głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutasek9310 Śpij dobrze śniąc o tych tysiącach kolorów omiatających świat tak delikatnie jak delikatnie będziesz dotykał opuszkami palców moich policzków. Śnij o tym że leż

smutasek9310

smutasek9310.moblo.pl
Śpij dobrze śniąc o tych tysiącach kolorów omiatających świat tak delikatnie jak delikatnie będziesz dotykał opuszkami palców moich policzków. Śnij o tym że leżę właśn
Śpij dobrze  śniąc o tych... teksty

smutasek9310 dodano: 22 września 2013

Śpij dobrze, śniąc o tych tysiącach kolorów omiatających świat tak delikatnie, jak delikatnie będziesz dotykał opuszkami palców moich policzków. Śnij o tym, że leżę właśnie obok ciebie, oddychając zapachem twojej klatki piersiowej, a ty bawisz się moimi włosami i opowiadasz o tej miłości, która jest większa niż wszechświat. Zamknij oczy, pogrążając się w wyimaginowanym świecie doskonałości, gdzie nadmiar strachu zamieniamy w czułe spojrzenia, bo nie grozi nam zupełnie nic, kiedy jesteśmy obok siebie, a z połączenia naszych dłoni emanuje ciepło topiące każdy lód na naszych zmęczonych przeszłością sercach. Śnij o tych wszystkich dniach, które jeszcze przed nami. Uśmiechaj się do mnie przez sen, a ja patrząc w niebo zobaczę odbicie twojego szczęścia. Śpij dobrze, kochanie. Dobranoc.

Wszystkim się wydaje  że tylko... teksty

smutasek9310 dodano: 4 września 2013

Wszystkim się wydaje, że tylko delikatne, słabe kobiety potrzebują silnych mężczyzn. Brednie. Chciałabym poznać kogoś o silniejszym charakterze od mojego. Kogo nie zdominuję. Kogoś kto nie będzie mnie pytał o zdanie, kto powie mi, że będzie tak jak on chce i już. Faceta który szybciej wyniesie mnie na rękach z domu niż pozwoli mi w nim siedzieć. Kogoś kto zdejmie ze mnie obowiązek decydowania o wszystkim. Mężczyznę który powie 'Jesteś MOJĄ kobietą'. A ja po prostu będę

podobno największe miłości to te... teksty

smutasek9310 dodano: 24 luty 2013

podobno największe miłości to te, których nigdy nie było. te skrywane gdzieś w głębi serca, i powstałe jedynie w Naszych głowach. te najcichsze, prawie niezauważalne. te nigdy nieodwzajemnione. te, które ukradkiem tak bardzo Nas zabijają.

“Jeśli w deszczowe dni... teksty

smutasek9310 dodano: 24 luty 2013

“Jeśli w deszczowe dni wyrywałabym ci parasol z ręki i kazała biec za sobą w strugach deszczu, goniłbyś mnie? Albo w zimową noc poprosiłabym, abyś poszedł ze mną ulepić bałwana z marchwiowym nosem, wstałbyś z łóżka? Jeśli nad ranem zadzwoniłabym do ciebie nie odzywając się, bo chciałabym tylko posłuchać twego oddechu, nie rozłączyłbyś się? A gdybym wyjechała na pół roku mówiąc, że potrzebuję odmiany, czekałbyś na mnie? A nawet jeśli chciałabym ściągnąć twój nowy krawat i zrobić sobie z niego pasek do spodni, pozwoliłbyś mi na to?”

Powiedz mi gdzie poszedłeś? Czemu... teksty

smutasek9310 dodano: 24 luty 2013

Powiedz mi gdzie poszedłeś? Czemu nie wziąłeś mnie ze sobą? Zostałam jak małe dziecko ze łzami w oczach, czekające aż ktoś się nim zajmie. Bo tak cholernie potrzebowałam opieki. Gdzie jesteś? Powiedz czemu czuję się tak samotnie? Tęsknie, tęsknie bardzo, każdą częścią ciała z osobna, najbardziej sercem. Serce tak dawno nie czuło się kochane, ale wierzę, że odszedłeś po to by wrócić. Odszedłeś, żeby poukładać stare życie, żebyś mógł zacząć nowe, lepsze, ze mną.

może chciałabym żeby było jak... teksty

smutasek9310 dodano: 24 luty 2013

może chciałabym żeby było jak kiedyś. może chciałabym oczyścić z kurzu naszą znajomość. może chciałabym znowu uśmiechać się z twojego powodu. może chciałabym z niecierpliwieniem czekać na każde spotkanie. może chciałabym poczuć te dziwne uczucie w brzuchu. może chciałabym się stresować żeby nie powiedzieć przy tobie czegoś głupiego. może chciałabym palić jedną fajkę na spółę. może chciałabym oglądać z tobą gwiazdy. może chciałabym leżeć na twoim ramieniu. może chciałabym widzieć twoje tęczówki wpatrujące się w moje. może chciałabym przeżyć to kolejny raz. może chciałabym żeby wszyscy się pytali czy się zakochałam. może chciałabym znowu wakacje i czas spędzony z tobą. może nadal coś mnie do Ciebie ciągnie, może jeszcze się z tego nie wyleczyłam, może wcale nie chcę, może potrzeba na to jeszcze sporo czasu, żeby doszło to do mojego serca?

Ten uśmiech  który powodował mój... teksty

smutasek9310 dodano: 13 luty 2013

Ten uśmiech ,który powodował mój uśmiech. Muszę powiedzieć, że to były najwspanialsze chwile w moim życiu. Tak bardzo chciałabym Ci to powiedzieć , ale nie umiem. Wiem, że nawet tego listu Ci nie wyśle, bo boje się. Boje się Twojej reakcji na to wszystko. Ale w cholerę jasną kocham Cię, Kocham. I tęsknie za Tobą tak , że aż serce mnie boli. Mam nadzieje ze kiedyś jeszcze nasze drogi się zejdą i będziemy szczęśliwi.

Hej. Pisze bo tęsknie. Brakuje mi... teksty

smutasek9310 dodano: 13 luty 2013

Hej. Pisze bo tęsknie. Brakuje mi Ciebie jak nigdy. Teraz gdy tyle się działo, chciałam być tylko przy Tobie. Wtulić się mocno w twoje ramiona i zapomnieć o tym wszystkim. Tak strasznie mi Ciebie brak. Wieczorami jest najgorzej. Wtedy to myślę tylko o Tobie. Nie mogę spać. Normalnie chyba z tego wszystkiego przestałam jeść. Żyje tylko miłością do Ciebie. Żałuje, że to wszystko sie tak potoczyło. Jesteś dla mnie całym światem. Teraz już wiem, że tylko z Tobą mogłabym przeżyć swoje życie. Nikogo innego nie chce, Tylko Ciebie. Chciałabym położyć się z Tobą na łóżku i rozmawiać o niczym. Albo nawet nic nie mówić , ważne żeby tylko być przy Tobie. Nie wiem czy czujesz to samo, ale wiem ze kiedyś tak było. Kochałeś mnie. Nie mówiłeś tego często ,ale widziałam to w Twoich oczach. To jak na mnie patrzyłeś, jeju.. oddałabym wszystko byś teraz tak na mnie spojrzał. Przyciągnął do Siebie i pocałował tak jak wtedy gdy byłam na Ciebie wściekła. Pamiętam każdą chwile z Tobą , a gdy zamknę oczy widzę

Im dłużej go przy niej nie było... teksty

smutasek9310 dodano: 15 stycznia 2013

Im dłużej go przy niej nie było, tym więcej wspólnych chwil do niej wracało. Każdy pocałunek, gest. Wszystkie słowa, które kiedyś wydawały jej się normalne nagle nabrały ogromnej wagi. Im dłużej zagłębiała się w to co było tym częściej płakała. Zrozumiała, że bez niego nie ma jej. Może i żyła - fizycznie, ale z chwilą jego odejścia pogrzebano jej duszę.

Lubił nie dawać znaku życia i... teksty

smutasek9310 dodano: 15 stycznia 2013

Lubił nie dawać znaku życia i zostawiać ją samą na długi czas, mając wyjebane na wszystko co z nią związane, później wracać i mówić puste przepraszam, upierając się przy kocham, które działało na nią jak lekarstwo.

Jestem wredna  arogancka  niemiła?... teksty

smutasek9310 dodano: 15 stycznia 2013

Jestem wredna, arogancka, niemiła? Być może. Ale to dlatego, że ktoś mi kiedyś powiedział, że w życiu nie można być gorszym od innych. Trzeba się dostosować./julciovaa

Dam Ci tą szansę . Postaram się... teksty

smutasek9310 dodano: 15 stycznia 2013

Dam Ci tą szansę . Postaram się Tobie pokazać , że w środku tej chłodnej dziewczyny ukrywa się romantyczka , która potrafi bezgranicznie pokochać i poświęcić się w imię miłości . Tylko zrób to samo , zapomnij o całym świecie i kochaj mnie tak jak jeszcze nikt nie kochał . Dbaj o tą drobną istotkę , którą jestem i nie pozwól by stała mi się jakakolwiek krzywda . Bądź przy mnie wiecznie i nie pozwól mi odejść , nie daj mi nawet powodu do odejścia . Daj mi to szczęścia na całe życie . Bądź ze mną wiecznie , codziennie przypominając jak bardzo mnie kochasz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV