głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sillythought Tęsknisz czasami za nim ? nie czasem za nim nie tęsknie tęsknie za nim każdej nocy bo wieczory zawsze spędzałam z nim uwielbiałam to tak romantycznie mnie wtedy

sillythought

sillythought.moblo.pl
Tęsknisz czasami za nim ? nie czasem za nim nie tęsknie tęsknie za nim każdej nocy bo wieczory zawsze spędzałam z nim uwielbiałam to tak romantycznie mnie w
Tęsknisz czasami za nim ?   nie... teksty

sillythought dodano: 24 czerwca 2012

Tęsknisz czasami za nim ? - nie czasem za nim nie tęsknie , tęsknie za nim każdej nocy , bo wieczory zawsze spędzałam z nim , uwielbiałam to , tak romantycznie mnie wtedy przytulał , głaskał po głowie , całował moją szyję zostawiając na niej swój ciepły oddech . Tęsknie każdego dnia , w ciepłe dni zabierał mnie nad jezioro , baseny , leżeliśmy w cieniu pod drzewem patrząc sobie długo w oczy , czułam że mam go tylko dla siebie , jakbym sama stworzyła go samej sobie , kiedy było chłodno zabierał mnie do siebie , włączaliśmy film , razem jak dzieciaki jedliśmy słoik nutelli , przy tym obsmarowując kąciki ust , wtedy zazwyczaj całował mnie mówiąc że się ubrudziłam i cwaniacko mówiąc że nie ma akurat chusteczek . Lubiłam te wszystkie preteksty , dla których mnie tulił , obejmował , nawet to kiedy pstrykał mój nos kiedy byłam złośliwa . - widzisz jak wielka jest tęsknota za tobą ? - nie czekając na to co odpisze , wyłączyłam monitor , położyłam się spać czując wielką ulgę

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

sillythought dodano: 24 czerwca 2012

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

Tęsknisz wtedy  kiedy czujesz  że... teksty

sillythought dodano: 24 czerwca 2012

Tęsknisz wtedy, kiedy czujesz, że swym krzykiem powyrywałabyś wszystkie drzewa. Kiedy czujesz, że spojrzeniem mogłabyś zgasić słońce. Tęsknisz wtedy, kiedy masz ochotę swoje łzy zwinąć w kamienie i rzucać nimi o szyby, by rozpadły się na milion drobnych kawałeczków. Tak samo, jak rozpada się twoje serce, kiedy ukochana osoba jest choćby o metr za daleko od Ciebie.

może go nie kocham   tak to... teksty

sillythought dodano: 24 czerwca 2012

może go nie kocham , tak to prawdopodobne , że tylko go lubię , ale ciągle o nim myślę , i zastanawiam się co robi , i jak się czuje , czy wszystko mu się udało , czy myśli o mnie tyle co ja o nim . nie nie kocham go. ale zdecydowanie jest na dzień dzisiejszy najważniejszym mężczyzną w moim życiu..

Czasem widzę jak na mnie patrzysz.... teksty

sillythought dodano: 24 czerwca 2012

Czasem widzę jak na mnie patrzysz. Nie lubię tego bo widzę w twoich oczach złośc i pożądanie. Zdajesz sobie sprawę z tego, że mnie straciłeś i żałujesz. Powinnam czuc satysfakcje, jednak to sprawia, że tęsknie jeszcze bardziej. Pozwoliłam ci odejśc ale to nie znaczy, że cię nie kocham.

kochać to wcale nie znaczy... teksty

sillythought dodano: 24 czerwca 2012

kochać to wcale nie znaczy niszczyć. a być kochanym nie wiąże się z byciem niszczonym. my chyba jeszcze nie poznaliśmy właściwej definicji miłości.

Skłamałabym twierdząc  że o nim... teksty

sillythought dodano: 24 czerwca 2012

Skłamałabym twierdząc, że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni, gdy jest w każdej godzinie, i takie godziny, gdy jest w każdej minucie. Wciąż jeszcze zdarza mi się zasypiać i budzić się z jego imieniem na ustach. Często łapię się na tym, że wypatruję jego twarzy w ulicznym tłumie.

Bo nic mi nie daje tyle szczęścia... teksty

sillythought dodano: 24 czerwca 2012

Bo nic mi nie daje tyle szczęścia co słuchanie kilkanaście razy dziennie tej samej piosenki, którą ty tak uwielbiasz.

Nie rób priorytetu z kogoś  dla... teksty

sillythought dodano: 24 czerwca 2012

Nie rób priorytetu z kogoś, dla kogo jesteś tylko opcją.

Nie czarujmy się  Romeo to Ty nie... teksty

sillythought dodano: 24 czerwca 2012

Nie czarujmy się, Romeo to Ty nie jesteś.

za każdym razem   kiedy witając... teksty

sillythought dodano: 24 czerwca 2012

za każdym razem , kiedy witając się z Twoimi kumplami , któryś powiedział , że zajebiście wyglądam Ty bardziej ściskałeś moją rękę , albo całkowicie obejmowałeś ramionami tak , że nie mogłam prawie oddychać . miażdżyłeś go wzrokiem pt. " stul mordę , ona jest moja . " choć dobrze wiedziałeś , że to dla Ciebie się stroję . chociaż twierdziłeś , że to słabe całować się przy ludziach ,zwłaszcza znajomych , kiedy po kilku kieliszkach wspólnie wypitych mrowiały mi usta chętne do połączenia ich z Twoimi , zachłannie podgryzałeś moją dolną wargę nie zważając na gwizdy innych . na cosobotnich imprezach , kiedy podchodził do mnie jakiś chłopak prosząc o wspólny taniec , żegnałeś kolesia słowami : - może najpierw ze mną zatańczysz ? . i porywałeś mnie na środek parkietu nie wypuszczając ze stalowych objęć . wiesz .. ja lubię być tylko Twoja .

a najgorsza jest świadomość  że... teksty

sillythought dodano: 24 czerwca 2012

a najgorsza jest świadomość, że mogło się nam udać.. pierd.olona świadomość, która tak bardzo boli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV