głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Sama mi mówiłaś że mam walczyć. Codziennie sobie mówię że dam radę że dzisiaj będzie już tylko lepiej ale oszukuję samą siebie bo z dnia na dzień jest coraz gor

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Sama mi mówiłaś że mam walczyć.
Sama mi mówiłaś  że mam walczyć. teksty

smutaaas dodano: 19 kwietnia 2014

Sama mi mówiłaś, że mam walczyć.

Codziennie sobie mówię  że dam... teksty

smutaaas dodano: 19 kwietnia 2014

Codziennie sobie mówię, że dam radę, że dzisiaj będzie już tylko lepiej, ale oszukuję samą siebie, bo z dnia na dzień jest coraz gorzej.

Widocznie nie byłam w stanie dać Ci... teksty

smutaaas dodano: 18 kwietnia 2014

Widocznie nie byłam w stanie dać Ci takiego szczęścia, jakie dała Ci ona.

Są uśmiechy  których się nie... teksty

smutaaas dodano: 18 kwietnia 2014

Są uśmiechy, których się nie zapomina. Są miny, które wywołują nasz uśmiech. Są oczy, które sprawiają, że nie potrafimy oderwać od nich oczu.

Te przypadkowe zbiegi okoliczności... teksty

smutaaas dodano: 16 kwietnia 2014

Te przypadkowe zbiegi okoliczności, które tak bardzo rozpierdalają moje życie.

Ostatnio postanowiłam o Tobie... teksty

smutaaas dodano: 15 kwietnia 2014

Ostatnio postanowiłam o Tobie zapomnieć, ale po 5 minutach zrezygnowałam. Po prostu nie potrafię przestać o Tobie myśleć.

Najlepszym prezentem byłaby... teksty

smutaaas dodano: 15 kwietnia 2014

Najlepszym prezentem byłaby świadomość, że czasami o mnie myślisz.

Czuję  że upadam psychicznie. Po... teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Czuję, że upadam psychicznie. Po prostu już nie daję rady. Zadręczam się i za dużo myślę. Chcę by było lepiej. Codziennie staram się wyjść na prostą. Próbuję nie patrzeć mu w oczy, zmienić swoje ścieżki, zniknąć, choćby na chwilę, ale nie potrafię. Powinnam czerpać z życia jak najwięcej i zostawić wszystko za sobą. Powinnam tak wiele, a nadal jestem tutaj i duszę się pragnieniami. Dlaczego?

Tylko Tobie oddałabym wszystko... teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Tylko Tobie oddałabym wszystko, doceń to.

Opowiem Ci kiedyś  jak przeżyłam... teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Opowiem Ci kiedyś, jak przeżyłam Twoje odejście. Opowiem o wszystkim, co leży mi na sercu. O tym cierpieniu, które wpierdoliło się do mojego wnętrza i zabrało wszystko, co się dało. O tych łzach, których za nic nie mogłam powstrzymać. O oczach, które straciły swój blask. O dłoniach, które przestały pasować do kogokolwiek innego. O świeżym oddechu, który tak często gdzieś mi umykał. O nogach, które nie biegły już w Twoją stronę. O uśmiechu, który na dłuższą chwilę znikał z mojej twarzy. O włosach, które nie były już układane dla Ciebie. O sercu, które z każdym dniem biło coraz wolniej i o całej mnie, która z braku Ciebie, po prostu przestała istnieć.

Przyznam Ci się do czegoś  dobrze?... teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Przyznam Ci się do czegoś, dobrze? Obiecuję, że nie zajmę Ci zbyt dużo czasu. To tylko chwilka, kilka marnych słów, które czas z siebie wyrzucić. Tęsknię za Tobą. Niewyobrażalnie mocno. Nie umiem sobie poradzić z tym uczuciem. Chciałabym Cię mieć przy sobie. Wtulać się w Twoje ramiona, bo to właśnie w nich czuję się najbardziej bezpieczna. Właśnie teraz, w tym momencie najbardziej mi ich brakuje. Właśnie teraz, gdy czuję się smutna, przerażona i niewyobrażalnie samotna.

Długo sprawdzałam  czy potrafię... teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Długo sprawdzałam, czy potrafię bez Ciebie żyć. Czy potrafię zaczynać każdy nowy dzień ze spokojem duszy, czy umiem funkcjonować w taki sposób, w jaki robiłam to wcześniej. Sprawdzałam, czy potrafię cieszyć się ze swoich sukcesów i sama naprawiać swoje błędy. Dawałam sobie czas na wszystko, na odnalezienie swojego sensu, na uwierzenie, że cierpienie nie jest wiecznością. Moje serce ciągle należy do Ciebie i każda czynność, którą muszę wykonywać jest trudna, kiedy Ciebie przy mnie nie ma. Po prostu nie potrafię żyć w samotności, to mnie męczy, wręcz niszczy od środka. Musisz więc być przy mnie, musisz mnie chronić i dodawać siły do dalszego istnienia. Tylko przy Tobie wszystko jest prostsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV