głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shitt Jak spędzam wieczory? Ostatnio tylko ze łzami w oczach które delikatnie spływają po policzku czarne od makijażu. Z kubkiem ciepłej herbaty i telefonem w ręce pa

shitt

shitt.moblo.pl
Jak spędzam wieczory? Ostatnio tylko ze łzami w oczach które delikatnie spływają po policzku czarne od makijażu. Z kubkiem ciepłej herbaty i telefonem w ręce patrząc
Jak spędzam wieczory? Ostatnio tylko... teksty

shitt dodano: 27 luty 2012

Jak spędzam wieczory? Ostatnio tylko ze łzami w oczach, które delikatnie spływają po policzku, czarne od makijażu. Z kubkiem ciepłej herbaty i telefonem w ręce, patrząc na jakiś daremny film. Obok, obowiązkowo musi leżeć paczka chusteczek i ciepły koc. Tylko pozazdrościć.

Przepraszam  ale jestem zajęta... teksty

shitt dodano: 27 luty 2012

Przepraszam, ale jestem zajęta wymyślaniem różnych historyjek, które nigdy się nie wydarzą. Tak, potrzebuję cię tu bardziej niż ci się wydaje i tak, to ty jesteś jednym z głównych bohaterów moich myśli. Jeszcze jakieś pytania?/ yourlipsonmyskin

Uwielbiam siedzieć cały dzień w... teksty

shitt dodano: 27 luty 2012

Uwielbiam siedzieć cały dzień w domu, chodzić w majtkach i szerokiej, męskiej koszulce, nieumalowana, nieuczesana. Nikt nie pyta, co mi jest i nikt ode mnie niczego nie wymaga. Palę i piję tyle, ile tylko chcę, a nikt nie mówi mi, że za dużo. Kocham to miejsce, bo tutaj mogę być sobą.

I co? Jesteś z siebie dumny? Masz... teksty

shitt dodano: 27 luty 2012

I co? Jesteś z siebie dumny? Masz powód. Sprawiłeś, że przestałam wierzyć w miłość. Przez Ciebie zakochane pary trzymające się za ręce nie robią na mnie dobrego wrażenia, co więcej - wręcz mnie irytują. Teraz już nie wierzę w to, że pomiędzy dwiema osobami może zrodzić się tak piękne uczucie. Nie wierzę w to. Teraz uważam, że fakt szybszego bicia serca na widok jakiejś osoby, jest po prostu jakąś dziwną chorobą serca, z którą należy udać się do kardiologa. To właśnie przez Ciebie przestałam wierzyć w to dziwaczne uczucie, które powoduje tylko same problemy. Ludzie przez nie niszczą sobie życie. I tracą czas, który mogliby jakoś mądrzej wykorzystać. Jeszcze raz wielkie dzięki dla Ciebie, za zniszczenie mi ponad roku mojego życia i sprawienie, że przestałam wierzyć w miłość...

cholernie się boję. boję się tego... teksty

shitt dodano: 14 luty 2012

cholernie się boję. boję się tego co będzie za dwa lata, albo i dłużej. boję się, że zapomnę jakim był cudownym człowiekiem. że zapomnę, ile dla mnie znaczył. zapomnę, co to znaczy kochać i znów przyjaźń będzie dla mnie takim obcym uczuciem... boję się, że zapomnę, że ktoś taki jak przyjaciel może w ogóle istnieć.

 Czasem ta tęsknota za Nim ją... teksty

shitt dodano: 14 luty 2012

-Czasem ta tęsknota za Nim ją wykańczała, czasem sama się niszczyła...Najgorsze było gdy zatapiała się w marzeniach a później otwierała oczy i docierała do niej rzeczywistość ....Po tym wszystkim nie miała siły na nic ale i tak katowała się dalej kolejnymi marzeniami w których główną rolę grał właśnie On ...On za którym tak bardzo tęskniła...

I Kocham Cię pomimo twoich wad... teksty

shitt dodano: 14 luty 2012

I Kocham Cię pomimo twoich wad , mimo twoich humorów . Kiedyś szukałam swojego malutkiego świata takiej cząstki prawdziwego JA , próbowałam się w nim jakoś odnaleźć i wiesz co? Kiedy tak patrze na Ciebie już go nie chce szukać , nie szukam go już . Za każdym razem kiedy cie widzę , kiedy dotykasz moich ust swoimi wargami widzę wszystko co moje , widzę cały swój świat jakim jesteś Ty.

  Nie umieraj   szepnęła.   Nie... teksty

shitt dodano: 14 luty 2012

- Nie umieraj - szepnęła. - Nie wolno ci umrzeć, rozumiesz? W ciągu trzech dni dotrzemy na miejsce. - Tak, królowo. - To rozumiem. - Pocałowała go w czubek nosa. - Jeśli mnie opuścisz, nie będę mogła być dalej twoją królową. -Uśmiechnęła się. - W takim razie cię nie opuszczę - obiecał. - Nigdy.

to uczucie  gdy jakaś osoba staje... teksty

shitt dodano: 14 luty 2012

to uczucie, gdy jakaś osoba staje się częścią Twojego życia. zaczynasz zastanawiać się dlaczego nie znaliście się wcześniej. wtedy potrafisz zmienić się tylko dla Niej, odliczać godziny do następnego spotkania, a Twoje życie staje się oczekiwaniem. znasz to uczucie ? uwierz mi, nie ma nic lepszego, gdy po godzinach spędzonych w pustym pokoju możesz wreszcie zobaczyć tą jedyną osobę, usłyszeć Jej głos i po prostu cieszyć się życiem, razem z Nią.

Czemu zakochujemy się w dużo... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

Czemu zakochujemy się w dużo starszych facetach, którzy zachowują się jak małe dzieci, gdy ich naprawdę potrzebujemy znikają z naszego życia. Myślą ze co my nastoletnie dziewczyny umiemy sobie poradzić z każdą sytuacją.?! Mylą się i nie wiedząc jak nas krzywdzą swoją obojętnością.

Było popołudnie. Wtedy on stanął... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

Było popołudnie. Wtedy on stanął przede mną i powiedział " mała to koniec, mam inną " wtedy stanęłam we łzach które spływały mi po policzkach on znów popatrzył się z litością i przytulił to był ostatni raz gdy go widziałam i czułam że jestem bezpieczna..

Masz 10 minut  żeby tu przyjść... teksty

shitt dodano: 19 stycznia 2012

Masz 10 minut, żeby tu przyjść, spojrzeć mi w oczy, chwycić moją dłoń, przytulić mnie do siebie i szepnąc do ucha 'Kocham Cie' . Odliczam kurwa!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV