głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slonbogiem ta . znowu poszłyśmy na fajka . usiadłyśmy leniwie na schodach. Po chwili podeszły do nas dwie laleczki które żaliły się między sobą o źle zrobionych paznokciac

slonbogiem

slonbogiem.moblo.pl
ta . znowu poszłyśmy na fajka . usiadłyśmy leniwie na schodach. Po chwili podeszły do nas dwie laleczki które żaliły się między sobą o źle zrobionych paznokciach . P
ta . znowu poszłyśmy na fajka .... teksty

slonbogiem dodano: 16 października 2010

ta . znowu poszłyśmy na fajka . usiadłyśmy leniwie na schodach. Po chwili podeszły do nas dwie laleczki , które żaliły się między sobą o źle zrobionych paznokciach . Parsknęłam z dziewczynami śmiechem wypuszczając dym z ust. Jedna się odezwała - źle zrobiła . Podeszłam do niej , dmuchnęłam jej w twarz . Zaczęła coś sapać , a ja jak narazie stałam nieruchomo i wysłuchiwałam jej pojebanych odzywek. Pomyślałam - szczeniak . Po chwili zaczęła obrażać moją przyjaciółkę . Nie wytrzymałam , coś we mnie pękło , uderzyłam ją . Ona upadła . Nawet się nie podniosła. Wiedziałam , że dobrze robię . Za siebie bym jej nie zajebała , ale za przyjaciółkę tak . W dzisiejszych czasach tak jest , im bardziej szczekasz tym mniej potrafisz .

o to jest dobre   d teksty slonbogiem dodał komentarz: o to jest dobre ; d do wpisu 16 października 2010
wódka ? zaliczona . co z tego że... teksty

slonbogiem dodano: 16 października 2010

wódka ? zaliczona . co z tego że mnie po niej krzywi ? browary ? zaliczone . co z tego że nie przypadają mi do gustu? papierosy ? zaliczone . Co z tego że nie umiem się zaciągać ? krechy ? zaliczone. Co z tego że nie chce a inni to robią ? zioło ? zaliczone . Co z tego że po nim wymiotuje jak mnie rozwesela ? miłość ? zaliczona. Co z tego że nie odwzajemniona ? sex ? zaliczony . co z tego że nie miałam orgazmu ? a mózg . . ? co z tego że nie funkcjonuje . . . ? No właśnie . . co z tego ? - To z tego , że gorszej pojebuski to nie widziałam .

miłość ? słowo   które dla mnie... teksty

slonbogiem dodano: 16 października 2010

miłość ? słowo , które dla mnie mogłoby nie istnieć . Przynajmniej jak narazie . W tym wieku człowiek powinien się wyszaleć , próbować co raz nowych rzeczy . Ale czy na pewno . . ? nie każde rozwiązanie jest dobre . Wiem co mówię . Niektórzy już po jednej bani świrują . I nie jest tu mowa tylko o początkujących .

za łeb i o beton   czasami po prostu... teksty

slonbogiem dodano: 16 października 2010

za łeb i o beton , czasami po prostu trzeba .

W tym momencie jakieś 245851 osób... teksty

slonbogiem dodano: 16 października 2010

W tym momencie jakieś 245851 osób siedzi pogrążona w smutku , 6514144 osób płacze z powodu niespełnionej miłości , 7842136 osób żali się . A ja jako jedyna siadam na krześle , zakładam nogi na biurko , odpalam papierosa i mam na wszystko wyjebane .

Znowu dzwonisz do mnie  jakiś... teksty

slonbogiem dodano: 16 października 2010

Znowu dzwonisz do mnie, jakiś problem kurwa masz? Maluję paznokcie, nie mam czasu teraz... pa. Odkładam słuchawkę, jeszcze krzyczysz "proszę oddzwoń!" Wyłączam telefon to pogadaj sobie z pocztą !

Zbyt pozytywna dlatego zakazana . .. teksty

slonbogiem dodano: 16 października 2010

Zbyt pozytywna dlatego zakazana . ..

Oni chcą karać nas za to  że... teksty

slonbogiem dodano: 16 października 2010

Oni chcą karać nas za to, że palimy owoce drzewa, dary tej rośliny. Nikomu krzywdy nie robimy tym, że kruszymy. A o tym, że to zakazane ciągle słyszymy...

na widok tych pierdolonych serduszek... teksty

slonbogiem dodano: 16 października 2010

na widok tych pierdolonych serduszek narysowanych w moim zeszycie chce mi się wymiotować . Jak mogłam pozwolić że całą okładkę zajmowało twoje imię ? idiotka ze mnie była i tyle .

Weź się nie opierdalaj  bo to... teksty

slonbogiem dodano: 16 października 2010

Weź się nie opierdalaj, bo to wyższa skala . Kiedy jestem na tracku słyszysz w mieście hałas .

Odpierdole się jak ladacznica... teksty

slonbogiem dodano: 16 października 2010

Odpierdole się jak ladacznica , założę mini spódniczkę taką w której będzie mi widać pół dupy. Skąpa bluzeczka , ostry makijaż i buty na obcasach . Co z tego , że nie umiem na nich chodzić ? Przynajmniej zrobię Ci tą pierdoloną sadysfakcję , zresztą sobie też . Nie będziesz wstydził się złapać mnie za rękę przy swoich kumplach . Chociaż raz . Bo przecież taki wygląd to podstawa . A mówi się ,że nie można oceniać książki po okładce , gówno prawda ! . Jesteście zbyt płytcy , dupa na wierzchu i jest wasza .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV