głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shitt Przyjdziesz na mój pogrzeb jak umrę ? Nie Dlaczego.? Ponieważ skarbie będe leżał obok Ciebie byliśmy na tej samej imprezie. około pierwszej kumpel uniósł w gór

shitt

shitt.moblo.pl
Przyjdziesz na mój pogrzeb jak umrę ? Nie Dlaczego.? Ponieważ skarbie będe leżał obok Ciebie
 Przyjdziesz na mój pogrzeb jak... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

-Przyjdziesz na mój pogrzeb jak umrę ? -Nie -Dlaczego.? -Ponieważ skarbie,będe leżał obok Ciebie

byliśmy na tej samej imprezie.... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

byliśmy na tej samej imprezie. około pierwszej kumpel uniósł w górę pustą butelkę po piwie. - gramy, pytanie albo wyzwanie! - zagaił. usiedliśmy w niedbałym kręgu, kolejne osoby zaczynały kręcenie. w końcu szkło trafiło w Jego dłoń, a kręcąca się butelka w końcu zatrzymała się wskazując na mnie. - wyzwanie. - wymamrotałam. uśmiechnął się do mnie, na co serce zabiło zdecydowanie za szybko. tak dawno tego nie robił. - pocałuj mnie. - polecił mi na co zareagowałam krótkim lękiem. zbliżyłam się do Niego i połączyłam nasze wargi w całość na dobrą minutę, delektując się na powrót Jego bliskością. wróciłam na swoje miejsce i zakręciłam niedbale, przyjmując współczujące spojrzenia znajomych, którzy doskonale wiedzieli jak bolało mnie rozstanie. butelka wykonała ostatni obrót i zatrzymała się, na Nim. - pytanie. - podrapał się po karku. przełknęłam ślinę. - kochasz mnie jeszcze? - wybełkotałam. - jak wariat. - odpowiedział po czym otworzył ramiona ze świadomością, że zaraz się w nich znajdę.

Nie przestane chodzić w 'skejtowych'... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

Nie przestane chodzić w 'skejtowych' ciuchach żeby wyglądać 'bardziej' jak kobieta, nie przestane używać zwrotu kurwa, meega, ja jeebe, elegancko, dam se kurwa rade itp. Nie przestane dawać kropki przed pytajnikiem . Nie przestane pisać zdań z małych liter. nie przestane słuchać HG, nie przestane używać wulgaryzmów. WOS zawsze będzie ze mną w roli głównej . Nie przestane łazić z chłopakami do parku . ale wiesz. oboje wiemy że kiedyś będę bardziej dojrzała,skończę szkołę, ktoś zajmie moje miejsce żeby wkurzać nauczycielkę na wosie, ja znajdę prace a tam nie przyjdę w skejkowskich ciuchach z kapturem na głowie. Kiedyś pewnie przestane słuchać HG. Zacznę pisać zdanie z dużych liter. Zacznę nawet pić małą czarną, której nie lubię teraz. I kiedyś będzie tak, że nie przyjdę do domu, nie zamknę się u siebie w pokoju, nie położę się na łóżku z słuchawkami w uszach. pewnie dlatego, że moje dziecko powie mi "chodź się bawić" albo mąż "kochanie, obiad "

Patrzyła na jego rozmazaną postać... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

Patrzyła na jego rozmazaną postać przez łzy i nie rozumiała jak do tego wszystkiego doszło. W tamtym momencie po raz pierwszy w swoim krótkim życiu poczuła do niego czystą nienawiść. Uderzyła go w policzek z całej siły jaka jej pozostała po czym obrzuciła go ostatnim spojrzeniem pełnym pogardy i odeszła.

i kolejny egoistyczny dupek z... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

i kolejny egoistyczny dupek z rozdętym ego patrzący na wygląd i starający się poderwać niezłą laskę aby potem powiedzieć kolegom zobacz jaką złapałem i aby usłyszeć od nich ale niezłą dupę wyrwałeś i zapisać ją w notesie swoich zdobyczy . A wszystko po to aby po paru dniach rzucić ją dla lepszej i nie zwracać uwagi, że kolejne serce złamało się.

100  miłości? no chyba kurwa w pet... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

100% miłości? no chyba kurwa w pet party

Wiedziała  że jest inna. Zawsze... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

Wiedziała, że jest inna. Zawsze chciała być kimś wyjątkowym. Kimś oryginalnym. Żyć inaczej niż każdy. Nie chciała być wszystkimi ani nazywać się każda. Nie chciała być pierwszą lepszą. Była niedostępna. Tajemnicza. Ostrożnie wybierała przyjaciół, lecz mimo tego często była zraniona. Była po prostu zbyt ufna i naiwna. I nadal jest. Jednak uśmiecha się. Potrafi odnaleźć magię chwil.

Tak kocham Cię   bardziej niż... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

Tak kocham Cię , bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro .

najgorsze jest to  gdy opuszcza Cię... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

najgorsze jest to, gdy opuszcza Cię przyjaciel. po tylu wspólnych odjebach, nocach, dniach, łzach, śmiechu, smutku, radości, szczęścia czy depresji. najgorsze jest to jak wymienia Cię na innych, nowszych. tych popularnych, znanych w całym mieście bo Ty po prostu może jesteś już nudna. zajebiste uczucie, co nie?

doszłam do wniosku  że nadszedł... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

doszłam do wniosku, że nadszedł czas, żeby znowu się zaangażować, nie wracać do dawnych kiepskich chwil ani do dawnego kiepskiego stylu życia, ale zacząć zbierać połamane kawałki siebie i ułożyć je w całość. Nadszedł czas, by ponownie stać się tym, kim byłam, zanim wszystko się popsuło. Właśnie teraz krok naprzód ma dla mnie największe znaczenie.

lubię budzić się przy tobie i na... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

lubię budzić się przy tobie i na dzień dobry zostać obsypaną całusami, lubię kiedy każesz mi zakładać na siebie twoją koszulę w czarno czerwoną kratę bo uwielbiasz mnie w niej, lubię oglądać twoją wykrzywioną minę w czasie kiedy pijesz kawę zrobioną przeze mnie, lubię jak siedzimy na łóżku i rozczesujesz moje splątane z rana włosy. po prostu lubię jak jesteś, kochanie.

Wiesz co? Kiedyś słyszałam że jak... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

Wiesz co? Kiedyś słyszałam że jak bardzo się czegoś pragnie, mocniej niż czegokolwiek innego, marzysz o tym i co dzień prosisz o to Boga to to marzenie może się spełnić.? A wiesz jakie jest moje największe marzenie? Byś był ze mną, kochał mnie i wspierał każdego dnia. Byśmy byli razem . To moje marzenie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV