głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shake.your.boomboom Jest taki moment w którym obydwoje unosząc się gdzieś ponad ziemia w zmysłowym uniesieniu upajając się dotykiem swoich ciał nagle ponad wszystko zaczynamy odcz

shake.your.boomboom

shake.your.boomboom.moblo.pl
Jest taki moment w którym obydwoje unosząc się gdzieś ponad ziemia w zmysłowym uniesieniu upajając się dotykiem swoich ciał nagle ponad wszystko zaczynamy odczuwa
 Jest taki moment  w którym obydwoje... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

"Jest taki moment, w którym obydwoje unosząc się gdzieś ponad ziemia w zmysłowym uniesieniu, upajając się dotykiem swoich ciał, nagle ponad wszystko zaczynamy odczuwać pragnienie pocałunku, szukamy swoich ust aby się w nim spełnić, a wtedy w tym pocałunku jest wszystko, namiętność, miłość, porządnie, wdzięczność, piękno... Bezgranicznie oddajemy się sobie nawzajem, istnieje tylko cudowność dotyku naszych ciał i ust. Nigdy moje usta nie dotykały niczego tak pięknego jak Twoje usta w tamtej chwili."

 Tak  możesz być dla mnie... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

"Tak, możesz być dla mnie wszystkim. Wierzę w Ciebie i wierzyłam od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić, wszystko ze mnie zrobić, co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie, bez pamięci kochać i trzymać z całej siły. Inaczej nie ma mnie."

 Najpiękniejszy rodzaj szczęścia... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

"Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten, w którym czujesz, że wszystko jest tak, jak powinno. Nie chodzi o wielkie, niesamowite wydarzenia, które zmieniają Twoje życie o 180 stopni, tylko o spokój ducha, o zasypianie z poczuciem, że Twoje jutro jest bezpieczne, a wszystkie sprawy są poukładane." [G]

Nie  dziecinko... nie wmawiaj mi  że... teksty

shake.your.boomboom dodano: 5 listopada 2015

Nie, dziecinko... nie wmawiaj mi, że seks nie jest ważny w związku. Jest ważny a nawet bardzo ważny. Bo nie oszukujmy się ale cholernie zbliża do siebie ludzi, łamie w nas bariery wstydu, uwalnia naszą intymność. Jeżeli leżysz z partnerem, oglądacie film lub coś innego on Cię zaczyna... zaczyna kiziać, miziać, całować a Ty nic nie czujesz, żadnego drgnięcia ani zacisku między udami to coś jest nie tak. Bo kurcze jak on Cię dotknie to masz mieć mokro w majtkach, ma Cię ściskać i podniecać. Masz w łóżku krzyczeć, jęczeć, być wyuzdana a nawet masz być sukowata. Ale nie zapomnij, że to dotyczy tylko relacji w łóżku. Na co dzień ma Cię szanować, przytulać, całować, dzwonić, otwierać drzwi, mówić jak pięknie wyglądasz i kochać z całego serducha.

Miłość jest namiętnością.... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 października 2015

Miłość jest namiętnością. Wytrąca z równowagi. Gubi rytm. Zaburza spokój. Zmienia wszystko. Przewraca świat do góry nogami. Wywraca wszystko na lewą stronę, zachód zmienia w południe, a północ we wschód, to, co złe, w dobre, każe otwierać serce bez warunków.

Kiedy znajdziesz swój powód do... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 października 2015

Kiedy znajdziesz swój powód do życia, trzymaj się go. Nigdy nie pozwól mu odejść. Nawet jeśli to oznacza palenie innych mostów po drodze.

Jeżeli on nie ma sił  ty musisz... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 października 2015

Jeżeli on nie ma sił, ty musisz stać się jego siłą, bo na tym właśnie polega miłość

Chemia między ludźmi jest wtedy... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 października 2015

Chemia między ludźmi jest wtedy, kiedy dotykasz umysłu i nikt nie wie dlaczego ciało zaczyna płonąć.

Dobry seks jest wtedy  kiedy po nawet... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 października 2015

Dobry seks jest wtedy, kiedy po nawet sąsiedzi wychodzą na papierosa.

Gdyby każdy spotkał w swoim życiu... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 października 2015

Gdyby każdy spotkał w swoim życiu choćby tylko jedną osobę, która mu powie: "Będę Cię kochał, niezależnie od wszystkiego. Będę Cię kochał, nawet jeśli nierozsądnie postępujesz. Nawet wtedy kiedy się poślizgniesz i rozbijesz nos. Kiedy się mylisz, kiedy popełniasz błędy. A także kiedy się zachowujesz jak zwykły człowiek... - nawet wtedy będę Cię kochał". Wówczas opustoszałyby szpitale psychiatryczne. Psychiatrzy raczej nie leczą ludzi, którzy wiedzą i czują, że są kochani.

Z kobietami zmiennymi łatwiej jest... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 października 2015

Z kobietami zmiennymi łatwiej jest wytrzymać niż z nudnymi. Czasami, co prawda, się je morduje, ale rzadko porzuca.

 Owszem  wszyscy faceci to złamasy... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 października 2015

"Owszem, wszyscy faceci to złamasy, i owszem, wszystkie kobiety to zdziry, ale nie ma na świecie nic piękniejszego niż to, co może się wydarzyć między takim złamasem a taką zdzirą, kiedy się pokochają."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV