głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual kupmy sobie flaszkę najebmy się siądźmy nad jeziorem przytuleni i pierdolmy że świat był by lepszy bez nas biorąc wielkiego bucha w płuca . Powrót do domu . w

sexual

sexual.moblo.pl
kupmy sobie flaszkę najebmy się siądźmy nad jeziorem przytuleni i pierdolmy że świat był by lepszy bez nas biorąc wielkiego bucha w płuca .
 kupmy sobie flaszkę  najebmy się... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

*kupmy sobie flaszkę - najebmy się, siądźmy nad jeziorem, przytuleni i pierdolmy, że świat był by lepszy bez nas biorąc wielkiego bucha w płuca .

 Powrót do domu . w glowie pytanie... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` Powrót do domu . w glowie pytanie 'co sie jeszcze kurwa wydarzy? . brakuje jeszcze tylko spadającego fortepianu, który kurwa mnie przygniecie 'przypadkiem'. no ja pierdolę ..

 Chciałabym abyś kiedyś bez... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` Chciałabym, abyś kiedyś bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie. Nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał, żebyś chociaż raz uświadomił sobie, że ja jestem Ci potrzebna.

 wyjebane wyjebane wszyscy mają... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` wyjebane, wyjebane, wszyscy mają tak wyjebane, a jak przyjdzie co do czego to po nocach płaczą. !

 Za często chcemy tego czego nie... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serce, męczą nas. Pożądanie rujnuje nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia, najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą.

 Podejdź i powiedz mi tak po prostu... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` Podejdź i powiedz mi tak po prostu, że nigdy nie zawróciłam Ci w głowie, że nigdy o mnie nie myślałeś, że przez ten cały czas byłam Ci obojętna, że wciąż uśmiechałeś się sztucznie oczekując na moją reakcję, powiedź, że przez ten cały czas myliłam się, mówiąc, że nie dam rady żyć bez Twojej obecności..

 kretyn idiota debil sukinsyn... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` kretyn, idiota, debil, sukinsyn, skurwysyn, matoł, drań, chuj, piepszony kobieciarz...i znajdę jeszcze milion innych określeń na to, jakim skończonym chujem jesteś. szkoda tylko, że właśnie do takich sukinsynów mnie ciągnie..

 Po Twoim odejściu nic już nie... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` Po Twoim odejściu nic już nie jest takie same. Świat zrobił się jakiś szary, czas biegnie coraz wolniej, nie pozwalając mi zapomnieć o tym, co było. Nadzieja już dawno zgasła, a uczucia stały się rzeczą niemożliwą. Moje serce jest jak kamień. Jedyne, co mnie trzyma przy życiu, to ślad, który po sobie pozostawiłeś. W mojej głowie, sercu, myślach. Będę o Tobie pamiętać, zawsze. I nie ważne, co będzie się działo, wiedz, że Cię kocham i dziękuję za to, że przez chwile byłeś, Kotku..

 Geje papierosy dziwki wódka... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` Geje, papierosy, dziwki, wódka, sen, krzyk, bieg. Coś cię pożera, coś cię wkurwia. Potykasz się w drodze do łóżka o ubrania, książki, słowa, myśli, kawałki pizzy. Wszystko się pieprzy, wszystko się podnosi. Kto by to wytrzymał? Na obiad kiszone ogórki i batonik. Żołądek wychodzi na spacer, taki w nim burdel. Jak w głowie, mieszkaniu, wszędzie. Kto by to ogarnął? Ciężko określić, czy gorsze są noce, czy dni. Kto by się zdecydował? Walić to, przecież życie jest piękne.

A jeśli odejdziesz to moje życie... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

A jeśli odejdziesz, to moje życie już nie będzie takie słodkie. Wrócę do papierosów, zacznę ćpać aby choć na chwilę zapomnieć, a wiesz czym to się skończy, będę próbowała się zabić ,ale nigdy do tego nie dojdzie, będę zadawała sobie ból, zacznę pić, wyniszczę swój organizm ,a kiedy moja psychika wysiądzie odejdę na lepszy świat. Możesz uznać to jako szantaż, ale zapewne nie chcesz mieć mnie na sumieniu, jestem dziewczyną którą bawić się nie wolno..

 Życie jest krótkie więc łam... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` Życie jest krótkie, więc łam zasady. Wybaczaj szybko, całuj powoli, kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania, i nigdy nie żałuj niczego, co wywołało uśmiech na twojej twarzy. ; )

 Ma nadzieję że będzie o nią... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` Ma nadzieję, że będzie o nią zabiegał. Chce, żeby ją kochał, żeby za nią latał, żeby dzwonił, przychodził pod dom i pod szkołę, żeby robił sceny zazdrości i żeby chciał pójść za nią choćby do piekła. A ona będzie dla niego raz zła, a raz dobra, raz będzie mu siebie dawać, a raz odbierać, żeby zgupiał do reszty, żeby nigdy w żadnej chwili nie wiedział, czego po niej może się spodziewać. Bo ją interesuje tylko gra, ma paru chętnych, ale oni się nie nadają, są za głupi i za słabi. Dlatego chce, żeby to był własnie On.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV