głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Będziemy grywać w różne gry... teksty

skeee dodano: 29 lipca 2015

"Będziemy grywać w różne gry, wszystko dokładnie według reguł. Żadne z nas nie poczuje się dotknięte. W niektóre gry można grać także na odległość. Korespondencyjne szachy to odpychająca gra między mną i innymi ludźmi." Bohdan Chlíbec-***(Zaśnieżony popiół, 1992) Jáchym Topol, Gdyby wiersze miały drzwi. Antologia młodszej poezji czeskiej ostatnich lat.

 Serce zawsze wygra z rozumem.Serce... teksty

skeee dodano: 28 lipca 2015

"Serce zawsze wygra z rozumem.Serce,chociaż lekkomyślne i samobójczo-masochistyczne,robiące wszystko po swojemu,zawsze utoruje sobie drogę." J.A. Redmerski "Na krawędzi nigdy"

 Nie śnij się. Nie śnij. W... teksty

skeee dodano: 27 lipca 2015

"Nie śnij się. Nie śnij. W którymś śnie się utop tak ostatecznie i nie przyśnij już się. Robisz mi nieporządek w chaosie. Aż muszę tuż po przebudzeniu kląć bezgłośnie, żeby ciebie odpędzić. Do mojej przeszłości wprowadzili się obcy, nawet nie wiem kto, Leżą przy tobie za drzwi wypychają. To nie jest moja przeszłość. Nie jest moja przeszłość. Dzisiaj odwilż i wszystko cieknie, wszystko cieknie. Niszczeją wszelkie trwałe formy. Niszczeją wszelkie trwałe formy. Budzi się z zimy rozedrgany ustrój Nie śnij się. Nie śnij. Nie śnij się." — Świetliki, Łabądzie

Kobietka w pościgu za zemstą obali... teksty

skeee dodano: 26 lipca 2015

Kobietka w pościgu za zemstą obali i stratuje samo przeznaczenie. - Ecce Homo, Fryderyk Nietzsche

 Chciałem zabrać ją w podróż na... teksty

skeee dodano: 25 lipca 2015

"Chciałem zabrać ją w podróż na Księżyc, wszystko bym dla niej zrobił, a tak naprawdę powinienem był stanąć z nią mocno na Ziemi." Mathias Malzieu

“I hate small talk. I wanna talk... teksty

skeee dodano: 15 lipca 2015

“I hate small talk. I wanna talk about death, aliens, sex, what life means and why we are here.” — Me (via fxckingsinner)

piła herbatę z kubka... teksty

skeee dodano: 12 lipca 2015

piła herbatę z kubka nienawiści...nienawiści do Homo sapiens...tych fałszywych...ci prawdziwi to rzadkość

macie okna?HA!Macie.Nie mieszkacie... teksty

skeee dodano: 12 lipca 2015

macie okna?HA!Macie.Nie mieszkacie przecież kurwa w kopalni.ale i tak to napiszę:PADA.i to jak.deszcz okraszony wariackim wiatrem.wiatrem który może zdmuchnąć wszystko.skruszyć domy.zabić.wiatrem którego chce sie w swoim życiu.tylko tak aby przyleciał.zabrał co pokurwione i zostawił niegroźny syf którego się wyciśnie.wiatrem który by zabił.ludzi,sny marzenia,nadzieje,ból i łzy.wiatrem który by zabił nas...

 Jeśli doprowadzisz swoje wnętrze... teksty

skeee dodano: 12 lipca 2015

"Jeśli doprowadzisz swoje wnętrze do porządku,to co na zewnątrz samo ułoży się we właściwy sposób."-ta próbowałam.Niby taka zaradna.jestem.moje wnętrze nie chce się ustatkować.jest jak niesforna elfica-nimfa.le.sna.ZAWSZE leśna.dzika.to ja.rozpadnięta ,rozczochrana,rozgrana,rozgrzana nieuchwytna LEŚNA.

Rozpadłam się na tysiąc samotnych... teksty

skeee dodano: 1 lipca 2015

Rozpadłam się na tysiąc samotnych kawałeczków i nawet za miotłę złapać się nie zamierzam...

główny cel to nie wiem... teksty

skeee dodano: 1 lipca 2015

główny cel to nie wiem co...Ostatnio odczuwam brak jakiegokolwiek celu w moim życiu.Czas leci.Leci nie ubłagalnie.A ja nie chcę.Już nie chcę.Już nic nie chcę.Już nie mogę.Mam dość. Odpadam.

 Egzystencjalizm  teksty

skeee dodano: 1 lipca 2015

[Egzystencjalizm]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV