głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shreww A za dnia? Za dnia ubiera maskę przystrojoną w uśmiech beztroską i pełnię szczęścia.. Fajna dziewczyna pełna energii myślą o niej inni. A wieczorem zdejmuje ją

shreww

shreww.moblo.pl
A za dnia? Za dnia ubiera maskę przystrojoną w uśmiech beztroską i pełnię szczęścia.. Fajna dziewczyna pełna energii myślą o niej inni. A wieczorem zdejmuje ją a na tw
A za dnia? Za dnia ubiera maskę... teksty

shreww dodano: 10 czerwca 2012

A za dnia? Za dnia ubiera maskę przystrojoną w uśmiech, beztroską i pełnię szczęścia.. Fajna dziewczyna, pełna energii myślą o niej inni. A wieczorem zdejmuje ją a na twarzy pojawia się smutek i pełnia.. pełnia samotności.. Ale tego już nie widzi nikt.. tylko ona.

Wspólne jedzenie orzeszków... teksty

shreww dodano: 10 czerwca 2012

Wspólne jedzenie orzeszków, tańczenie do rapu, oglądanie komedii, śmianie się ze wszystkiego, śpiewanie bez znajomości tekstu, jazda na jednym rowerze, zabawa w fryzjera, dzielenie się czekoladą. czy to już naprawdę nie wróci?

Nie lubię poznawać nowych osób. Bo... teksty

shreww dodano: 10 czerwca 2012

Nie lubię poznawać nowych osób. Bo później czekasz czy napisze, bo może mu się jednak spodobałam, czy nie.

Czemu trzy razy mam się uczyć... teksty

shreww dodano: 10 czerwca 2012

Czemu trzy razy mam się uczyć historii starożytnej Grecji, nie wiedząc co się działo w stu ostatnich latach? Czemu zamiast Harrego Pottera mam przeczytać Krzyżaków? Czemu na językach obcych nie interpretuje tekstów utworów moich ulubionych zespołów, które sprzedały więcej płyt niż Kochanowski trenów? Czemu po siedmiu latach nauki angielskiego nie umiem kupić sobie bułek w Londynie? Czemu szkoła nie kupuje co dziesięć lat podręczników, które po prostu leżałyby w klasie? No ja się pytam kurwa, czemu?!

Pamiętacie   kiedy byliście małymi... teksty

shreww dodano: 7 czerwca 2012

Pamiętacie , kiedy byliście małymi dziećmi i wierzyliście w bajki, marzyliście o tym, jakie będzie wasze życie? Biała sukienka, książę z bajki, który zaniesie was do zamku na wzgórzu. Leżeliście w nocy w łóżku , zamykaliście oczy i całkowicie, niezaprzeczalnie w to wierzyliście . Święty Mikołaj, książę z bajki - byli na wyciągnięcie ręki. Ostatecznie dorastacie. Pewnego dnia otwieracie oczy, a bajki znikają. Większość ludzi zamienia je na rzeczy i ludzi, którym mogą ufać, ale rzecz w tym, że trudno całkowicie zrezygnować z bajek, bo prawie każdy nadal chowa w sobie iskierkę nadziei, że któregoś dnia otworzy oczy i to wszystko stanie się prawdą.

Nie mam pojęcia co teraz będzie.... teksty

shreww dodano: 7 czerwca 2012

Nie mam pojęcia co teraz będzie. Jak spojrzę w twarz tej, z którą łączyło mnie kiedyś całe życie. Nie wiem jeszcze czy jej wybaczę. . .

Skrzywdziła mnie przyjaciółka. Nie... teksty

shreww dodano: 7 czerwca 2012

Skrzywdziła mnie przyjaciółka. Nie, to jednak nie przyjaciółka, przyjaciel się tak nie zachowuje, nie odbiera kogoś kogo kocham. Nie, jego też nie bedę nazywać moim byłym chłopakiem, nawet eks nie robi czegoś takiego . Dziś oboje są zerem.

muszę znaleźć siłę do walki z... teksty

shreww dodano: 7 czerwca 2012

muszę znaleźć siłę do walki z życiem . . .

Generalnie jestem księżniczką  ale... teksty

shreww dodano: 1 czerwca 2012

Generalnie jestem księżniczką, ale jak się wkurwię to nie ma przebacz ;)

kupię brataa  d teksty shreww dodał komentarz: kupię brataa ;d do wpisu 1 czerwca 2012
 świetne teksty shreww dodał komentarz: *świetne do wpisu 28 maja 2012
świete   teksty shreww dodał komentarz: świete;) do wpisu 28 maja 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV