głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sunrisegirl17 . Pytasz mnie dziś co w nim widziałam. Czemu nadal po tym wszystkim z nim byłam. Otóż odpowiedź jest prosta. Widziałam w nim miłość mojego życia szczęście ukryt

sunrisegirl17

sunrisegirl17.moblo.pl
. Pytasz mnie dziś co w nim widziałam. Czemu nadal po tym wszystkim z nim byłam. Otóż odpowiedź jest prosta. Widziałam w nim miłość mojego życia szczęście ukryte w jeg
. Pytasz mnie dziś co w nim... teksty

sunrisegirl17 dodano: 2 kwietnia 2013

. Pytasz mnie dziś co w nim widziałam. Czemu nadal po tym wszystkim z nim byłam. Otóż odpowiedź jest prosta. Widziałam w nim miłość mojego życia, szczęście ukryte w jego uśmiechu, pasję w oczach, a bezpieczeństwo w silnych ramionach. Widziałam sens następnego dnia. Widziałam urok trzymania się za ręce, przytulania, całowania. Widziałam także bliskość i ciepło drugiej osoby, słodkie wiadomości na dobranoc. Widziałam moją radość, gdy on za wszelką cenę próbuje mnie rozbawić. Widziałam wspólne przepalone papierosy, nasze kocham podczas letniego deszczu. Widziałam moją dumę z bycia razem. Widziałam poczucie własnej wartości i akceptacji. Widziałam świadomość, że ktoś jest dla mnie, tęskni, kocha... Widziałam wszystko, każdą chwilę. Wszystko to wydarzyło się naprawdę. I naprawdę byłam szczęśliwa. Dopiero potem pojawiły się łzy. A tego już nie przewidziałam.

Kocham ciebie i zamierzam dopilnować... teksty

sunrisegirl17 dodano: 2 kwietnia 2013

Kocham ciebie i zamierzam dopilnować obietnicy, którą mi złożyłeś. Jeśli wrócisz, wyjdę za ciebie. Jeśli nie dotrzymasz słowa złamiesz mi serce.

Powinnam w końcu oduczyć się... teksty

sunrisegirl17 dodano: 2 kwietnia 2013

Powinnam w końcu oduczyć się nawyku tęsknienia za ludźmi, dla których nic nie znaczę.

Wiesz co mnie boli? To  że stoję... teksty

sunrisegirl17 dodano: 2 kwietnia 2013

Wiesz co mnie boli? To, że stoję tuż obok Niego, a nie mogę Go dotknąć. Chciałabym zadzwonić do Niego i opowiedzieć Mu co dziś robiłam i wiem, że mi nie wolno. Gdy Go widzę, chciałabym podbiec do Niego i rzucić się Mu na szyję, a jedyne co mogę zrobić to uścisnąć Jego dłoń.

Tak bardzo bym chciała dostać od... teksty

sunrisegirl17 dodano: 1 kwietnia 2013

Tak bardzo bym chciała dostać od Ciebie sms'a o treści : "jeszcze o Tobie nie zapomniałem.."

Nie ważne z kim piszę  bo odkąd... teksty

sunrisegirl17 dodano: 1 kwietnia 2013

Nie ważne z kim piszę, bo odkąd Cię straciłam nie uśmiecham się tak głupio do monitora. Kolejny dowód, że nikt nie zastąpi mi Ciebie.

Zamiast 'lekcja'   Twoje imię. Data... teksty

sunrisegirl17 dodano: 1 kwietnia 2013

Zamiast 'lekcja' - Twoje imię. Data zawsze ta sama - nasze rozstanie. W temacie krótkie 'Wróć' i tak co 45 min. To już 3 korektor w tym półroczu, wiesz ?

Mówią że  nadzieja matką głupich... teksty

sunrisegirl17 dodano: 1 kwietnia 2013

Mówią że "nadzieja matką głupich" ja chyba nigdy nie zmądrzeje. Przez cały czas mam nadzieję, że kiedyś sobie o mnie przypomnisz i zrozumiesz ile dla mnie znaczysz...

Najgorsze uczucie? Gdy wiesz  że... teksty

sunrisegirl17 dodano: 1 kwietnia 2013

Najgorsze uczucie? Gdy wiesz, że jemu nie zależy, a mimo wszystko wciąż masz nadzieję, że napisze.

Kiedyś będziesz żałował  ale to... teksty

sunrisegirl17 dodano: 1 kwietnia 2013

Kiedyś będziesz żałował, ale to przyjdzie z czasem... Wtedy zrozumiesz ile naprawdę straciłeś, ile mogłeś mieć, ale tego nie doceniłeś.

    Przepraszam  że się w Tobie... teksty

sunrisegirl17 dodano: 1 kwietnia 2013

" - Przepraszam, że się w Tobie zakochałam, że stałeś się moim całym światem. Przepraszam za każde spojrzenie, za każde słowo w Twoją stronę, za każdy uśmiech. Przepraszam za miłość."

92  dziewczyn nie odzywa się do... teksty

sunrisegirl17 dodano: 1 kwietnia 2013

92% dziewczyn nie odzywa się do swoich byłych chłopaków. nie dlatego, że są sukami. po prostu nie zniosły by rozmowy z osobą, którą kochały bez wyrażenia jakichkolwiek emocji.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV