głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual pije oryginalność jaram szczęście ćpam szaleństwo. :D Bliskim mów gdyby pytali że chwilowo zmieniłam adres że w niebie leczę duszę z silnego przedawkowania rze

sexual

sexual.moblo.pl
pije oryginalność jaram szczęście ćpam szaleństwo. :D
 pije oryginalność jaram... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

` pije oryginalność, jaram szczęście , ćpam szaleństwo. :D

 Bliskim mów gdyby pytali że... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

` Bliskim mów, gdyby pytali, że chwilowo zmieniłam adres, że w niebie leczę duszę z silnego przedawkowania rzeczywistości.

 nie jestem słodka jak cukrowa wata... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

` nie jestem słodka jak cukrowa wata, ani nie jak szmata co się sprzedaje w ratach .

 zwykle przeklinam gdy zaczynam o... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

` zwykle przeklinam gdy zaczynam o was mówic, taką mam nature pierdole fałszywych ludzi

Ci ludzie ? Oni są dla mnie ważni... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

Ci ludzie ? Oni są dla mnie ważni , bardzo ale to bardzo ważni. Gdyby nie oni nie byłoby mnie dziś tutaj. Nie mogłabym ich wkurzać , denerwować i ciągle się z nimi kłócić.Nie doprowadzałabym ich do szału i nie wjeżdżałabym im na psychikę ale i nie spędzałabym z nimi tyle wspaniałych chwil , nie odpierdalałabym tyle chorych akcji .Nie melanżowałabym w takim stylu , nie byłabym z nimi gdyby tego potrzebowali i na odwrót , nie byłabym tak cholernie szczęśliwa. Więc dobrze ci radzę zastanów się zanim coś o nich powiesz , zanim zaczniesz robić im jakiekolwiek problemy.Bo oddałabym za nich życie a nawet byłabym zdolna je kogoś pozbawić.

 i odeszła myśląc że będzie... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

` i odeszła myśląc, że będzie szedł za nią... on stał i patrzył jak odchodzi z myślą ' proszę wróć ' .

 przykro mi że Twoje życie jest... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

` przykro mi, że Twoje życie jest na tyle nudne, że musisz zajmować się moim :)

nie rycz że coś Ci się nie udało.... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

nie rycz że coś Ci się nie udało. usiądź, otrzyj łzy i weź się w garść. nie daj się pokonać przez coś zwane kłótnią, problemem, kolejnym dupkiem czy następną szmatą. nikt nie mówił że będzie zajebiście i kolorowo, ale są takie momenty w życiu człowieka, na które warto czekać nawet kilkanaście lat.

Potrzebujesz kogoś dla kogo... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

Potrzebujesz kogoś, dla kogo będziesz żyć, istnieć w jego marzeniach i snach, dla kogo będziesz jedyna, najpiękniejsza, cudowna, wyjątkowa, dla kogo będziesz idealna nawet ze swoimi wadami, kogoś kto będzie mówił ci :"Kocham" każdego dnia.

Pierdolę . Od teraz będę... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

Pierdolę . Od teraz będę dziewczyną którą mężczyźni potrzebują , a nie dziewczyną która ich potrzebuję .

A kiedyś w niedalekiej... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

A kiedyś, w niedalekiej przyszłości, wydam własną książkę, o naszej miłości. i tak, 'wkleję' tam kilka kartek z mojego pamiętnika. sprzeda się jako bestseller, zobaczysz. ludzie czytający ją dowiedzą się, jak ogromnie można za kimś tęsknić, robić wszystko, by próbować zatrzymać ukochaną osobę. napiszę tam również, jak czuję się dziewczyna, która zakochała się tak niesamowicie, że mogłaby zabić, ile wieczorów, nocy spędziła nieustannie patrząc się w telefon, czekając na jakąkolwiek wiadomość, znak życia od Ciebie. i przeczytają również o tym, jak można kogoś jednocześnie nienawidzić, ale i ogromnie kochać, jak jedna, wielka miłość, może zniszczyć nam całe życie. mam nadzieję, że Ty również ją przeczytasz, i pomyślisz wtedy o mnie.

 Wracałam od przyjaciółki. Mróz... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

` Wracałam od przyjaciółki. Mróz różowił mi policzki. Szłam powolnym krokiem spoglądając przed siebie. Nie przejmowałam się tym że rodzice mogą być źli, lub poprostu zwyczajnie mogą się o mnie martwić. Dzisiaj mnie to nie obchodziło. W słuchawkach usłyszeć można było tylko kawałki tych najlepszych. Rozmyślając nad każdym słowem piosenek zastanawiałam się czy w XXI wieku istnieje jeszcze miłość?. Ta miłość która kojarzy mi się z tuzinem czerwonych róż, pomadkami, byciem blisko, bezgranicznym zaufaniem. Czy dziewczyny potrafią jeszcze kochać chłopaka za to co ma w środku a nie za to w jakich chodzi butach czy jakim jeździ samochodem. Czy faceci potrafią jeszcze patrzeć trochę głębiej niż tylko w rozmiar stanika? Mam wyjebane na dzisiejszą miłość. Chcę tej co była kiedyś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV