głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Przychodzi taki czas kiedy uświadamiasz sobie jak bardzo jesteś samotna i wtedy Twój krzyk burzy ściany a szloch rozrywa niebo. Trawi Cię rozpacz. Dzisiaj wszys

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Przychodzi taki czas kiedy uświadamiasz sobie jak bardzo jesteś samotna i wtedy Twój krzyk burzy ściany a szloch rozrywa niebo. Trawi Cię rozpacz.
Przychodzi taki czas  kiedy... teksty

smutaaas dodano: 30 sierpnia 2015

Przychodzi taki czas, kiedy uświadamiasz sobie, jak bardzo jesteś samotna i wtedy Twój krzyk burzy ściany, a szloch rozrywa niebo. Trawi Cię rozpacz.

Dzisiaj wszystko we mnie umarło  na... teksty

smutaaas dodano: 28 sierpnia 2015

Dzisiaj wszystko we mnie umarło, na zawsze.

Jeśli nie potrafimy znieść utraty... teksty

smutaaas dodano: 28 sierpnia 2015

Jeśli nie potrafimy znieść utraty, pochłania nas zło. ______________________________________________________________________ Nie, nie, nie! Dlaczego musieli mi to zrobić? Znowu nie będę potrafiła żyć. Znowu tracę kogoś, kto jest bardzo ważny. Nie potrafię się z tym pogodzić. Mam dosyć wszystkiego.

Zdarza mi się nagle przechodzić w... teksty

smutaaas dodano: 27 sierpnia 2015

Zdarza mi się nagle przechodzić w stan smutku. Nawet, gdy wszystko jest okej, gdy jestem szczęśliwa. On po prostu we mnie siedzi, bo zbyt długi czas mi towarzyszył i może już zawsze będzie? Jestem zbyt emocjonalna i zbyt wrażliwa - to moja ogromna słabość. To normalne, że tak bardzo przejmuję się, załamuję i płaczę.

Bez Ciebie nie mam nic. Pieniądze... teksty

smutaaas dodano: 27 sierpnia 2015

Bez Ciebie nie mam nic. Pieniądze, władza i wpływy są bez znaczenia, jeśli człowiekowi brakuje kogoś, z kim mógłby się nimi podzielić. Potrzebuję Cię bardziej, niż Ty mnie, ale to nie znaczy, że nie zrobię wszystkiego, co w mojej mocy, aby móc Cię widywać.

Przy Tobie  i dopiero przy Tobie  i... teksty

smutaaas dodano: 26 sierpnia 2015

Przy Tobie (i dopiero przy Tobie, i tylko przy Tobie) miłość zaczęła mi dostarczać takich właśnie chwil dosłownego, wariackiego szczęścia.

Chciałabym mieć osobę  która... teksty

smutaaas dodano: 25 sierpnia 2015

Chciałabym mieć osobę, która zrobiłaby wszystko, żeby mieć ze mną kontakt. Osobę, która powiedziałaby, że nie daje sobie beze mnie rady i mnie kocha. Chciałabym być dla kogoś tak cholernie ważna, potrzebna i niezastąpiona.

Kilometry  waga  wzrost oraz wiek są... teksty

smutaaas dodano: 25 sierpnia 2015

Kilometry, waga, wzrost oraz wiek są tylko i wyłącznie liczbami, a jeśli pokochałaś czyjeś serce, to te jednostki niczego nie zmienią, nie mają żadnego wpływu na Twoje uczucie.

Kocham Cię tak samo  jak kochałam... teksty

smutaaas dodano: 25 sierpnia 2015

Kocham Cię tak samo, jak kochałam, tylko mi przykro, że wolisz kogoś innego.

Naprawdę nie widać w moich oczach... teksty

smutaaas dodano: 19 sierpnia 2015

Naprawdę nie widać w moich oczach, jak bardzo mi na Tobie zależy?

Najgorzej jest właśnie teraz  kiedy... teksty

smutaaas dodano: 19 sierpnia 2015

Najgorzej jest właśnie teraz, kiedy nie wiem, co u Ciebie. Kiedy liczę, ile to już minęło, odkąd ze sobą nie rozmawiamy. Kiedy nie śpię w nocy, bo myślę o Tobie. Kiedy budzę się rano i pierwszą myślą jesteś Ty. Kiedy widzę Cię na facebook'u i wiem, że nie będziemy rozmawiać. Chcę chociaż wpatrywać się w głupią zieloną kropkę i wiedzieć, że Ty po prostu jesteś. To w sumie marne znaki życia, jak promień słońca na pustej ulicy, który daje znać, że świat trwa uporządkowany, że jest dzień i noc.

Ignorancja jest najpotężniejszym... teksty

smutaaas dodano: 19 sierpnia 2015

Ignorancja jest najpotężniejszym ciosem w policzek, ciosem dokonanym z największym rozmachem, celowym impetem, a przy tym uderzeniem najbardziej niezasłużonym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV