głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slodkadenajslodszawmiescie co mam powiedzieć gdy pytasz co u mnie że jest tak że ledwo rano wstaje wszystko jest mi obojętne od kilku dni prawie nie jem a mama chce umówić mi wizytę o psy

slodkadenajslodszawmiescie

slodkadenajslodszawmiescie.moblo.pl
co mam powiedzieć gdy pytasz co u mnie że jest tak że ledwo rano wstaje wszystko jest mi obojętne od kilku dni prawie nie jem a mama chce umówić mi wizytę
co mam powiedzieć   gdy pytasz co u... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 30 lipca 2011

co mam powiedzieć , gdy pytasz co u mnie , że jest tak , że ledwo rano wstaje , wszystko jest mi obojętne , od kilku dni prawie nie jem , a mama chce umówić mi wizytę o psychologa , bo nie wie co mi jest , wolę powiedzieć po prostu , że wszystko jest w porządku , teraz już raczej nie obchodzą Cię moje problemy.

Przepraszam  że nie jestem... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 lipca 2011

Przepraszam, że nie jestem perfekcyjna. Nie pięknej sylwetki, długich blond włosów, że zamiast być kulturalna, to lubię przeklinać. Że zamiast iść z koleżankami na spokojny spacerek wole z nimi wypić piwo i zapalić papierosa. Przepraszam, za to że nie jestem idealna. [ Jamaika. ♥ ]

Mam nadzieję  że kiedyś  gdy... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 lipca 2011

Mam nadzieję, że kiedyś, gdy będę już starą, siwą kobietą spotkam Cię, a Ty mnie rozpoznasz, bo z tym bym rozpoznała Cię ja, nie będzie problemu. Opowiem Ci wtedy o tej całej mojej miłości do Ciebie. O tym jak bardzo mocno Cię kochałam. Ile bym dla Ciebie zrobiła. Jak bolało, gdy opowiadałeś o innych. Jak wiele dawały mi nasze spotkania. Ale to kiedyś, jak już będę na skraju życia - najlepiej kilka sekund przed śmiercią, bo nigdy nie chciałabym byś odpowiedział, że niestety, ale nie czułeś tego samego. / veriolla

Wiatr lekko szarpał jej brązowe... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 lipca 2011

Wiatr lekko szarpał jej brązowe włosy, słońce padało na jej twarz, oświetlając jej blade policzki jej uśmiech promieniał, a on stal i patrzył na nią z podziwem, żałując, że stracił taką okazje i wypuścił ze swoich rąk szczęście, wtedy gdy ono przeprowadzało się do jego serca.

Siedziała przytulona do swojego... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 lipca 2011

Siedziała przytulona do swojego pluszaka, wylewając kolejne krople łez. Głowa pękała jej z bólu, chciała wymazać tego człowieka ze swojej głowy, myśli i snów. Chciała zapomnieć o tym uczuciu, które przeszywało jej serce. Chciała zasnąć i obudzić się, kiedy za jej oknem będzie świeciło słońce, a na dźwięk jego głosu, przejdzie obojętnie.

Ona pragnęła kogoś kto poda jej... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 lipca 2011

Ona pragnęła kogoś kto poda jej kredki i pomoże pomalować szary świat, kogoś kto będzie skakał z nią po kałużach śpiewając wesołe piosenki, kogoś kto wysłucha jej problemów w ciszy po czym nie będzie nic mówił tylko ją przytuli, kogoś kto odda się jej bezwarunkowo i pokocha ją i jej wady. Kogoś takiego jak on..

Bo ty lubisz zjawiać się nagle. Bez... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 lipca 2011

Bo ty lubisz zjawiać się nagle. Bez żadnych zapowiedzi. Życie płynie sobie swoim torem, wszystko zaczyna się układać, śmieje się jak dawniej.. zapomniałam już o tobie. A Ty ?! znów wpieprzasz się w moje życie z buciorami ! a ja mam do ciebie tą cholerną słabość. Nie mogę cię odrzucić. Wciąż myślę, ze się zmienisz . TYM RAZEM. Jednak znów jest to samo. Odezwałeś się bo czegoś potrzebowałeś. Jak już ci pomogę to elo skarbie :*" i nie widać od ciebie nawet jednego głupiego sms. A wiesz ? ja wtedy siedze i płacze.. i w środku wszystko mi się wali. Uśmiech zamienia się w łzy. Słońce w wielką chmurę. Serce umiera.. wiesz ? ono już nie wytrzymuję. 'Buuu' .. słyszysz ? to ono znów płacze za tobą . a Ty .. ty znów wolisz bajerować małolaty i pić browar z kumplami. Eh. Takie życie. Pozostało mi czekać aż pojawi się Słonce bo pewnie wtedy wrócisz z kolejną potrzebą .

  Dlaczego o niego walczysz... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 lipca 2011

- Dlaczego o niego walczysz, przecież cię zranił jak nikt inny . wiesz. Ja się po prostu boję, że oddałam mu całą swoją miłość.. że nigdy nie pokocham kogoś tak bardzo, że wgl pokocham. Nie potrafię zapomnieć o nim - Potrafisz, już zapomniałaś smak jego ust, z czasem zapomnisz jego zapach, dotyk, błysk w jego oczach na widok czekolady, później kształt jego ust, gdy się uśmiechał i te dołeczki które tak mocno kochałaś. A później ? Później przestaniesz czuć do niego cokolwiek, stanie się jednym z miliarda osób na świecie.

Dziś mówisz  ze tylko mnie kochasz... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 lipca 2011

Dziś mówisz, ze tylko mnie kochasz, że ona była zwykłym nieporozumieniem.. Jednak zrozum, ze nowa sukienka, bujne loki i pół tony makijażu nie zmieniły mnie. Nadal jestem tą samą osobą z wczoraj i będę nią jutro, rozumiesz ?

I uwierz  że miałam... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 lipca 2011

I uwierz, że miałam niewyobrażalną ochotę, dać ci w twarz i powiedzieć o tych dniach, kiedy wracałam wspomnieniami do nas i ryczałam, krzycząc w niebogłosy. Miałam ogromny żal do Boga, ze to ja musiałam tak cierpieć, kiedy ty zabawiałeś się z nią. Jednak, gdy spojrzałeś na mnie tymi swoimi zielonymi patrzałkami, zapominałam o tych wszystkich dniach grozy, o moich obietnicach. Wiedziałam, ze muszę cieszyć się chwilą. Bo niebawem znów odejdziesz.

I po tych nieprzespanych nocach... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 29 lipca 2011

I po tych nieprzespanych nocach, kiedy leżąc w szczelnie zamkniętym pokoju umierałam z miłości do ciebie, po wylaniu morza łez, gdy patrzyłam na nasze zdajecie, czytając stare rozmowy na gg, po wypiciu kilkunastu butelek z tanim winem mogę ci powiedzieć, że warto było cierpieć . Pamiętaj .. BÓL JEST CHUJOWY, ALE UCZY !

nie wiem jak to wszystko wam... teksty

slodkadenajslodszawmiescie dodano: 28 lipca 2011

nie wiem jak to wszystko wam wytłumaczyć. podczas dnia, w słońcu tryskam wszędzie energią i zarażam każdego śmiechem, to ja zawsze pocieszam innych mówiąc, że będzie dobrze. a gdy tylko słońce chowa się za horyzont, moja chęci na cokolwiek gasną. czuję jakby bez pytania wyrwano mi coś ze środka, nie mam ochoty słuchać i wiedzieć kogokolwiek, tak po prostu zamykam się w sobie i czuję jak ból rozsadza mnie od środka, jakby coś krzyczało we mnie nie potrafiąc się opanować..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV