głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
silversun Chcę Ciebie! Gdy słońce wschodzi chcę byś był mój. Chcę Ciebie. Chcę zabrać Cię do domu chcę żeby wszyscy wiedzieli. Chcę Ciebie. Pozwól że powtórzę. Chcę Ciebi

silversun

silversun.moblo.pl
Chcę Ciebie! Gdy słońce wschodzi chcę byś był mój. Chcę Ciebie. Chcę zabrać Cię do domu chcę żeby wszyscy wiedzieli. Chcę Ciebie. Pozwól że powtórzę. Chcę Ciebie! Spra
Chcę Ciebie! Gdy słońce wschodzi... teksty

silversun dodano: 31 stycznia 2012

Chcę Ciebie! Gdy słońce wschodzi, chcę byś był mój. Chcę Ciebie. Chcę zabrać Cię do domu, chcę żeby wszyscy wiedzieli. Chcę Ciebie. Pozwól, że powtórzę. Chcę Ciebie! Sprawię, że będziesz mój.

Możemy bawić się ostrożnie albo... teksty

silversun dodano: 31 stycznia 2012

Możemy bawić się ostrożnie albo grać ostro. Podążać za przywódcą lub ustanawiać nowe zasady. Co tylko zechcesz. Wybór należy do Ciebie, więc wybierz.

W deszczowe noce  nawet... teksty

silversun dodano: 31 stycznia 2012

W deszczowe noce, nawet najchłodniejsze dni jesteś chwilę temu, lecz sekundy wstecz. Oto podstawa natury, to prawda, lecz to okrutny świat.

Zabawny sposób na związanie końca... teksty

silversun dodano: 31 stycznia 2012

Zabawny sposób na związanie końca z końcem, gdy wyłączone są światła na wszystkich ulicach. Wtedy po prostu czujesz się dobrze, lecz nigdy kompletny bez radości.

Co dzień powtarzam sobie: ‘Nie... teksty

silversun dodano: 31 stycznia 2012

Co dzień powtarzam sobie: ‘Nie, nie zrobię tego’. Obiecuje samej sobie. Zapieram się – ‘Nie ważne, co On powie, wiem, że nie jest dla mnie dobry’. NIE! Rzadko kiedy zostaję w tym przekonaniu…

Co za strata czasu! Myśli... teksty

silversun dodano: 31 stycznia 2012

Co za strata czasu! Myśli przechodzą moje wyobrażenie. Nigdy nie uniknęłam ciosu, wiesz, blizny nie są wcale takie złe. Przypominają mi, czego mam już nie robić. Nie da się wytłumaczyć tego, kim lub czym byłam, po prostu staram się uwierzyć, że to nie było wcale takie złe. Co byś zrobił na moim miejscu? Czy wiesz? Raz miałam kontrolę nad wszystkim, lecz najlepszym wyjściem było odpuszczenie. Ale nie skończyłam. Jeszcze po prostu z Tobą nie skończyłam. Nie da się tego ukryć. Nie jest łatwo Cię zapomnieć… Nie skończyłam.

Im bardziej przeraża mnie jego... teksty

silversun dodano: 31 stycznia 2012

Im bardziej przeraża mnie jego strata, tym bardziej boje się to powiedzieć. Kiedy wiem, że mogę wrócić do tych samych czasów to mnie ekscytuje. Muszę wydostać Go z mojej głowy!

Próbuje wymazać jego twarz z mojej... teksty

silversun dodano: 31 stycznia 2012

Próbuje wymazać jego twarz z mojej pamięci i wtedy: Bum! Szalaka! On idzie do mnie! Bum Szakalaka! On zaczyna ze mną rozmawiać. Bum Szalaka! Moje serce zaczyna skakać w rytm. Bum Szalakalaka! Bum! Bum! Im bardziej chce to zatrzymać, tym bardziej wpadam w jego sidła. Wyobrażam sobie siebie siedzącą w krześle i wszystkie drobne rzeczy, które mi mówił wracają do mnie.

minął termin ważności twoich słów teksty

silversun dodano: 29 stycznia 2012

minął termin ważności twoich słów

obiecanki macanki  a głupiemu stoi... teksty

silversun dodano: 29 stycznia 2012

obiecanki macanki, a głupiemu stoi...

You're fuckin' crazy  oh child. teksty

silversun dodano: 29 stycznia 2012

You're fuckin' crazy, oh child.

tak  jestem masochistką. nie mogę... teksty

silversun dodano: 29 stycznia 2012

tak, jestem masochistką. nie mogę się powstrzymać od otworzenia folderu z naszymi wspólnymi zdjęciami i wpatrywania się w nasze szczęście, nasze uśmiechy, po prostu w Ciebie. naprawdę mi przykro, że nie rozumiesz tego, że jest mi wstyd i chciałabym to odkręcić. takie życie, nie? wiem, że zacząłeś już dawno od nowa, a ja nie mam prawa znów tak po prostu się pojawić, a za chwilę zniknąć. wiem. to po prostu przykre.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV