głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sunrisegirl17 Prawie wcale o Tobie nie myślę. W sumie tylko wtedy gdy oddycham. Imię: Miłość. Nazwisko: Nieodwzajemniona. Miejsce zamieszkania: Moje serce. Ulica: Niespełnion

sunrisegirl17

sunrisegirl17.moblo.pl
Prawie wcale o Tobie nie myślę. W sumie tylko wtedy gdy oddycham.
Prawie wcale o Tobie nie myślę. W... teksty

sunrisegirl17 dodano: 7 sierpnia 2013

Prawie wcale o Tobie nie myślę. W sumie tylko wtedy, gdy oddycham.

Imię: Miłość. Nazwisko:... teksty

sunrisegirl17 dodano: 7 sierpnia 2013

Imię: Miłość. Nazwisko: Nieodwzajemniona. Miejsce zamieszkania: Moje serce. Ulica: Niespełnionych marzeń. Data urodzenia: Pierwsze spotkanie z Tobą...

 ej czekaj! dokąd idziesz?  jak... teksty

sunrisegirl17 dodano: 7 sierpnia 2013

-ej czekaj! dokąd idziesz? -jak najdalej od Ciebie. -Kotku, ale to nie tak jak myślisz. -ja nic nie myślę. -chciała, to się z nią spotkałem. -jakby chciała żebyś z nią poszedł do łóżka to też byś poszedł?

Chcę się naćpać kochanie Tobą i... teksty

sunrisegirl17 dodano: 27 lipca 2013

Chcę się naćpać kochanie Tobą i chodzić naćpana doba za dobą.♥

http: www.youtube.com... teksty

sunrisegirl17 dodano: 27 lipca 2013

To jest własnie prawdziwa miłość.... teksty

sunrisegirl17 dodano: 26 lipca 2013

To jest własnie prawdziwa miłość. Kiedy kochasz bez względu na wszystko, kiedy potrafisz wybaczyć nawet, kiedy bardzo cierpiałaś. Kiedy w tej własnie jednej osobie skupia się cały Twój świat i jej szczęścia pragniesz najbardziej, czasem nawet kosztem własnego.

już zapomniałam jakie to uczucie... teksty

sunrisegirl17 dodano: 26 lipca 2013

już zapomniałam jakie to uczucie, gdy odzywałeś się codziennie.

co Ty możesz o mnie wiedzieć ? nie... teksty

sunrisegirl17 dodano: 26 lipca 2013

co Ty możesz o mnie wiedzieć ? nie wiesz jak wyglądam rano, tuż po obudzeniu się, i do czego jestem zdolna gdy ktoś mnie wtedy wkurwi. wiesz jakie jest moje drugie imię ? ile jestem w stanie zrobić dla przyjaciół? jaki jest mój ulubiony kolor? na której stronie łóżka lubię spać? przy jakim kawałku się rozpływam, a jaki wywołuje u mnie łzy? czy jadam śniadania? jaką kawe pijam? czy mieszam wódkę? jakie jest moje marzenie? o czym myślę przed snem? jak reaguję na niektórych ludzi? co kocham ? czego nienawidzę ? jakie mam poglądy na różne sprawy ? czy nadal chcę zostać psychologiem sądowym? od czego jestem uzależniona? jaką wodę piję ? co jadam na obiady? masz chociaż pojęcie ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty? no właśnie, gówno o mnie wiesz.

długo się nie widzieliśmy. a ja... teksty

sunrisegirl17 dodano: 26 lipca 2013

długo się nie widzieliśmy. a ja się zmieniłam. stałam się dziewczyną od której chłopaki nie mogą oderwać oczu. i właśnie wczoraj przechodziłam obok ciebie. zacząłeś gwizdać i mówić 'ulala'. uśmiechnęłam się pod nosem. nie poznałeś mnie. z gracją się odwróciłam. uśmiechnęłam się tym uśmiechem, którym obdarzałam tylko ciebie. zaniemówiłeś. twarz ci dziwnie pobladła. a więc jednak przypomniałeś sobie kim jestem. odwróciłam się na pięcie i poszłam przed siebie. słyszałam słowa twoich kumpli ' znasz ją ? ! ' -milczałeś. byłam z siebie dumna.

 Mam już dość.  czego ?... teksty

sunrisegirl17 dodano: 10 lipca 2013

- Mam już dość. - czego ? - udawania, że nic do Ciebie nie czuję.

 Kochasz go?  Tak...  To mu... teksty

sunrisegirl17 dodano: 10 lipca 2013

- Kochasz go? - Tak... - To mu powiedz w końcu! - Nie. Bo widzisz to jest tak jak z zakupami. Widzisz wymarzoną rzecz na wystawie, a wiesz, że Cię na nią nie stać.

 Co robisz?  Piszę reklamację.  A... teksty

sunrisegirl17 dodano: 10 lipca 2013

-Co robisz? -Piszę reklamację. -A co Ci się zepsuło? -Mój facet. Miał być wysokim, romantycznym brunetem z nutką wrażliwości, a dostałam niskiego egoistę uzależnionego od kobiecych tyłków

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV