głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shake.your.boomboom Są tylko dwa dni w ciągu roku gdy nic nie może zostać zrobione. Jest to wczoraj i jutro. Tak więc dziś jest dzień w którym możesz kochać wierzyć i żyć. Dziś je

shake.your.boomboom

shake.your.boomboom.moblo.pl
Są tylko dwa dni w ciągu roku gdy nic nie może zostać zrobione. Jest to wczoraj i jutro. Tak więc dziś jest dzień w którym możesz kochać wierzyć i żyć. Dziś jest te
 Są tylko dwa dni w ciągu roku  gdy... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

"Są tylko dwa dni w ciągu roku, gdy nic nie może zostać zrobione. Jest to wczoraj i jutro. Tak więc dziś jest dzień w którym możesz kochać, wierzyć i żyć. Dziś jest ten dzień, w którym możesz zrobić wszystko. "

„Czasami brak mi ciebie tak  że z... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

„Czasami brak mi ciebie tak, że z niedotykania bolą mnie opuszki palców.”

„Wiesz równie dobrze jak ja  że... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

„Wiesz równie dobrze jak ja, że kluczem do udanego związku jest umiejętność rozmowy. Wszyscy się kłócimy, wszyscy padamy ofiarą nieporozumień, ale najważniejsze to umieć ze sobą rozmawiać. Nie można pozwolić, by wzajemne żale zamieniły się w mur nie do przebycia.”

 Jest taki moment  w którym obydwoje... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

"Jest taki moment, w którym obydwoje unosząc się gdzieś ponad ziemia w zmysłowym uniesieniu, upajając się dotykiem swoich ciał, nagle ponad wszystko zaczynamy odczuwać pragnienie pocałunku, szukamy swoich ust aby się w nim spełnić, a wtedy w tym pocałunku jest wszystko, namiętność, miłość, porządnie, wdzięczność, piękno... Bezgranicznie oddajemy się sobie nawzajem, istnieje tylko cudowność dotyku naszych ciał i ust. Nigdy moje usta nie dotykały niczego tak pięknego jak Twoje usta w tamtej chwili."

 Tak  możesz być dla mnie... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

"Tak, możesz być dla mnie wszystkim. Wierzę w Ciebie i wierzyłam od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić, wszystko ze mnie zrobić, co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie, bez pamięci kochać i trzymać z całej siły. Inaczej nie ma mnie."

 Najpiękniejszy rodzaj szczęścia... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

"Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten, w którym czujesz, że wszystko jest tak, jak powinno. Nie chodzi o wielkie, niesamowite wydarzenia, które zmieniają Twoje życie o 180 stopni, tylko o spokój ducha, o zasypianie z poczuciem, że Twoje jutro jest bezpieczne, a wszystkie sprawy są poukładane." [G]

Nie  dziecinko... nie wmawiaj mi  że... teksty

shake.your.boomboom dodano: 5 listopada 2015

Nie, dziecinko... nie wmawiaj mi, że seks nie jest ważny w związku. Jest ważny a nawet bardzo ważny. Bo nie oszukujmy się ale cholernie zbliża do siebie ludzi, łamie w nas bariery wstydu, uwalnia naszą intymność. Jeżeli leżysz z partnerem, oglądacie film lub coś innego on Cię zaczyna... zaczyna kiziać, miziać, całować a Ty nic nie czujesz, żadnego drgnięcia ani zacisku między udami to coś jest nie tak. Bo kurcze jak on Cię dotknie to masz mieć mokro w majtkach, ma Cię ściskać i podniecać. Masz w łóżku krzyczeć, jęczeć, być wyuzdana a nawet masz być sukowata. Ale nie zapomnij, że to dotyczy tylko relacji w łóżku. Na co dzień ma Cię szanować, przytulać, całować, dzwonić, otwierać drzwi, mówić jak pięknie wyglądasz i kochać z całego serducha.

Miłość jest namiętnością.... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 października 2015

Miłość jest namiętnością. Wytrąca z równowagi. Gubi rytm. Zaburza spokój. Zmienia wszystko. Przewraca świat do góry nogami. Wywraca wszystko na lewą stronę, zachód zmienia w południe, a północ we wschód, to, co złe, w dobre, każe otwierać serce bez warunków.

Kiedy znajdziesz swój powód do... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 października 2015

Kiedy znajdziesz swój powód do życia, trzymaj się go. Nigdy nie pozwól mu odejść. Nawet jeśli to oznacza palenie innych mostów po drodze.

Jeżeli on nie ma sił  ty musisz... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 października 2015

Jeżeli on nie ma sił, ty musisz stać się jego siłą, bo na tym właśnie polega miłość

Chemia między ludźmi jest wtedy... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 października 2015

Chemia między ludźmi jest wtedy, kiedy dotykasz umysłu i nikt nie wie dlaczego ciało zaczyna płonąć.

Dobry seks jest wtedy  kiedy po nawet... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 października 2015

Dobry seks jest wtedy, kiedy po nawet sąsiedzi wychodzą na papierosa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV