głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutasek9310 Potrzebuje mężczyzne. Nie chłopca który będzie chciał zmienić we mnie wszytko ale mężczyzny który zmieni co najwyżej moje nazwisko Podobno obecność jest jednym

smutasek9310

smutasek9310.moblo.pl
Potrzebuje mężczyzne. Nie chłopca który będzie chciał zmienić we mnie wszytko ale mężczyzny który zmieni co najwyżej moje nazwisko
Potrzebuje mężczyzne. Nie chłopca... teksty

smutasek9310 dodano: 13 października 2014

Potrzebuje mężczyzne. Nie chłopca który będzie chciał zmienić we mnie wszytko, ale mężczyzny, który zmieni co najwyżej moje nazwisko

 Podobno obecność jest jednym z... teksty

smutasek9310 dodano: 13 października 2014

"Podobno obecność jest jednym z najwspanialszych prezentów jaki możesz podarować drugiej osobie. Nie musisz nie wiadomo czego robić, wystarczy, że jesteś."

Straszne dziwne miała uczucie wie... teksty

smutasek9310 dodano: 13 października 2014

Straszne dziwne miała uczucie wie że to tylko kolega , ale coś ciągnie ją do niego , nie może się oprzeć gdy tylko widzi go jej blask w oczach pogłębia się chodź wie że on nigdy nie będzie jej , wie że jego oczy nie spojrzą na nią inaczej , nigdy nie będzie czuł tego samego ... tego co ona , wie że on nigdy nie będzie należał do niej i chodź ma tą pewność to i tak gdzieś głęboko w sercu ma wielką nadzieje że to się zmieni

Ja jestem jedną z tych  która... teksty

smutasek9310 dodano: 13 października 2014

Ja jestem jedną z tych, która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą, która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej, niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich. Robię sobie nadzieje, a potem płaczę. Staram się tylko, żeby nikt nie zauważył tego, że jestem smutna. Często się śmieję, bo kocham to. Taka już jestem. Cholernie wrażliwa i wesoła.

Są takie dni  kiedy marzę o... teksty

smutasek9310 dodano: 13 października 2014

Są takie dni, kiedy marzę o papierosie. A potem przypominam sobie, że przecież nie palę.

Nie czekaj aż napisze. Może on... teksty

smutasek9310 dodano: 13 października 2014

Nie czekaj,aż napisze. Może on wcale nie myśli o tobie w taki sam sposób jak ty o nim. pewnie wyszedł teraz z kolegami i wróci późną nocą a ty nie jesteś jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z tobą spędzonych, nie czyta 10 razy tych samych wiadomości bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o tobie jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. co z tego że wymieniliście pare uśmiechów, kilka słów i mase spojrzeń. tylko dla ciebie czas poświęcony dla niego znaczył dużo. to ty starałaś się być tam, gdzie on powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś sie o spotkanie z nim, o krótką niezobowiązującą rozmowe. Ubzdurałaś sobie to wszystko. chciałaś by cię pokochano, byś była dla niego wszystkim. Pragnęłaś być jego całym światem a on nawet nie starał się być twoim światem.

Za każdym razem gdy widziała go z... teksty

smutasek9310 dodano: 13 października 2014

Za każdym razem gdy widziała go z inną zaciskała pięści i powtarzała: "przecież nie mam do niego żadnych praw. Przecież nigdy nie byliśmy razem. Przecież nigdy mi nic nie obiecywał. Spokojnie. "

wczoraj wiele myślałam na temat... teksty

smutasek9310 dodano: 9 października 2014

wczoraj wiele myślałam na temat który od paru miesięcy nie daje mi spokoju. Doszłam do wniąsku że nie warto się za mocno wiązać z innymi ludźmi ponieważ oni prędzej czy później odejdą . Bez względu na to ile rzeczy was łączy i ile już przeżyliście. Takie rozstania cholernie bolą , wiem co mówię bo już to przeszłam. Nie mówie że nie należy zawierać takich znajomości , bo są one nam potrzebne ale kochani, nigdy nie wierzcie w to że coś trwa wiecznie .. bo to nie prawda. Odkąd pamiętam tak było i znając życie nic się nie zmieni. Zmieniają się natomiast ludzie , zazwyczaj ci których kochamy. Zaczyna się od drobnych rzeczy , praktycznie nie zauważalnych a po krótkim czasie dochodzi do ciebie myśl że chcesz zawrócić czas , że zrobiłabyś wtedy wszystko by ta osoba została taka jaka była.Zaczynasz tęsknić za tymi wspólnie spędzonymi chwilami , przypominają ci się chwilę gdy naprawdę mogłaś liczyć na tą osobę .. a teraz ? co teraz ? teraz ta osoba ma cię krótko mówiąc w dupie .

Ona wciąż Cię kocha. To jasne jak... teksty

smutasek9310 dodano: 3 lipca 2014

Ona wciąż Cię kocha. To jasne jak słońce. Wystarczy na nią spojrzeć. Nigdy nie patrzyła na mnie tak, jak patrzyła na Ciebie. Powinieneś o tym wiedzieć.

najgorsza jest ta bezsilność  że... teksty

smutasek9310 dodano: 4 czerwca 2014

najgorsza jest ta bezsilność, że nie możesz zrobić nic, by było tak jak dawniej.;(((

Uwielbiam  kiedy bierzesz moją... teksty

smutasek9310 dodano: 30 stycznia 2014

Uwielbiam, kiedy bierzesz moją dłoń w swoją i ściskasz mocno, bo wtedy czuję się dla Ciebie ważna. Uwielbiam się do Ciebie przytulać i czuć Twoje ciepło, które działa na mnie kojąco, jak nic innego na świecie. Uwielbiam, kiedy mnie całujesz, bo wtedy sięgam gwiazd i czuje się kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Uwielbiam kiedy chowasz twarz w moich włosach, bo wydaje mi się wtedy, że to są dla Ciebie jedyne włosy na świecie. Uwielbiam, kiedy patrzysz mi prosto w oczy, wtedy wiem, że widzę coś więcej niż tylko niebieskie źrenice, że widzę co w tobie jest. Uwielbiam jak śmiejesz się tak szczerze, bo wtedy moje serce rośnie wielkie, kiedy wie, że jesteś szczęśliwy, wtedy ja też automatycznie staję się szczęśliwa. I uwielbiam kiedy mówisz mi, że mnie kochasz, bo to czyni mnie najbogatszą i najpromienniejszą dziewczyną pod słońcem! Nawet jak się kłócimy to Cię kocham i wiem że jesteś dla mnie idealny.

Moje serce uderza 72 razy w ciągu... teksty

smutasek9310 dodano: 26 listopada 2013

Moje serce uderza 72 razy w ciągu minuty, a każde uderzenie jest dedykowane Tobie, bo tylko i wyłącznie z Ciebie składa się mój świat. Potrzebuję Cię ze mną, dziś, jutro, niezależnie od dnia tygodnia i daty. Aspiruję Cię w sobotę suszącą włosy w łazience i w niedziele oglądającą film. Na zawsze. Nawet kiedy wszyscy odejdą, ja będę przy Tobie. Nawet jeśli zostaniemy tylko sami, będę z Tobą, patrząc na Ciebie i pokazując, że życie nadal ma sens. Będę dla Ciebie. Chcąc Cię, obserwując, kochając Cię. Starałem się powiedzieć wiele rzeczy o tym jak Cię kocham, ale odkryłem, że miłości nie da się wypowiedzieć, bowiem miliony zdań nigdy nie osiągną tego, co czuję do Ciebie. Bo to czego chcę na wieczność, to spędzać z Tobą każdą minutę. Każda sekunda z Tobą sprawia, że jestem najszczęśliwszy we wszechświecie, a jedyną czynnością, którą chciałbym robić nieustannie, to tylko móc patrzeć na Ciebie i żyć w Twojej klatce piersiowej, ponieważ wtedy Twoje uściski byłyby nieograniczone i nieskończone.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV