głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shake.your.boomboom Rozbawieni i pijani jechaliśmy wprost przed siebie zatraceni marzyciele potajemni kochankowie ostatni żywi romantycy jakby zrodził nas sam Paryż sam sobie pona

shake.your.boomboom

shake.your.boomboom.moblo.pl
Rozbawieni i pijani jechaliśmy wprost przed siebie zatraceni marzyciele potajemni kochankowie ostatni żywi romantycy jakby zrodził nas sam Paryż sam sobie ponad świa
  Rozbawieni i pijani jechaliśmy... teksty

shake.your.boomboom dodano: 17 lipca 2016

" Rozbawieni i pijani jechaliśmy wprost przed siebie zatraceni marzyciele potajemni kochankowie ostatni żywi romantycy jakby zrodził nas sam Paryż sam sobie ponad światem wszystko przerwał nam telefon głaszcząc moje włosy że dziś dłużej w pracy żeby nie czekała z córką potem znów mi kwiaty sypał pieszczotliwie trzymał dłonie ale wtedy już wiedziałam kiedyś ja zadzwonię." - Mateusz Sidorek, Romans

  Kochaliśmy się jak szaleńcy... teksty

shake.your.boomboom dodano: 17 lipca 2016

" Kochaliśmy się jak szaleńcy,zachłannie,chciwie,łapczywie,jakby po latach celibatu,jakby na zapas, jak gdyby celibat znowu nam groził. Mówiliśmy sobie wiele rzeczy. Mówiliśmy sobie bardzo trywialne prawdy. Mówiliśmy sobie bardzo piękne kłamstwa. Ale te kłamstwa,choć były kłamstwami, nie były obliczone na to,by zwodzić(..) Kochaliśmy się. I mówiliśmy. A nasze kłamstwa były jeszcze bardziej kłamliwe."

Czasami była spięta i zamknięta w... teksty

shake.your.boomboom dodano: 17 lipca 2016

Czasami była spięta i zamknięta w sobie, kiedy indziej promienna i beztroska - wciąż inna. A każdy nastrój znajdował odzwierciedlenie w kochaniu, więc miałem wrażenie, jakbym się spotykał z wieloma różnymi kobietami. Pewnie dlatego wszystko trwało tak długo. Bo widzisz, ja się szybko nudzę. - Joanne Harris "Śpij, kochanie, śpij"

Napisałem szczerze  co czuję.... teksty

shake.your.boomboom dodano: 17 lipca 2016

Napisałem szczerze, co czuję. Jeszcze wielu rzeczy nie rozumiem i bardzo staram się zrozumieć, ale pewnie zajmie mi to trochę czasu. Nie mam pojęcia, do czego dojdę. Dlatego nie mogę ci niczego obiecać, nie wolno mi niczego żądać ani karmić cię pięknymi słówkami. Trzeba zacząć od tego, że za mało się znamy. Jeżeli dasz mi trochę czasu, zrobię, co będę mógł, i lepiej się poznamy. W każdym razie chciałbym się z tobą jeszcze raz spotkać i spokojnie porozmawiać. (...) Myślę, że nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak bardzo jesteśmy sobie potrzebni. Przez to nadłożyliśmy drogi i w pewnym sensie nasza znajomość się wypaczyła, rozwinęła w dziwnym kierunku. Prawdopodobnie nie powinienem był postąpić tak, jak postąpiłem, ale nie miałem innego wyjścia. Nigdy przedtem nie doświadczyłem takiej bliskości i ciepła, jakie czułem wtedy w stosunku do ciebie. Odpowiedz cokolwiek - będę czekał. Taka mniej więcej była treść tego listu. Odpowiedź nie przyszła. - Haruki Murakami "Norwegian Wood"

Nigdy nie żyłem w ten sposób  w... teksty

shake.your.boomboom dodano: 17 lipca 2016

Nigdy nie żyłem w ten sposób, w jaki spędziłem ten krótki czas, gdy byłem z tobą. Po raz pierwszy w życiu czułem się kompletny, wolny i żywy. Byłaś brakującym fragmentem mojej duszy, powietrzem w moich płucach, krwią w moich żyłach. Myślę, że przeszłe życia są realne i w nich wszystkich byliśmy kochankami. Znałem cię przez krótką chwilę, ale czułem, jakbym znał od zawsze. — J. A. Redmerski "Na krawędzi nigdy"

I gdzieś w środku był ten smutek... teksty

shake.your.boomboom dodano: 17 lipca 2016

I gdzieś w środku był ten smutek, ta wiedza, że to i tak skończy się źle. Że ten ogień Was spali. Że macie w sobie za dużo prądu, że on może porazić Was samych. — Jakub Żulczyk "Radio Armagedon"

Kiedyś przeczytałem zdanie  że... teksty

shake.your.boomboom dodano: 17 lipca 2016

Kiedyś przeczytałem zdanie, że mężczyzna najlepiej czuje się przy kobiecie, przy której może się zdrzemnąć. Podpisuję się pod tym. I dodam, że jeśli jeszcze można z nią pogadać, to już jest super. - Robert Więckiewicz

Łączyła nas relacja  ta z rodzaju... teksty

shake.your.boomboom dodano: 17 lipca 2016

Łączyła nas relacja, ta z rodzaju relacji, o które człowiek zapytany z bólem serca i przez zaciśnięte zęby kłamie wbrew sobie i odpowiada, że to nic takiego.

Może ktoś na nią czeka w domu.... teksty

shake.your.boomboom dodano: 17 lipca 2016

Może ktoś na nią czeka w domu. Może jest z kimś po prostu umówiona. Może pójdzie dziś z kimś do łóżka. Nie wiem. Nie chcę wiedzieć. Skasowałem jej numer, ale wciąż znam go na pamięć. — Jakub Żulczyk

Ubóstwia Twoje czarne oczy... teksty

shake.your.boomboom dodano: 13 czerwca 2016

Ubóstwia Twoje czarne oczy, podkochuje się w dołku w prawym policzku. Uwielbia Twoje silne ramiona, pewność w głosie i umiłowanie do sportu. Jednak nie martw się. Nie powie Ci tego głośno. Pewnie po raz kolejny uda, że Cię nie zauważa. Wpadając na Ciebie odwróci głowę, słysząc Twój głos zmieni kierunek. Zachowa honor. Nie pójdzie za Tobą.

W zderzeniu takich charakterów  to... teksty

shake.your.boomboom dodano: 13 czerwca 2016

W zderzeniu takich charakterów, to jakby zderzył się czołg z pociągiem, nie masz pojęcia kto wygra ale wiesz ze straty będą ogromne.

Bo ja się wtedy nawet starałam... teksty

shake.your.boomboom dodano: 13 czerwca 2016

Bo ja się wtedy nawet starałam pilnować, żeby nie zajść w złudzeniach za daleko, żeby w pewnym momencie nie dostać po głowie. No i przede wszystkim starałam się “na nas” nic nie budować. To miała być zupełnie nieżyciowa historia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV