głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Jeśli nie potrafimy znieść utraty pochłania nas zło. Nie nie nie! Dlaczego musieli mi to zrobić? Znowu nie będę potrafiła żyć. Znowu tracę kogoś kto jest bardzo

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Jeśli nie potrafimy znieść utraty pochłania nas zło. Nie nie nie! Dlaczego musieli mi to zrob
Jeśli nie potrafimy znieść utraty... teksty

smutaaas dodano: 28 sierpnia 2015

Jeśli nie potrafimy znieść utraty, pochłania nas zło. ______________________________________________________________________ Nie, nie, nie! Dlaczego musieli mi to zrobić? Znowu nie będę potrafiła żyć. Znowu tracę kogoś, kto jest bardzo ważny. Nie potrafię się z tym pogodzić. Mam dosyć wszystkiego.

Zdarza mi się nagle przechodzić w... teksty

smutaaas dodano: 27 sierpnia 2015

Zdarza mi się nagle przechodzić w stan smutku. Nawet, gdy wszystko jest okej, gdy jestem szczęśliwa. On po prostu we mnie siedzi, bo zbyt długi czas mi towarzyszył i może już zawsze będzie? Jestem zbyt emocjonalna i zbyt wrażliwa - to moja ogromna słabość. To normalne, że tak bardzo przejmuję się, załamuję i płaczę.

Bez Ciebie nie mam nic. Pieniądze... teksty

smutaaas dodano: 27 sierpnia 2015

Bez Ciebie nie mam nic. Pieniądze, władza i wpływy są bez znaczenia, jeśli człowiekowi brakuje kogoś, z kim mógłby się nimi podzielić. Potrzebuję Cię bardziej, niż Ty mnie, ale to nie znaczy, że nie zrobię wszystkiego, co w mojej mocy, aby móc Cię widywać.

Przy Tobie  i dopiero przy Tobie  i... teksty

smutaaas dodano: 26 sierpnia 2015

Przy Tobie (i dopiero przy Tobie, i tylko przy Tobie) miłość zaczęła mi dostarczać takich właśnie chwil dosłownego, wariackiego szczęścia.

Chciałabym mieć osobę  która... teksty

smutaaas dodano: 25 sierpnia 2015

Chciałabym mieć osobę, która zrobiłaby wszystko, żeby mieć ze mną kontakt. Osobę, która powiedziałaby, że nie daje sobie beze mnie rady i mnie kocha. Chciałabym być dla kogoś tak cholernie ważna, potrzebna i niezastąpiona.

Kilometry  waga  wzrost oraz wiek są... teksty

smutaaas dodano: 25 sierpnia 2015

Kilometry, waga, wzrost oraz wiek są tylko i wyłącznie liczbami, a jeśli pokochałaś czyjeś serce, to te jednostki niczego nie zmienią, nie mają żadnego wpływu na Twoje uczucie.

Kocham Cię tak samo  jak kochałam... teksty

smutaaas dodano: 25 sierpnia 2015

Kocham Cię tak samo, jak kochałam, tylko mi przykro, że wolisz kogoś innego.

Naprawdę nie widać w moich oczach... teksty

smutaaas dodano: 19 sierpnia 2015

Naprawdę nie widać w moich oczach, jak bardzo mi na Tobie zależy?

Najgorzej jest właśnie teraz  kiedy... teksty

smutaaas dodano: 19 sierpnia 2015

Najgorzej jest właśnie teraz, kiedy nie wiem, co u Ciebie. Kiedy liczę, ile to już minęło, odkąd ze sobą nie rozmawiamy. Kiedy nie śpię w nocy, bo myślę o Tobie. Kiedy budzę się rano i pierwszą myślą jesteś Ty. Kiedy widzę Cię na facebook'u i wiem, że nie będziemy rozmawiać. Chcę chociaż wpatrywać się w głupią zieloną kropkę i wiedzieć, że Ty po prostu jesteś. To w sumie marne znaki życia, jak promień słońca na pustej ulicy, który daje znać, że świat trwa uporządkowany, że jest dzień i noc.

Ignorancja jest najpotężniejszym... teksty

smutaaas dodano: 19 sierpnia 2015

Ignorancja jest najpotężniejszym ciosem w policzek, ciosem dokonanym z największym rozmachem, celowym impetem, a przy tym uderzeniem najbardziej niezasłużonym.

W mózgu istnieje całkiem... teksty

smutaaas dodano: 19 sierpnia 2015

W mózgu istnieje całkiem szczególny obszar, który można nazwać poetycką pamięcią i który rejestruje to, co nas urzekło, wzruszyło, co dało piękno naszemu życiu.

Ryzykujesz  bo zaprzyjaźniasz się... teksty

smutaaas dodano: 17 sierpnia 2015

Ryzykujesz, bo zaprzyjaźniasz się, zaczynasz kochać kogoś, kto niedługo zniknie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV