głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shake.your.boomboom Ludzie obierają różne drogi szukając spełnienia i szczęścia. Fakt że nie idą Twoją drogą nie oznacza że się zgubili. H. Jackson Brown Ja potrzebuję kogoś kto si

shake.your.boomboom

shake.your.boomboom.moblo.pl
Ludzie obierają różne drogi szukając spełnienia i szczęścia. Fakt że nie idą Twoją drogą nie oznacza że się zgubili. H. Jackson Brown
Ludzie obierają różne drogi... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 marca 2016

Ludzie obierają różne drogi szukając spełnienia i szczęścia. Fakt, że nie idą Twoją drogą, nie oznacza, że się zgubili. - H. Jackson Brown

Ja potrzebuję kogoś  kto się dla... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 marca 2016

Ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci. Kogoś, kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie; bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć. — Jakub Żulczyk "Zrób mi jakąś krzywdę"

Dostrzegaj różnicę między ludźmi... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 marca 2016

Dostrzegaj różnicę między ludźmi, którzy rozmawiają z Tobą w wolnym czasie a tymi, którzy poświęcają swój czas na rozmowę z Tobą. - Wiedza bezużyteczna

Godzę się z losem  że jestem... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 marca 2016

Godzę się z losem, że jestem najlepszym reżyserem własnych porażek. Uwierz mi, że nie ma nic gorszego, prócz próby bycia sobą w nieobecnej codzienności. Uwierz, że nie ma nic gorszego niż miłość, która wypełnia Twoje serce, a której obecność zanika. Uwierz, że rozsypać się jest łatwo, lecz poskładać do kupy – już nie bardzo.

Jestem tytanem pracy. Kiedy się... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 marca 2016

Jestem tytanem pracy. Kiedy się działa, mniej boli. - Anna Dymna

Życie rozłoży Cię na łopatki... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 marca 2016

Życie rozłoży Cię na łopatki, jeszcze czternaście razy do niedzieli. Wstawaj, dziś jest dopiero czwartek.

Nie była w jego typie  powtarzał to... teksty

shake.your.boomboom dodano: 31 marca 2016

Nie była w jego typie, powtarzał to tysiąc razy, nie pomagało. Zaszła mu za skórę, weszła w krew. Utkwiła w nim. Oszołamiała go, a zarazem irytowała - dziwna niebezpieczna mieszanka.

 Pewnego dnia i Ty poznasz... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

"Pewnego dnia i Ty poznasz mężczyznę, mężczyznę który będzie Cię całował tak, że nie będziesz mogła oddychać i zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę wcale nie musisz. Tlen będzie czymś trywialnym. To pragnienie sprawi, że życie będzie się toczyć. Że naprawdę będzie miało sens, będzie miało prawdziwe znaczenie. On sprawi, że będzie warte wszystkiego."

 Podobno wszystko co się zaczyna... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

"Podobno wszystko co się zaczyna zawsze kiedyś się skończy. Każdy początek ma swój koniec. Chyba tak jest ze wszystkim, kto z nas czegoś w swym życiu nie zaczynał z zapałem, z ekscytacja i wiarą, by potem odczuwać smutek i gorycz końca. I jaki tu sens coś zaczynać ze świadomością nieuniknionego upadku...? Jednak pamietajmy, że unikając porażki nigdy nie osiągniemy zwycięstwa. Unikając nieszczęście nigdy nie osiągniemy szczęścia. W życiu trzeba chyba jak najwięcej zaczynać i żyć z wiarą w swoje wybory, a może kiedyś uda się złamać to przywiązanie i miłość końca do początku..."

 Są tylko dwa dni w ciągu roku  gdy... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

"Są tylko dwa dni w ciągu roku, gdy nic nie może zostać zrobione. Jest to wczoraj i jutro. Tak więc dziś jest dzień w którym możesz kochać, wierzyć i żyć. Dziś jest ten dzień, w którym możesz zrobić wszystko. "

„Czasami brak mi ciebie tak  że z... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

„Czasami brak mi ciebie tak, że z niedotykania bolą mnie opuszki palców.”

„Wiesz równie dobrze jak ja  że... teksty

shake.your.boomboom dodano: 29 marca 2016

„Wiesz równie dobrze jak ja, że kluczem do udanego związku jest umiejętność rozmowy. Wszyscy się kłócimy, wszyscy padamy ofiarą nieporozumień, ale najważniejsze to umieć ze sobą rozmawiać. Nie można pozwolić, by wzajemne żale zamieniły się w mur nie do przebycia.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV