głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutasek9310 Zawsze liczy się tylko seks? Nie. Miłość też przerabiałam. Wiesz co odkryłam? Że nieważne z kim chcesz spędzić piątkowy wieczór tylko z kim całą sobotę. A potem

smutasek9310

smutasek9310.moblo.pl
Zawsze liczy się tylko seks? Nie. Miłość też przerabiałam. Wiesz co odkryłam? Że nieważne z kim chcesz spędzić piątkowy wieczór tylko z kim całą sobotę. A potem każdą
Zawsze liczy się tylko seks? Nie.... teksty

smutasek9310 dodano: 19 października 2014

Zawsze liczy się tylko seks? Nie. Miłość też przerabiałam. Wiesz, co odkryłam? Że nieważne, z kim chcesz spędzić piątkowy wieczór, tylko z kim całą sobotę. A potem każdą sobotę do końca życia. Rozumiesz?

Było w niej coś dziwnego  jakiś... teksty

smutasek9310 dodano: 19 października 2014

Było w niej coś dziwnego, jakiś uszlachetniający smutek. mądry, zdrowy smutek a raczej wynikające z zupełnego życiowego rozszarpania zmęczenie."

 Znów i znów kartkuję te żałosne... teksty

smutasek9310 dodano: 19 października 2014

"Znów i znów kartkuję te żałosne wspomnienia i wciąż zadaję sobie pytanie, czy to wtedy, w blasku tego lata, poczęło się pęknięcie w moim życiu?"

Nocą wszystko jest bardziej. Boli... teksty

smutasek9310 dodano: 19 października 2014

Nocą wszystko jest bardziej. Boli bardziej, czujesz bardziej, myślisz bardziej, umierasz bardziej. Bardziej nie masz sił."

Ciało pamięta przelotny dotyk... teksty

smutasek9310 dodano: 19 października 2014

Ciało pamięta przelotny dotyk, parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów, potu, wilgotności przepływa znikąd w środku dnia. W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu. W życiu - tęsknotą.

kiedyś chciałabym tak po prostu... teksty

smutasek9310 dodano: 18 października 2014

kiedyś chciałabym tak po prostu poczuć, że jestem dla kogoś najważniejsza. że uśmiecha się dzięki mnie, że mogę na niego liczyć zawsze. chciałabym mieć świadomość tego, że ktoś mnie kocha całym sercem, że wiąże ze mną poważne plany i martwi się o mnie. chciałabym, żeby ktoś w ciągu dnia zastanowił się co robię. żeby wieczorem nie mogąc zasnąć i wpatrując się w sufit ktoś po prostu o mnie pomyślał. żeby ktoś dostrzegł, że jestem wyjątkowa, że to właśnie mi chce oddać połówkę swojego serca i dedykować każdy oddech.

Może nie jestem ładna jak modelki... teksty

smutasek9310 dodano: 18 października 2014

Może nie jestem ładna jak modelki , aktorki czy piosenkarki , może nie rozumiem wielu trudnych słów , może nie mam idealnie prostych zębów i oczu , w których można się zatracić ale mam ogromne serce , które całym sobą Cię kocha.

Potrzebuję Cię. potrzebuję budzić... teksty

smutasek9310 dodano: 18 października 2014

Potrzebuję Cię. potrzebuję budzić się przy Tobie rano i znów zasypiać. potrzebuję Cię gdy zapłakana, w ogromnym dresie i bluzie z kapturem będę wtulać się w Twoje ramiona. potrzebuję Twojego ' będzie dobrze '. potrzebuję Twoich ramion i słów wsparcia. ale potrzebuję Cię również wtedy, kiedy cała rozpromieniona i szczęśliwa będę biec do Ciebie chcąc podzielić się moim szczęściem właśnie z Tobą. potrzebuje Cię podczas wieczoru. by móc spoglądać w Twoje niesamowite tęczówki i wtulać się w Twoje ramiona oglądając romantyczny film. potrzebuję byś był przy mnie na dzień dobry i dobranoc. potrzebuję długich rozmów, nocnych spacerów, a nawet kłótni właśnie z Tobą. potrzebuję czuć Twoją obecność. Potrzebuję Twoich słów miłości. Twojego wsparcia. potrzebuję po prostu Ciebie do życia jak tlenu. Potrzebuję właśnie Ciebie, tylko Ciebie wyłącznie do szczęścia.

 Ty mnie już oczywiście nie... teksty

smutasek9310 dodano: 18 października 2014

"Ty mnie już oczywiście nie pamiętasz. A ja przez te wszystkie chwile nie przestawałem myśleć o Tobie

Bo ja … nie chcę się narzucać..... teksty

smutasek9310 dodano: 17 października 2014

Bo ja … nie chcę się narzucać.. pisać.. dzwonić.. prosić o spotkanie, które prawdopodobnie i tak nic nie zmieni, a tylko pogorszy sytuację. Chcę żebyś za mną zatęsknił. Żebyś chociaż w jakimkolwiek stopniu odczuł brak mojej osoby

Najlepsze  co możesz zrobić  to... teksty

smutasek9310 dodano: 17 października 2014

Najlepsze, co możesz zrobić, to znaleźć kogoś, kto Cię kocha taką, jaka jesteś. W dobrym czy złym nastroju, ładną czy brzydką, jaka byś nie była. Z taką osobą warto być

Jak mam sobie ochotę popłakać  to... teksty

smutasek9310 dodano: 17 października 2014

Jak mam sobie ochotę popłakać, to sobie do jasnej cholery siądę i ryczę aż mi się znudzi. Nie pytaj dlaczego bo powiem Ci krótko. "Bo taki mam kaprys."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV