głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smutaaas Przyznam Ci się do czegoś dobrze? Obiecuję że nie zajmę Ci zbyt dużo czasu. To tylko chwilka kilka marnych słów które czas z siebie wyrzucić. Tęsknię za Tobą. N

smutaaas

smutaaas.moblo.pl
Przyznam Ci się do czegoś dobrze? Obiecuję że nie zajmę Ci zbyt dużo czasu. To tylko chwilka kilka marnych słów które czas z siebie wyrzucić. Tęsknię za Tobą. Niewy
Przyznam Ci się do czegoś  dobrze?... teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Przyznam Ci się do czegoś, dobrze? Obiecuję, że nie zajmę Ci zbyt dużo czasu. To tylko chwilka, kilka marnych słów, które czas z siebie wyrzucić. Tęsknię za Tobą. Niewyobrażalnie mocno. Nie umiem sobie poradzić z tym uczuciem. Chciałabym Cię mieć przy sobie. Wtulać się w Twoje ramiona, bo to właśnie w nich czuję się najbardziej bezpieczna. Właśnie teraz, w tym momencie najbardziej mi ich brakuje. Właśnie teraz, gdy czuję się smutna, przerażona i niewyobrażalnie samotna.

Długo sprawdzałam  czy potrafię... teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Długo sprawdzałam, czy potrafię bez Ciebie żyć. Czy potrafię zaczynać każdy nowy dzień ze spokojem duszy, czy umiem funkcjonować w taki sposób, w jaki robiłam to wcześniej. Sprawdzałam, czy potrafię cieszyć się ze swoich sukcesów i sama naprawiać swoje błędy. Dawałam sobie czas na wszystko, na odnalezienie swojego sensu, na uwierzenie, że cierpienie nie jest wiecznością. Moje serce ciągle należy do Ciebie i każda czynność, którą muszę wykonywać jest trudna, kiedy Ciebie przy mnie nie ma. Po prostu nie potrafię żyć w samotności, to mnie męczy, wręcz niszczy od środka. Musisz więc być przy mnie, musisz mnie chronić i dodawać siły do dalszego istnienia. Tylko przy Tobie wszystko jest prostsze.

Tęsknimy  a ból rozrywa nam serce... teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Tęsknimy, a ból rozrywa nam serce na małe kawałeczki. Każda z tych małych części to zupełnie inne cierpienie, które lokuje się w najmniej odpowiednim miejscu. Najbardziej bolą te drobinki, które wpadają głęboko, potrafią drasnąć nasze czułe miejsce i pędzić dalej. Każdy z nas ma w sobie takie mikroskopijne cząsteczki z życia. Przyjaciele, miłość, nadzieja, wiara - to tylko kilka z nich, nieliczna ilość, która każdego dnia rani.

Jest ideałem. Ma nawet to imię... teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Jest ideałem. Ma nawet to imię, które najbardziej lubię.

Dużo o Tobie myślę  to wszystko. teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Dużo o Tobie myślę, to wszystko.

Była dla Niego tylko epizodem.... teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Była dla Niego tylko epizodem. Znaczyła tyle, co dym z papierosa.

Dlaczego czasami tak trudno jest... teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Dlaczego czasami tak trudno jest rozmawiać? Zamiast prośby o wyjaśnienia serwujemy chłodne spojrzenia. Zamiast żartu - milczenie. Potrzebujemy rozmowy, jak dobrego jedzenia, a dobrowolnie wybieramy emocjonalna anoreksję. W środku wszystko krzyczy: 'Mów do mnie! Obejmij mnie! Kochaj mnie!', a jedyne, co wychodzi z naszych ust, to słowa nie mające żadnego znaczenia.

Są chwile  kiedy nie wiemy  jak... teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Są chwile, kiedy nie wiemy, jak ułożyć myśli, żeby nie bolało.

Nikt nie powiedział  że miłość... teksty

smutaaas dodano: 14 kwietnia 2014

Nikt nie powiedział, że miłość jest zawsze szczęśliwa. To, że kochamy, nie znaczy, że nas będą kochać.

Znasz to uczucie  kiedy jakaś osoba... teksty

smutaaas dodano: 13 kwietnia 2014

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy, potrafisz zmienić się tylko dla niej, odliczasz godziny do następnego spotkania, a Twoje życie staje się oczekiwaniem.

Podobno tęsknota to największy... teksty

smutaaas dodano: 13 kwietnia 2014

Podobno tęsknota to największy dowód miłości.

Wiesz  jak trudno mi przyznać  że... teksty

smutaaas dodano: 13 kwietnia 2014

Wiesz, jak trudno mi przyznać, że tak cholernie Cię potrzebuję?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV