głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smiiercfrajerom daleko było mu do ideału ale był wystarczająco świetny by zupełnie pasować do wymagań fantastycznego mężczyzny mojego życia.. gdy idę spać powtarzam sobie jak m

smiiercfrajerom

smiiercfrajerom.moblo.pl
daleko było mu do ideału ale był wystarczająco świetny by zupełnie pasować do wymagań fantastycznego mężczyzny mojego życia..
daleko było mu do ideału  ale był... teksty

smiiercfrajerom dodano: 25 października 2010

daleko było mu do ideału, ale był wystarczająco świetny by zupełnie pasować do wymagań fantastycznego mężczyzny mojego życia..

gdy idę spać powtarzam sobie jak... teksty

smiiercfrajerom dodano: 25 października 2010

gdy idę spać powtarzam sobie jak mantrę, że dziś przed snem nie będę o nim myśleć. Żeby przypadkiem nie zachowywać się tak jakby mi na nim zależało. Ale co wieczór ten plan idzie się jebać, a wszystko dlatego że jego wciąż mi mało. Jego wzroku, jego uśmiechu, jego zapachu i dotyku. Co noc w mojej wyobraźni rodzą się sceny z nim w roli głównej. Wtedy czuję się jak prawdziwy reżyser, bo tworzę film który zasługuje na Oskara w każdej kategorii.

zdaję sobie sprawę z ciężkości... teksty

smiiercfrajerom dodano: 25 października 2010

zdaję sobie sprawę z ciężkości mojego charakteru. wiem, jak trudnym człowiekiem jestem. potrafię kochać, bez opamiętania, ale też ranić najczulej. ponoć od zawsze byłam bezczelna i pyskata - ja jednak ujmuję to w postaci słowa ' szczerość'. walczę o swoje, i nie daję sobie tego odebrać. mszczę się tylko wtedy, gdy ktoś zrani mnie tak bardzo , że trudno mi się podnieść. kochałam w życiu tak mocno , że przy odejśćiu tej osoby ledwie mogłam oddychać. nienawidziłam do takie stopnia , że byłam gotowa zabić. jestem egoistką, cholernie podłą egoistką - ale od czasu do czasu ukazuje się we mnie dobra dusza. jednak bardzo rzadko. cięzko mnie ogarnąć , ale niektórym się to udaje.

  Wiesz  miłość jest paskudna.!... teksty

smiiercfrajerom dodano: 24 października 2010

- Wiesz, miłość jest paskudna.! Daję Ci radość tylko po to by on i tak odszedł a Tobie zostawia stos zapłakanych chusteczek, i milion nocy nie przespanych.

tak pragnę uśpić swą pamięć... teksty

smiiercfrajerom dodano: 24 października 2010

tak pragnę uśpić swą pamięć, zmysłom czujność odebrać by jakoś jesień tę przetrwać .

 Chcesz zrozumieć  czym jest rok... teksty

smiiercfrajerom dodano: 24 października 2010

"Chcesz zrozumieć, czym jest rok życia? Zapytaj o to studenta, który oblał roczny egzamin. Czym jest miesiąc życia, powie Ci matka, która wydała na świat wcześniaka, i czeka, by wyjęto go z inkubatora, bo dopiero wówczas będzie mogła przytulić swoje maleństwo. Zapytaj, co znaczy tydzień robotnika pracującego na utrzymanie rodziny w fabryce, albo kopalni. Czym jest dzień, powiedzą Ci rozdzielani kochankowie, czekający na kolejne spotkanie. Co znaczy godzina, wie człowiek cierpiący na klaustrofobię, kiedy utknie w zepsutej windzie. Wagę sekundy poznasz, patrząc w oczy człowieka, który uniknął wypadku samochodowego, o ułamek sekundy pytaj biegacza, który zdobył na igrzyskach olimpijskich srebrny medal, a nie ten złoty, o którym marzył przez całe życie. Życie to magia"

prawdopodobnie jesteś kurwą... teksty

smiiercfrajerom dodano: 24 października 2010

prawdopodobnie jesteś kurwą , prawdopodobnie wszyscy mówią że dajesz dupy . i wszyscy się dziwią - czemu za free ?

było już ciemno   zimno   i po... teksty

smiiercfrajerom dodano: 24 października 2010

było już ciemno , zimno , i po okolicy wałęsały się teraz jakieś cwaniaki , mimo to wyszłam do parku . położyłam się na zimnej trawie patrząc ze łzami w niebo . ' przecież to szczęście się kiedyś skończy , w końcu ' . i dostałam smsa : nie rycz mała , ciesz się chwila - od przyjaciela . usiadłam . jak on to robi ? - nie , jasnowidzem jeszcze nie jestem - usłyszałam jego głos za plecami . położył sie obok mnie i razem odreagowywaliśmy szczęście . / tymbarkoholiczka

Miłość jest wtedy  gdy chłopak... teksty

smiiercfrajerom dodano: 24 października 2010

Miłość jest wtedy, gdy chłopak bierze dziewczynę na kolana i nie marudzi, że jest za ciężka :))))

metoda 'chuj mnie to obchodzi'... teksty

smiiercfrajerom dodano: 24 października 2010

metoda 'chuj mnie to obchodzi' najlepszą by przetrwać na tym świecie.

przyzwyczajamy się do swojej... teksty

smiiercfrajerom dodano: 24 października 2010

przyzwyczajamy się do swojej nieobecności. udajemy, że nie tęsknimy.

wiem jak to jest nie spać tydzień.... teksty

smiiercfrajerom dodano: 24 października 2010

wiem jak to jest nie spać tydzień. gdy oczy są podkrążone jakbyś dostała porządny wpierdol. powieki same lecą w dół, ale nie potrafisz zasnąć - boisz się snów. boisz się zamknąć oczy , i zobaczyć ciemność. to jest jak obsesja, której nie wyleczy nawet najlepszy psychiatra. wiem jak to jest gdy pijesz kolejny litr kawy, a serce zaczyna walić coraz mocniej, nie jesteś w stanie pisać, bo ręce Ci się trzęsą. tak, znam takie stany. tak , ponoć 'bliscy ludzie' mnie do tego doprowadzili.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV