 |
smallspy.moblo.pl
Pocałunki to jakaś obsesja u dziewczyn naprawdę muszą tego potrzebować.
|
|
 |
Pocałunki to jakaś obsesja u dziewczyn, naprawdę muszą tego potrzebować.
|
|
 |
Zgubiliśmy się w życiu. Pogubiliśmy się w kłamstwach. Zabiły nas przyzwyczajenia. Tego nie da się już naprawić.
|
|
 |
Czasami w autobusie spotykam mężczyzn, którzy pachną jak ty. Podchodzę wtedy bliżej i szepczę: złodziej! Ale mój lekarz mówi, że to nie jest miłość, tylko choroba lokomocyjna.
|
|
 |
moja babcia robi najlepszego na świecie murzynka, który pomaga jak nic innego. jestem w stanie zjeść całą blachę !
|
|
 |
czasami po kryjomu całuję mój telefon, bo mam tam twoje zdjęcia
|
|
 |
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego.
|
|
 |
Musiało minąć kilkanaście sekund żebym zrozumiała, dlaczego znowu patrzę w dół i na powrót wchodzą mi rumieńce, a także czemu nerwy skręcają mi żołądek, skąd w moich oczach wzięło się tyle wilgoci i z jakiego powodu mam ochotę wybiec z pokoju. Odrzucenie- to było to. Tak silnie nie poczułam go jeszcze nigdy w życiu.
|
|
 |
Pytają mnie, czemu zaczęłam od końca i cofnęłam się do początku. To proste. Nie umiałam zrozumieć początku, póki nie ujrzałam końca. Brakowało zbyt wiele kawałków układanki.
|
|
 |
Oczy koleś, oczy, one są wszystkim.
|
|
 |
Możesz żyć dalej, nie obawiając się, że niespodziewanie się pojawię.
|
|
 |
Miej odwagę ponieść wielką porażkę i pozostać w pobliżu. Spraw, aby ludzie zastanawiali się dlaczego wciąż się uśmiechasz. To jest prawdziwa wielkość dla mnie.
|
|
 |
Jeśli ktoś ci powie, byś spojrzał na siebie, nie patrz.
|
|
|
|