głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater przyznam że Cię zdradzałem lecz oszczędzę detali. gdybym wyznał Ci z kim świat by Ci się zawalił. kurwa miało być pięknie ale plan nie wypalił . Ktoś mnie zrani

souleater

souleater.moblo.pl
przyznam że Cię zdradzałem lecz oszczędzę detali. gdybym wyznał Ci z kim świat by Ci się zawalił. kurwa miało być pięknie ale plan nie wypalił .
przyznam  że Cię zdradzałem  lecz... teksty

souleater dodano: 19 października 2011

przyznam, że Cię zdradzałem, lecz oszczędzę detali. gdybym wyznał Ci z kim świat by Ci się zawalił. kurwa, miało być pięknie, ale plan nie wypalił .
Autor cytatu: pierdol.sie.kocie

Ktoś mnie zranił mocno i widziałem... teksty

souleater dodano: 19 października 2011

Ktoś mnie zranił mocno i widziałem piekło, które przysłoniło mi całe świata piękno. Chciałem to naprawić i znowu źle trafiłem, więc nie dziw się, że mogę być zimnym skurwysynem. / Sokół.

To nie tak  że mi przeszło... Teraz... teksty

souleater dodano: 19 października 2011

To nie tak, że mi przeszło... Teraz mam do tego inny stosunek. Po co mam się dołować na pokaz, kiedy mogę śmiać i wygłupiać się w najlepsze przy wszystkich kiedy on widzi a w domu mogę myśleć o czym chce, chociaż już odechciało mi się płakać, po prostu żyje się dalej.

wiesz co znaczy naiwność? moje... teksty

souleater dodano: 19 października 2011

wiesz co znaczy naiwność? moje pojęcie jest nieco prostsze niż większości: mimo tego, że umieram na ból żołądka i niedługo jadę do szpitala, to nadal mam siłę do zastanawiania się czy przypadkiem on będzie się głowił gdzie jestem i czemu nie ma mnie w szkole.

http:  kwejk.pl obrazek 581743 pan... teksty

souleater dodano: 18 października 2011

Rozpierdalasz coś  co razem... teksty

souleater dodano: 18 października 2011

Rozpierdalasz coś, co razem budowaliśmy.

A Ty to jesteś płytka płytki jak... teksty

souleater dodano: 17 października 2011

A Ty to jesteś płytka/płytki jak kałuża na Saharze.

Miłość   podstawową definicją... teksty

souleater dodano: 16 października 2011

Miłość - podstawową definicją jest pragnienie szczęścia dla drugiej osoby (ewentualnie siebie bądź innego ważniejszego bytu). Miłość często jest rozumiana jako dowolna ilość emocji i doświadczeń zachodzących z powodu silnej więzi. Słowo "miłość" może odnosić się do wielu różnorodnych uczuć, stanów i postaw, poczynając od ogólnego zadowolenia, a kończąc na silnej więzi międzyludzkiej, jednakże nie jest ona sama w sobie uczuciem. Rozmaitość użyć i znaczeń, połączona z zawiłością opisywanych przez nią uczuć, powoduje, że miłość jest niespotykanie trudna do zdefiniowania, nawet w porównaniu do innych stanów emocjonalnych. Rozumienie miłości według powyższej definicji najczęściej daje uzyskany efekt wzajemnego zrealizowania się. / Wikipedia.

Nie wiem tak na prawdę czego żądam... teksty

souleater dodano: 16 października 2011

Nie wiem tak na prawdę czego żądam od życia oraz od ludzi, którzy mnie otaczają. Chce na pewno odrobiny szczerego uśmiechu od przyjaciół i od rodziny, chcę by ten, którego kocham całym sercem był przy mnie i starał się o to, bym nie była smutna. Nie chcę bogactwa, wypasionych kumpli i kumpel ani też wpływowej rodziny. No właśnie, niby tak mało a jednak za dużo, by los mógł mi to podarować.

Dzisiaj nawet Pezet w słuchawkach... teksty

souleater dodano: 16 października 2011

Dzisiaj nawet Pezet w słuchawkach nieprzynosi ukojenia.
Autor cytatu: lenapfful

 Wasza wychowawczyni to jest druga... teksty

souleater dodano: 16 października 2011

"Wasza wychowawczyni to jest druga matka." - Niby tak, ale matka by robiła tak byśmy byli szczęśliwsi, ochrzaniała za psikusy, które mimo wszystko wywoływały u niej uśmiech na twarzy. A nie robiła w chuja, tak, żeby dofinansowanie na które zapracowaliśmy SAMI, całą klasą, z jej zerowym wkładem, wkładać w jakiś teatr zamiast dołożyć nam do półmetka. Fakt, to przedstawienie mnie jedynie wzbogaciło o dwie dodatkowe godziny snu.

  kochasz Go?   nie. spierdoliłam... teksty

souleater dodano: 16 października 2011

- kochasz Go? - nie. spierdoliłam sobie psychikę dla zabawy / kroopeczka

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV