteresowania z jego strony. obawiam się, że przestanie mnie zauważać, zwracać na mnie uwagę, że przestanie mnie kochać. ale wiecie czego najbardziej się boję? tego, że mnie zdradzi, że znajdzie sobie inną, (już nawet wiem, którą...), i wtedy mój świat się zawali z mega wielkim pierdolnięciem. i tyle będzie z miłosnej historyjki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV